Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Kakva je to glupost, niti može blizu Novaku i Rafi a kamoli Fedalu, čisto zbog toga što su ovi večinu mečeva odigrali kao 1. i 2. na svijetu
    Ima tome prilican broj godina kada smo drugar i ja cepali kanastu kao manijaci. Dolazilo svakojakog sveta kod nas, mi isli okolo, i u vecini slucajeva pobednik bi bio on, ili ja. Kada smo igrali 1 na 1 on bi prosecno dobijao tek svaku trecu partiju. Posle smo presli na preferans ali je to neka druga prica.
    Mislis li da je skor izmedju mene i drugara oslikavao pravo rivalstvo, ili bi ono bilo na visem nivou da je skor bio tesnji?
    Last edited by pecaros; 15-11-14, 13:24.
    sigpic

    Comment



    • Jedna teza,na aktuelnu temu:
      Nole je jedini koji je pobedio Rogera na sva 4 GS, kao sto je i Roger Nola.
      Nole nije pobedio Rafu na RG, a Roger i Rafa nisu igrali na US.
      Prema ovome ispada da je veci rivalitet Roger-Nole, nego Roger-Rafa i Nole-Rafa
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Originally posted by jovan View Post
        Jedna teza,na aktuelnu temu:
        Nole je jedini koji je pobedio Rogera na sva 4 GS, kao sto je i Roger Nola.
        Nole nije pobedio Rafu na RG, a Roger i Rafa nisu igrali na US.
        Prema ovome ispada da je veci rivalitet Roger-Nole, nego Roger-Rafa i Nole-Rafa
        Ja ti se Jovanco statistikom ne bavim, nije mi nesto ni draga. Relativna ti je to rabota, vrlo zavisna od priredjivaca, jos zavisnija od tumaca.
        Po meni da bi rivalstvo imalo visoku ocenu o velicini mora da bude priblizno izjednaceno, odnosno da je medjusobni skor sto tesnji. Ukoliko je jedan od rivala po skoru dosta nadmocniji, onda za mene tu neka prica o velicini rivalstva ne pije vodu.
        Sto se tice primera koji si predocio to je samo jedan od dokaza u prilog teksta prenetog sa drugog portala koji sam postavio.
        sigpic

        Comment


        • Ne moze Roger-Nole biti vece rivalstvo od Nole-Rafa, u nikom slucaju, a bogami ni od Fedala.
          OVAKO

          Comment


          • Rafole bez premca, ostala rivalstva nisu ni blizu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Stefan-kobe View Post
              Ne moze Roger-Nole biti vece rivalstvo od Nole-Rafa, u nikom slucaju, a bogami ni od Fedala.
              Nole-Rafa najveće definitivno.
              Nole-Fed veće od Fed-Rafa, jer su odigrali više mečeva, a skor je tesan za razliku od Fed-Rafa.
              Last edited by goku; 16-11-14, 20:26.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Robredo-Murray u Valensiji #pjeske
                  OVAKO

                  Comment


                  • Što se tiče Mastersa, ova se završila ovako...



                    ...a kako li će izgledati sledeća?



                    Jeste li smislili vaša predviđanja za 2015.?

                    http://www.sportklub.info/forum/show...83#post1306383
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nole je nominovan za najboljeg sportistu sveta za 2o14 god. u izboru sportske akadenije Laureus
                      Jedan, jedini, neponovljivi Nole
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        To su dva najbolja meca uz Murray-Robredo.Verujem da bi bio u konkurenciji i mec Nadal-Kei na AO-u da je Kei uzeo koji set,prelep mec...
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Tommy Haas je bio u Stuttgartu na predstavljanju novih travnatih terena.
                          Od iduće sezone šljaku će zamijeniti trava, a turnir je na rasporedu od 6. do 14. juna.
                          Kompleks će imati 6 travnatih terena.


                          Comment


                          • izgleda da je Grisa sutnuo Rasida i da ce poceti da radi sa Anakonom, ovo mu je vec opasan potez

                            marco iacoboni ‏@marcoiacoboni
                            Grigor #Dimitrov just started hitting with Mardy Fish at #UCLA under the watchful eyes of Paul #Annacone
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nek ostavi Rasida da mu glumi kondicionog i vako i nako je to jedino sto i zna.

                              Napokon se neko sjetio da prepisuje od Roleta #formulu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma Grisa je clan onog Team8, Roletove agencije, mislis da on nije tu upetljao svoje prste
                                dao mu Vivera, sad Anakon, sve je jasno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X