Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Overlord View Post
    Da te pitam ko je bolji igrac Federer ili Djokovic ?
    Federer ima uspjesniju karijeru i bolji je igrac u izrazito brzim uslovima.

    U svim drugim uslovima je bolji Novak.

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Nisam propustio, šta više meni je ova diskusija besmislena što sam ranije i napisao, a reci mi samo kako bi tadašnji fed prošao lakše do finala? Pa jel moguće to? Evo reci mi npr koliko bi mu gemova uzeo Gaske, wawrinka, marej?
      Nadam se da cu uspeti da nadjem taj podatak, ali Fed je osvojio 2 USO sa provedenim vremenom na terenu koji je bio manji nego vreme koje je proveo do finala ove godine.
      Ili je Djokovicu trebalo ove godine do SF, koliko je Fedu trebalo do titule...

      Pokusacu da nadjem taj clanak, znam da sam ga citala pred finale
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        Federer ima uspjesniju karijeru i bolji je igrac u izrazito brzim uslovima.

        U svim drugim uslovima je bolji Novak.
        NI ko je bolji igrač Rafa ili Novak?
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

        Comment


        • Originally posted by LegendaBL View Post
          NI ko je bolji igrač Rafa ili Novak?
          Rafa je imao uspjesniju karijeru i bolji je igrac na sljaci.

          U svim ostalim uslovima je bolji Novak.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Rafa je imao uspjesniju karijeru i bolji je igrac na sljaci.

            U svim ostalim uslovima je bolji Novak.
            Hvala na odgovoru, sad su mi mnoge stvari jasnije.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Zar je Fed igrao ikad bolje nego sad na Uso? Jel može bolje? Jedino da mu gaske ne uzme nijedan gem, isto svi ostali do polufinala, a wawrinka 3-4 ukupno. Jel bi tako bilo da je mladji?
              Moze bolje.

              Wimbledon 2005, 2006, pa i 2003.
              AO: 2007.
              USO: 2007.
              Pa i RG 2011.

              To samo sto se Slemova tice.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Arnel.S View Post
                Moze bolje.

                Wimbledon 2005, 2006, pa i 2003.
                AO: 2007.
                USO: 2007.
                Pa i RG 2011.

                To samo sto se Slemova tice.
                Na osnovu čega? Na većini ovih turnira je gubio set. Npr USO 2007 izgubi set od Iznera, sad reši u tri, a nema potrebe reci da je Izner sad bar za 50% bolji.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Na osnovu čega? Na većini ovih turnira je gubio set. Npr USO 2007 izgubi set od Iznera, sad reši u tri, a nema potrebe reci da je Izner sad bar za 50% bolji.
                  Kakve veze ima sto je gubio po neki set?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Na osnovu Wikipedije ili nekog drugog' sajta sigurno ne.
                    Ali na osnovu odgledanih meceva, da, bolji je bio.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa ja sam mislio pre svega na to kako je lako došao do finala. Iskreno nisam gledao sve te turnire, ali ove od 2007. jesam.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Pa ja sam mislio pre svega na to kako je lako došao do finala. Iskreno nisam gledao sve te turnire, ali ove od 2007. jesam.
                        Kako ne razumes jednu prostu stvar? Da je osvojio turnir bio bi najbolji ali posto je izgubio u finalu onda to ne moze biti ni pod tackom razno. A to sto se prosetao do finala to je do slabe konkurencije, odnosno nedostatka kvaliteta po dubini. Toliko je jednostavno
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • I da je osvojio, to ne bi bio njegov najbolji tenis ikada, to nijedan Roletov navijac nije tvrdio, to je logika Nokijevih navijaca
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kakve veze ima sto je gubio po neki set?
                            Pa cekaj jel hoces da kazes da je lakse prolazio na turnirima gde je gubio setove, nego na turniru gde nije izgubio nijedan, ne razumem? Uostalom, ne znam ni sta pokusavate da kazete, ja samo hocu da zakljucim da ako se ne gleda broj godina pored Fedovog imena, i pogleda igra u drugoj polovini ove godine, uopste se ne moze reci da je to slabije od tog nekog vremena o kom vi pricate, i da je slabije, mozda za nijansu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Da, prije se šetao do finala, zijanio poneki set, konkurencija bila preloša...sad bez izgubljenog seta došao do finala, konkurencija najjača ikad

                              Logično

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                Pa cekaj jel hoces da kazes da je lakse prolazio na turnirima gde je gubio setove, nego na turniru gde nije izgubio nijedan, ne razumem? Uostalom, ne znam ni sta pokusavate da kazete, ja samo hocu da zakljucim da ako se ne gleda broj godina pored Fedovog imena, i pogleda igra u drugoj polovini ove godine, uopste se ne moze reci da je to slabije od tog nekog vremena o kom vi pricate, i da je slabije, mozda za nijansu.
                                Slabije jeste, ali ti si i sam rekao da si tek od 2007. poceo da gledas, znaci da si propustio neke njegove najbolje turnire.

                                Pitanje je da li je igrao bolje, a ako neko dodje bez izgubljenog seta u finale ne mora da znaci da je igrao bolje i da mu je nivo tenisa visi u odnosu na to kad je izgubio mozda 1-2 seta na putu do finala.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X