Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da kojim slucajem nema Novaka sad bi citali napise kako magija ne prestaje ni sa 34, o neverovatnoj lakoci igranja koja tenis pretace u umetnost, a konkurencija ne bi bila slaba vec bi maestro svojom magijom ucinio da to tako izgleda u oku nemog posmatraca.

    Ovako, stvari ipak moraju nesto drugacije da se postave
    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

    Comment


    • Koliko ste neumorni
      Ali 4,5 godina nije puno, proci ce brze nego sto neki zele, pa cemo videti sta ce se onda pricati.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Postavio sam konkretno pitanje, jer iskreno Fed je na USO pokazao perfektan tenis, do finala.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Postavio sam konkretno pitanje, jer iskreno Fed je na USO pokazao perfektan tenis, do finala.
          Za razliku od Sinsinatija i Uimldona do Novaka. Je li ono odigrao najboji mec u zivotu protiv Marija u polufinalu? I bio je impresivan, sto jeste jeste.

          Comment


          • Ti si pitao da li je ikada igrao bolje nego na ovogodisnjem USO?
            Odgovor je: Da, igrao je
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Tvrditi da je Federer bolji nego ikada (pa cak i jednako dobar) je van svake pameti. Ali da igra sjajno, igra. On bi sa ovakvom igrom resio sve moguce Hewitte, Safine, Roddicke i ostalu ondasnju ekipu. Mozda ne uvek lako, ali resio bi ih. No, nije on kriv nizasta, niti to umanjuje bilo kakav uspeh, niti je zbog toga manji sampion. Ako mu se za nesto moze skinuti kapa, to je zbog toga sto zna da igra protiv raznih tipova igraca, a to je nesto sto se ne moze reci za recimo Novaka, protiv tako raznovrsne postave, mislim da bi imao vise problema. Potpuno je suvisno govoriti o onda vs. sada kad ovo sad Novaku savrseno odgovara. Lik ima 10 slemova, sve i da se ne pomeri s te brojke, to je sjajan uspeh. Poenta je u onome sto rece NI, iskoristiti situaciju. Novak je vise puta propustio neke dobre prilike, ali za to je sam kriv. Federer je svoj prajm-tajm iskoristio na najbolji moguci nacin.

              Comment


              • Cuj jel igrao ikad bolje na US Openu, ozbiljno?
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ti si pitao da li je ikada igrao bolje nego na ovogodisnjem USO?
                  Odgovor je: Da, igrao je
                  To mi lici na onaj vic:
                  "Da li znate koliko je sati?"
                  "Da, znam."

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    To mi lici na onaj vic:
                    "Da li znate koliko je sati?"
                    "Da, znam."
                    Kakvo pitanje, takav odgovor
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Okej, vama je glupo pitanje, ja ne vidim šta može bolje od igre koju je prikazao, kad je sve mečeve brzinski baš, baš lagano rešavao. Jel kad u prajmu lakše dolazio do finala slema? Zaključak je da su Ginepri, Hjuit, Rodik i ekipa bolji duplo od Wawrinke, Mareja i ostalih. Ionako je dosta rasprave, kad niko naravno neće promeniti mišljenje, niti ubediti bilo koga nešto.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zero View Post
                        Okej, vama je glupo pitanje, ja ne vidim šta može bolje od igre koju je prikazao, kad je sve mečeve brzinski baš, baš lagano rešavao. Jel kad u prajmu lakše dolazio do finala slema? Zaključak je da su Ginepri, Hjuit, Rodik i ekipa bolji duplo od Wawrinke, Mareja i ostalih. Ionako je dosta rasprave, kad niko naravno neće promeniti mišljenje, niti ubediti bilo koga nešto.
                        Pa teško je priznati da postoji neko ko igra na višem nivou nego što je "najveći ikada" ikada igrao, lakše je reći da ga taj pobeđuje zato što je ljubimac ostario.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zero View Post
                          Okej, vama je glupo pitanje, ja ne vidim šta može bolje od igre koju je prikazao, kad je sve mečeve brzinski baš, baš lagano rešavao. Jel kad u prajmu lakše dolazio do finala slema? Zaključak je da su Ginepri, Hjuit, Rodik i ekipa bolji duplo od Wawrinke, Mareja i ostalih. Ionako je dosta rasprave, kad niko naravno neće promeniti mišljenje, niti ubediti bilo koga nešto.
                          Brate nemoj da me shvatis pogresno ali mislim da si propustio neki period Fedove karijere, onaj od 2005 do 2010.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by gokara View Post
                            Pa teško je priznati da postoji neko ko igra na višem nivou nego što je "najveći ikada" ikada igrao, lakše je reći da ga taj pobeđuje zato što je ljubimac ostario.
                            Ko god se razumije i malo u tenis, vidi da je Federer, sa ovim novinm agresivnim nacinom igre, barem jedanako dobar, ako ne i bolji nego je ikada bio, na brzim podlogama. Taj super napad mu daje jos jednu prednost. Manje se umori na putu do finala nego je bio slucaj kad vise ulazio u razmjene. Na sporim podlogama osjetno zaostaje za svojim primom.

                            Jos jedna stvar, u prajmu je mogao dobiti po 90 meceva i vise godisnje. Sada mora igrati barem 20 meceva manje.

                            Comment


                            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                              Brate nemoj da me shvatis pogresno ali mislim da si propustio neki period Fedove karijere, onaj od 2005 do 2010.
                              Nisam propustio, šta više meni je ova diskusija besmislena što sam ranije i napisao, a reci mi samo kako bi tadašnji fed prošao lakše do finala? Pa jel moguće to? Evo reci mi npr koliko bi mu gemova uzeo Gaske, wawrinka, marej?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Ko god se razumije i malo u tenis, vidi da je Federer, sa ovim novinm agresivnim nacinom igre, barem jedanako dobar, ako ne i bolji nego je ikada bio, na brzim podlogama. Taj super napad mu daje jos jednu prednost. Manje se umori na putu do finala nego je bio slucaj kad vise ulazio u razmjene. Na sporim podlogama osjetno zaostaje za svojim primom.

                                Jos jedna stvar, u prajmu je mogao dobiti po 90 meceva i vise godisnje. Sada mora igrati barem 20 meceva manje.
                                Da te pitam ko je bolji igrac Federer ili Djokovic ?

                                Comment

                                Working...
                                X