Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.itftennis.com/news/205070.aspx

    Ovo je jako vazno za sve slabije plasirane igrace, ITF je konacno uradio nesto pametno
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Sutra u 18:30 žreb za Rim.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Evo žreba za Rim.
        http://www.atpworldtour.com/share/ev...15&eventid=416
        A ovo je tek šou
        http://sport.blic.rs/Tenis/272062/AT...poznati-turnir
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Raonic mozda propusti RG, ide na operaciju stopala

          Milos Raonic undergoes foot surgery, could miss French Open
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ne moze nego sigurno ce propustiti, nema sanse da se oporavi nakon operacije tako brzo.
            OVAKO

            Comment


            • Nadal i Marej nisu znali kako, Dušan našao recept: Lajović preslišao Ćorića u Rimu http://blic.rs/s/272193

              Comment


              • Sergej rekao sve,na pravi način


                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Oni prenose ta tri samo zato što na ostalima nema kamera,bauljala sam do sada po raznim linkovima i nema.
                  A Goran(koga sam uvek obožavala zbog stava) nije uzeo Wimbledon iz vedra neba-igrao je ako se dobro sećam 4 finala-a kakvo je to finale bilo
                  Ne mogu-po meni oni da se porede, Goran je imao inat i prkos,a Marin to nema.Goran je šalabajzer bio i zezator,a Marin mi je onako kao nekuvana noga-drven skroz.E zato on nikada neće razbiti reket kako je to Goran umeo
                  Ne znam da li se sećaš onog meča sa Kinezom(zaboravila sam ime) kada je gubio pa razbio sve rekete i na kraju kada nije imao sa čim da igra morao je da preda meč.E,to se danas retko viđa.
                  aj da ti odgovorim na ovoj temi da ne spamamo Rim,ma znaš što sam mislio,ne mogu se usporediti karijere Gorana i Marina ili Majoli npr, Goran je imao puno bolju karijeru,ali ipak je onaj Wimbledon bio ko iz vedra neba,pa cjele godine nije mogao dobit nikoga,nije ni povezao dve pobjede možda,i onda dođe u Quenssu i izgubi od nekog talijana koji nije bio ni u top200,ima baš u dokumentarnom filmu(Goranov Wimbledon) da mu je došlo do glave da pošalje sve u pm i ode u penziju dosta mu bilo sramoćena više

                  E onda dođe taj Wimbledon i sve ostalo je povijest,ljevo rame mu se sve više raspadalo tokom turnira,čudo kak je izdržalo do kraja,a i on je bio u nekom svome filmu,ne znam sjeća li se neko intervjua nakon polufinala protiv Henmana di on govori na BBC-u jednostavno ovo je moj Wimbledon nemože mi ga nitko uzeti,Bog mi je poslao kišu,rame mi se raspada,ali izdržat će još 1 meč itd.... nevjerovatno kolko je bio samouvjeren s obzirom na 3 teška poraza prije toga u finalima,poslije poraza 1998. neko ko je gledao intervju s Mičom bi rekao,ovaj će se ubit sutra ujutro kolko je bio sjeban mogu mislit ša bi bilo s njim da je izgubio meč protiv Raftera,ili što mu se motalo po glavi kad je ispucao 3 duplu u najvažnijem gemu karijere

                  A to s reketom i danas prepričava stalno,jednostavno je bil budala ljepo se prisjetit nekih stvari,fali danas takvih likova na touru,dobro tu su Fognini ,Gulbis,Janovič al Goran je bar imao pokriće u rezultatima

                  Comment


                  • Naravno,slažemo se.Fognini ,Gulbis,Janovič,Rosol i slični su klovnovi kako ih neki komentatori sa foruma zovu.Goran je to radio onako -sa dušom,spontano.A tek ona konferencija za novinare gde se pošteno ispsovao-nezaboravno.Gledala sam Goranov Wimbledon-gde to da ne pogledam?!Odličan dokumentarac-kratak i efektan.Samo mi je žao što taj Wimbledon nije uzeo ranije-možda bi sve bilo drugačije.Imam utisak,da je on tokom cele karijere sanjao i igrao samo za taj trofej-kao što Novak sanja RG.
                    Last edited by Marija81; 12-05-15, 12:58.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • E da baš sam raspravljao s frendom prije par mjeseci kakva bi bila karijera Gorana da je uzeo tu brejk loptu kod 3-3 čini mi se u finalu s Agasijem u 5. setu 1992. ,ja sam recimo uvjeren da nebi bio toliki luzer u karijeri i stalno propuštao šanse koju su mu se otvarale,a pogotovo Samprasa kojeg je toliko puta imao na konopcima i uvjek bi mu se izvukao,čak i na USO 1996 dođe Goranu u SF sav iscrpljen,povračao meč prije,bio malaksav,ali opet čorak,pa onda finale W 1998 di je imao par lopta za 2-0,ma mogla bi se poduga knjiga napisat o tome koliki je bio choker...

                      ali opet tko zna ,ovako mu je možda bilo i slađe i uvjek će se pričati o njemu i tom Wimbledonu,dobro si rekla baš mu bio opsesija,i osvojio ga baš onda kad su ga svi otpisali,a vjerujem da ni on nije očekivao više ništ od karijere

                      Comment


                      • On je trebao da se povuče sa tog Vimbldona i ipak odluči da ga odigra pod injekcijama i osvoji.Ali kakav meč je to bio .I zagrljaj na kraju od Raftera,koji je bio u fazonu "napokon čoveče da se i to desi"...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Mario Ancic View Post
                            E da baš sam raspravljao s frendom prije par mjeseci kakva bi bila karijera Gorana da je uzeo tu brejk loptu kod 3-3 čini mi se u finalu s Agasijem u 5. setu 1992. ,ja sam recimo uvjeren da nebi bio toliki luzer u karijeri i stalno propuštao šanse koju su mu se otvarale,a pogotovo Samprasa kojeg je toliko puta imao na konopcima i uvjek bi mu se izvukao,čak i na USO 1996 dođe Goranu u SF sav iscrpljen,povračao meč prije,bio malaksav,ali opet čorak,pa onda finale W 1998 di je imao par lopta za 2-0,ma mogla bi se poduga knjiga napisat o tome koliki je bio choker...

                            ali opet tko zna ,ovako mu je možda bilo i slađe i uvjek će se pričati o njemu i tom Wimbledonu,dobro si rekla baš mu bio opsesija,i osvojio ga baš onda kad su ga svi otpisali,a vjerujem da ni on nije očekivao više ništ od karijere
                            Njega je unistilo finale iz 1998., posle onakvog egala u prva 4 seta se raspao kao amater i poklekao za samo 20 minuta u petom. Nakon toga vise nije licio na sebe, a sve je kulminiralo bas pred Vimbldon 2001., da bi bajka bila jos lepsa

                            Nije mi zao sto nije slavio 1992. jer mi je Agasi drazi, ali je posle furioznog cetvrtog seta jednostavno morao dobiti. U petom setu jedan Agasi je uspesno riternirao samo 8 puta, ali je prvo hrabro odbranio svoj servis i tu jednu brejk loptu u sedmom gemu, da bi u desetom oberucke prihvatio Goranove nedopustive dve duple servis greske na startu gema, kao i onu gresku bekhend volejom za kraj meca
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Znaju se WC za glavni zreb i kvalifikacije RGa

                              Roland Garros @rolandgarros
                              Wild-cards #RG15 : Q. Halys, M. Hamou, T. Kokkinakis, N. Mahut, P.H. Mathieu, L. Pouille, E. Roger-Vasselin, F. Tiafoe
                              Roland Garros @rolandgarros
                              Wild-cards Qualif. #RG15 : G. Barrère, H. Chung, E. Couacaud, M. Krueger, J. Marie, C. Moutet, A. Rublev, G. Rufin, J.S. Tatlot
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Tipsa ima zaštićen ranking.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X