Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav god da je ima puno pravo da udeli opomenu Nadalu kada god ovaj prekoraci dozvoljeno vreme, a Spanac nema nikakvo pravo da se zali na to.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja nigde nisam rekao da nema pravo i da treba Rafa da se buni oko toga, nego samo sam spomenuo uticaj velike sportiste na neke stvari.
      OVAKO

      Comment


      • Cekaj Stefane, ATP je sproveo akciju da se pravilo sto cvrsce sprovodi, da se ne gleda nikome kroz prste, nego da se igraci opominju kad prekorace vreme.
        I onda to njihov sudija uradi, ali Nadal se pobuni, preti mu javno, na mecu i epilog je da taj sudija vise ne sudi Nadalove meceve
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Cekaj Stefane, ATP je sproveo akciju da se pravilo sto cvrsce sprovodi, da se ne gleda nikome kroz prste, nego da se igraci opominju kad prekorace vreme.
          I onda to njihov sudija uradi, ali Nadal se pobuni, preti mu javno, na mecu i epilog je da taj sudija vise ne sudi Nadalove meceve
          Bojana to je meni jasno. Opet cu da pomenem, ATP-u je mnogo bitniji Nadal nego Bernardez ili Tursunov recimo. Nadal nosi hiljade gledaoce na terenima, Nadal slede milion sponzore. Sve to ima uticaj.
          Inace pravilo je skroz debilno, narocito sto za ATP meceve je 25 sekundi, a na GS turnire 20 Nek dodje taj debeljak Bernardez na GS turnir u 5 set nakon 4 sata igre i nek pravi 20 sekundi pauze nakon neki bolestan reli.
          OVAKO

          Comment


          • Nije Bernandez donosio to pravilo niti je on profesionalni sportista, dok Nadal jeste i on mora da postuje pravilo.

            To ti je kao kad bi u kosarci tolerisali par sekundi gore dole tokom napada, recimo u toku 4/4 posto je vec kraj utakmice pa su igraci umorni
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Stvarno nije u redu insistirati da se postuju pravila.
              I jos hoce da zabrane upotrebu peskira
              Pa gde ide taj tenis, strasno
              sigpic

              Comment


              • Sporedba ti je jako losa, u kosarci imas semafor koji oznacava vreme za napad, u tenisu je sasvim drugo, baska to pravilo su donele pre 2 sezone, a u kosarci je vec 30 godina to.
                Ali da, Role ima gemove od 50ak sekundi, to se postuje, vamooooos.
                OVAKO

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Sporedba ti je jako losa, u kosarci imas semafor koji oznacava vreme za napad, u tenisu je sasvim drugo, baska to pravilo su donele pre 2 sezone, a u kosarci je vec 30 godina to.
                  Ali da, Role ima gemove od 50ak sekundi, to se postuje, vamooooos.
                  Vidis koliko nemas pojma, to pravilo je vec godinama, a najverovatnije i decenijam u tenisu, samo sto se nije postovalo. A sad kad su resili da ga postuju, imamo razmazene igrace kojima to smeta

                  Kakve veze ima sad Role?
                  Pravilo je da se igra kako server diktira, ali da se postuje 20 tj. 25 sekundi...Role pravi pauze oko 15 sekundi, ja ne vidim kakvo pravilo on to krsi?
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ne ti imas pojma. Sad ces ti meni da objasnjavas kada su ga doneli, ajde molim te ne smaraj me sa gluposte. Reko sam ti sta mislim oko toga, a tebi ocito smeta sve sto ce da uradi Nadal, ne znam sta ti toliko covjek zgresio da imas takve komplekse.

                    Inace nemoj da mi pricas o razmazenim igracima molim te, da te ne potsecam kako se Federer bunio oko challenge sistema i to da su mnogo challenga netocni. Vidi ti, Federeru smeta kompjuterska tehnologija.
                    Last edited by Stefan-kobe; 22-05-15, 10:28.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Iako challenge nije bio najtacniji kad su ga uveli, ja nikad nisam rekla da je Fed bio u pravu sto se bunio zbog toga, ali ti branis Nadala koji ne postuje osnovna teniska pravila i usput mene vredjas. Hvala
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja bar nisam video da sam te negde uvredio, mozes da mi kazes gde sam to uradio? I gde sam ja branio Nadala? Ja sam samo rekao da je pravilo debilno, jer ne moze na GS-u gde su meceve duzi i se igraju na 3 dobijena setova da bude 20 sekundi a na obicne turnire 25. Mislim logika?
                        OVAKO

                        Comment


                        • Pa vec 2 strane tvrdis kako je u pravu sto se buni, sta je to nego branjenje njegovog lika i dela?

                          A sto se tice uvrede, procitaj post ponovo
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • U pravo? Rekao sam da je Bernardez opcenito ocajan sudija, ne radi to sto se dogodilo sa Nadala i da se sve ovo dogadja jer je uticaj veliki sportista u svakom sportu ogroman. Stvarno ne vidim gde tu branim Nadala, samo ti kazem logicno zasto vise Bernardez ne sudi meceve Nadala i zasto da vise tolerisu nakon onog meca u Rija.
                            Inace ako mislis na ono "Ne ti imas pojma" ondak duboko izvini, stvarno nisam hteo toliko da te uvredim, nadam se da ti nisam polomio srce.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Kakvo cepidlacenje oko nekih stvari, kao prvo logicno da ce svaki sudija popustiti za 5 sekundi nakon nekog poena sa mnogo trke udaraca nisu ni oni glupi toliko, ali problem je sto to pojedini igraci rade nakog svakog poena, ali nakon svakog, i sada kada se opomenu nastaje frka.
                              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                              Comment


                              • Pravilo je pravilo i mora važiti za sve,pa neka je to i Federer i Đoković ili Nadal.Ne ulazim u to kakav je Bernardes sudija(lično ni meni nije simpatičan),ali generalno za razliku od Paskala Marije-koji odmah izriče opomenu,Bernardes,Lajani i ostali prvo interno u pauzi između gemova opomenu igrače da budu brži(čisto njihova dobra volja),a onda kada prekorače vreme sledi i zvanična opomena.Rafa nije u pravu,on i Novak su najsporiji,i nemaju prava da se ljute zbog opomene.Fed je najbrži.Da se Nadal žalio na suđenje,da ga je oštetio i sl.kao onda Tipsarević na Paskala,pa u redu,ovako je jako ružan ovaj potez.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X