Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davydenko ide u penziju, bilo je pitanje trenutka

    Tarpischev: Nikolay Davydenko retires. The press conference is due later today.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mozda i jedini covek koji ce imati pozitivan skor sa Nadalom a da su odigrali 5 ili vise meceva
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • I to ga je par puta dobio u finalu, sprecio ga da osvoji Majami, a tada su svi mislili da Davydenko nema sanse
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ne mogu da zaboravim kako je odigrao 2009 godine WTF. Fenomenalno.
          Neverovatnu tehniku je imao Davydenko. I tacno nadigravao je Nadala bas znalacki.

          Comment


          • Od svih sto se trenutno na touru, po meni Davidenko je drugi najbolji tehnicar u svijetu posle Federera. Covjek imao savrsenu tehniku, steta sto telo nije moglo da prati kroz celu karijeru. Lepo je rekao Prskaj, mozda jedini covek sto ce imati pozitivan skor sa Nadalom, imao je i Nalbandian ali Rafa mislim da to ispeglao prosle godine u Sao Paolo. I uopste mi nije krivo zbog to, bio je fenomenalan igrac. Sretno ti majstore u ostatak zivota.
            OVAKO

            Comment


            • samo Kolya zna koliko je love od tenisa stvarno zaradio

              Jedan od najboljih igrača koji nemaju GS...tenis na kraju 2009. i početkom 2010. je bio savršenstvo

              imat će i Novak pozitivan H2H sa Rafom, ako Rafa odigra još koju sezonu...u potpunosti
              Last edited by shminka; 16-10-14, 10:32.

              Comment


              • Stari dobri fikser hteo je da igra za Pancere, ali ga Nemci odbise recima da nije dovoljno dobar
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  samo Kolya zna koliko je love od tenisa stvarno zaradio

                  Jedan od najboljih igrača koji nemaju GS...tenis na kraju 2009. i početkom 2010. je bio savršenstvo

                  imat će i Novak pozitivan H2H sa Rafom, ako Rafa odigra još koju sezonu...u potpunosti
                  On ne moze da prestigne Federera ne pa Nadala
                  Nece Rafa dopustiti da Novak ima pozitivan H2H
                  OVAKO

                  Comment


                  • Kad smo kod H2H, nađoh ovu zanimljivost. Ovaj nam odrao ove naše velikane.

                    Last edited by FitnessGuy; 16-10-14, 14:05.
                    Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                    Comment


                    • Covece, pa Soderling je presao 30. Kad on planira da se vrati, ja da sam na njegovom mestu, batalio bih to.
                      link

                      Comment


                      • Mislim da je batalio... ali nece da objavi.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ne znam sta treba da objavi covek koji je postao direktor jednog turnira.. valjda vam je sve jasno
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • U Italiji je djavo bas odneo salu, pojavio se i transkript tog razgovora sa skajpa.. Boleli se juce javno kleo da sa tim nije imao nista, a evo sad i Volandrija

                            ATP to nikada nece moci da spreci, posebno na nizim nivoima, ali ne bi bilo zgoreg da s vremena na vreme debelo kazni one za koje se utvrdi da su namestali
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Zabari, ne postoji sport gde ne namestaju.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X