Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Je si li ti bila u vojsci? Znas sto je vojni aksiom?

    Safin je igrao fantasticno na AO 2015. Medjutim, Cilic je igrao barem jednako doro na USO 2014. Ko je osim Rafe ikad onako pomeo federera na GS-u.
    Cekaj, uporedjujes Feda iz 2014. sa Fedom iz 2005.?
    Nista, moramo da sacekamo 2020. godinu, pa da ja uradim jedno uporedjivanje sa Djokovicem iz 2011., pa da vidimo

    A da, u vojsku nisam isla, izvukla sam se, upisala sam faks
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Novak GO! View Post
      Problem je što takođe odišeš bezobrazlukom.
      Dobro je, napredujemo, barem si priznao da odises bezobrazlukom.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Cekaj, uporedjujes Feda iz 2014. sa Fedom iz 2005.?
        Nista, moramo da sacekamo 2020. godinu, pa da ja uradim jedno uporedjivanje sa Djokovicem iz 2011., pa da vidimo

        A da, u vojsku nisam isla, izvukla sam se, upisala sam faks
        U svakom slucaju naucila si vojni aksiom: "Sve sto se moze razumjeti naopaku, razumjecu naopako!"

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Bogme jeste. Birali su ga majstori!
          Tek da vidis drugi avatar
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            U svakom slucaju naucila si vojni aksiom: "Sve sto se moze razumjeti naopaku, razumjecu naopako!"
            Nisam ja razumela nista pogresno, ali Fed iz 2005. sigurno ne bi izgubio od Cilica iz 2014., to mogu da potpisem, jer je takve udarace i likove koji zasijaju samo 1 turnir odradjivao bez ikakvih problema u svom prajmu.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Tek da vidis drugi avatar
              Nek prvo Rafini navijaci malo uzivaju. Onda dolazi red na vas federerovce, pretpostavljam.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Nek prvo Rafini navijaci malo uzivaju. Onda dolazi red na vas federerovce, pretpostavljam.
                Vise je nego jasno da na ovoj slici Novak pogledom trazi paru koju je Paskal Marija zaboravio da pokupi nakon bacanja iste.
                sigpic

                Comment


                • vladane, osam od deset slemova preko fedala.. ne sest ;) andija ni ne brojimo )

                  Comment


                  • Originally posted by cssr View Post
                    vladane, osam od deset slemova preko fedala.. ne sest ;) andija ni ne brojimo )
                    Ne mozes da ne racunas Andija, on je odlican na sporom hardu. A dvije pomenute su AO 2013. i 2015. Oba puta 3:1 protiv Andija u finalu.
                    Last edited by NI; 16-09-15, 14:37.

                    Comment


                    • Ja se nadam da će Djokovic u naredne dve godine imati ono što je Fed imao u prajmu. Ne vidim ko bi mogao da uzme slem osim Mareja, jer klinci još nisu spremni, nz Nadal dal će se uopšte dići...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pa da, jer Marej je uzeo onoliko slemova u prethodne 2 godine
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Svaka era i težina osvajanja GS titula i broja 1 se ogleda u broju velikih rivalstava. U ovoj smo imali i još uvijek imamo trojicu GS šampiona sa 10 i više titula i između njih oko 120 mečeva. Normalno da u toku te raspodjele zakidaju jedni druge i nikakva druga konkurencija im ne treba.

                          Zadnjih godina nema konkurentnog Del Potra, Soderling i Ančić su se odavno oprostili. Sve su to legitimni top 10 igrači i to su kroz karijeru i bili, povrede i bolesti su ih udaljili sa terena.

                          Zašto Murray nikad nije došao blizu broja 1, a jesu Roddick, Kuerten i to 3x, Ferrero, Rios, Moya? Da nisu možda imali veći kontinuitet kroz karijeru od Murraya, imaju veće karijere od njega ili je nešto drugo u pitanju, šta li bi to moglo biti Hewitt je nabacao tonu sedmica na broju 1 a kad se zaključe karijere Murray će imati bolju i pored toga što možda nikad neće biti ni blizu broja 1. To je ono kad se rodiš u pogrešno vrijeme, a vi se slobodno nastavite rugati. Možda dođe do Murraya i shvati da je ipak rođen u pravo vrijeme i da je sve do sad živio u zabludi, samo se glas forumaša tek sad čuo

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Svaka era i težina osvajanja GS titula i broja 1 se ogleda u broju velikih rivalstava. U ovoj smo imali i još uvijek imamo trojicu GS šampiona sa 10 i više titula i između njih oko 120 mečeva. Normalno da u toku te raspodjele zakidaju jedni druge i nikakva druga konkurencija im ne treba.

                            Zadnjih godina nema konkurentnog Del Potra, Soderling i Ančić su se odavno oprostili. Sve su to legitimni top 10 igrači i to su kroz karijeru i bili, povrede i bolesti su ih udaljili sa terena.

                            Zašto Murray nikad nije došao blizu broja 1, a jesu Roddick, Kuerten i to 3x, Ferrero, Rios, Moya? Da nisu možda imali veći kontinuitet kroz karijeru od Murraya, imaju veće karijere od njega ili je nešto drugo u pitanju, šta li bi to moglo biti Hewitt je nabacao tonu sedmica na broju 1 a kad se zaključe karijere Murray će imati bolju i pored toga što možda nikad neće biti ni blizu broja 1. To je ono kad se rodiš u pogrešno vrijeme, a vi se slobodno nastavite rugati. Možda dođe do Murraya i shvati da je ipak rođen u pravo vrijeme i da je sve do sad živio u zabludi, samo se glas forumaša tek sad čuo
                            Bravo Noto. Ko razume shvatice, ako zeli.

                            Comment


                            • Bojana, nisi jednom napisala da ne mozemo znati nesto, tj ishod nekog meca ako ga nismo gledali niti cemo ikada gledati, a onda napises Federer iz 2005. sigurno ne bi izgubio od Cilica. Dvostruki standardi. Federer nije nedodirljiv, da jeste, imao bi gomilu slemova vise. I sama si rekla kako je Cilic igrao kao u transu i da ne znas da li bi iko mogao da ga dobije. Sad pre nego sto kazes da si mislila samo na konkretno taj USO, nebitno, nekad sa previse nostalgije posmatras taj period, proslo je 10 godina, sve to izgleda lepo i bajkovito, ali i takav je gubio meceve, nije bio nedodirljiv. Da li bi dobio, pa verovatno bi, ali nista se ne moze sa sigurnoscu tvrditi .Federer iz najboljih dana apsolutno ne moze da izgubi ni od koga nikad? Malo mi je to suvise naivno gledanje na stvari, i takav moze da ima los dan, i takav moze da naleti na minu, ko god bio u pitanju. I da, nije ni Novak izgubio od Cilica sa USO 2014.
                              Last edited by Miki90; 16-09-15, 16:31.

                              Comment


                              • Iz ove perspektive jedino vidim Mareja kao konstantnu pretnju na bilo kom od 4 GS. Ali i to ne mora da znaci jer videlo se lepo kako je bilo ove godine, na dva slema je dogurao do Novaka i pruzio solidan otpor i izgubio, a na dva slema nije ni uspeo da dodje do svog vrsnjaka. Ali je opet najkonstantniji od svih protivnika.
                                Federera nikada ne treba otpisivati, medjutim nekako ne vidim kako ce on u best of 5 da dobije Djokovica. Kada mu to nije poslo za reketom pre neki dan, mislim da ce tesko vise ikada. Ali je realno gledano OTAC ove igre.
                                Vavrinka ume da bude opasan, cak je ove godine bio vrlo konstantan na slemovima 1/2, pa titula, pa 1/4, pa 1/2. Priznacete i vise nego solidno (sta solidno odlicno) za lika za koga se noto i ja sprdamo da igra AO ili RG a ostalo vreme ladi jaja, tj na psihofizickoj je pauzi.
                                Nisikori je odlican igrac ali dokle god mu turniri iz serije 500 budu prioritet u odnosu na sve ostalo nema zime od njega ... Bas se obistinilo ono predvidjanje Cenga na pocetku ove godine da njegov pulen moze do titule na sva 4 GS ove godine . Mozda ako batali "gitara" turnire, mozda tada bude u prilici da postane opasno konkurentan.
                                Novak Djokovic. E to je jebena stvar, vrlo. Moze on sam sebi da bude mnogo veci protivnik od svih Vavrinki Nisikorija i ostalih. Opet verujem da je takve stvari prevazisao i da ce sve biti kako treba.
                                Nole je odavno ostvario mnogo u svom sportu i trenutno je jedan od najvecih ove igre ikada. A sigurno je jos nekoliko vrhunskih sezona pred njim. Moze jos mnogo da ostvari. koliko? Videcemo...
                                Last edited by Sandugp; 16-09-15, 17:21.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X