Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @miloolja, Nole cesto kad gubi mec i kad je publika protiv njega (ili on samo tako umisli) ima onaj ironican kez, ili klimanje glavom, ili mahanje rukama (najsveziji primer je upravo finale Sangaja). Naravno, s druge strane tu je to pozdravljanje protivnika, njegovih poteza itd,itd, ali on bar za mene (ove godine (a ni prethodnih ) ) nije zasluzio da bude nominovan za Edberga. Ipak, ako su vec stavili Rafu morali su i Novaka.

    David je jedini igrac kome nema sta da se zameri na polju fer-pleja i zato je on zasluzio ovu nagradu vise nego Role, Nole, Delpo i Rafa zajedno
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Aleee Gandalfeee

      helemnejse...ta nagrada je ionako nebitna stvar

      Comment


      • Uopšte se ne foliram, već ti izvrćeš kako ti odgovara, ja o jednom, ti o drugom. To što se dere na protivnika, ali u većini slučajeva je to na samog sebe nije isto i kada pozdravlja poteze, ili je tada provokator jel? On to zapravo uopšte ne misli tako?
        I što bi svaki put i svima pozdravljao poteze?
        Kada te čujem da kritikuješ i tuđe postupke, možemo da nastavimo, a sada će Vladan, pa će on da preuzme.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Gandalf View Post
          @miloolja, Nole cesto kad gubi mec i kad je publika protiv njega (ili on samo tako umisli) ima onaj ironican kez, ili klimanje glavom, ili mahanje rukama (najsveziji primer je upravo finale Sangaja). Naravno, s druge strane tu je to pozdravljanje protivnika, njegovih poteza itd,itd, ali on bar za mene (ove godine (a ni prethodnih ) ) nije zasluzio da bude nominovan za Edberga. Ipak, ako su vec stavili Rafu morali su i Novaka.

          David je jedini igrac kome nema sta da se zameri na polju fer-pleja i zato je on zasluzio ovu nagradu vise nego Role, Nole, Delpo i Rafa zajedno
          A šta sam ja rekla?
          David je neće dobiti, to ti je valjda jasno.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ja samo znam da će biti bruka i sramota ukoliko tu nagradu dobije Nadal!
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Ko igra tenis zna da taj aplauz sa druge strane moze samo da te iznervira...

              A kad vec aplaudira dobrim poenima, trebao bi to uvijek raditi...a ne s nevjericom mahati glavom s ironicnim osmjehom i pogledom u nebesa...kada ne ide

              Bolja mi je opcija ne imati reakciju uopste...a ne gatati na terenu koji potez treba pozdraviti, a koji ne...

              Da ne pricam o ponasanju kada vecina gledalaca navija za protivnika...tu bas izdominira svaki put
              Odmah se setim onog meca sa Vavrinkom na sljaci (cini mi se u RImu) pre neku godinu kada je Stan pogadjao sve moguce uglove i kacio linije, a Nole ima taj ironican osmeh, pogled ka nebu, pogled ka boxu....
              Last edited by Mr. Wolf; 15-10-13, 11:20.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ma nema potrebe za cekanjem Vladana, ne mogu se ja ni sa tobom raspraviti kako treba a ne sa njim. Meni je bezveze da necije odlicne poteze pozdravlja aplauzom, a necije ironicnim smjeskom i pogledu ka nebesima. Nije on na terenu postavljen da presudjuje o tome koliko dobar tenis neko moze igrati. A on to radi. Meni je prihvatljivija opcija da na protivnikovu igru nemas nikakvu reakciju. Tebi je bolje da oscilira. I to je ok

                Njegovi dobri postpupci i mene dirnu, ali primjetim i lose

                Comment


                • Zaboravili ste da nije rekao Wawrinki je lopta unutra na AO-u
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ovaj covek je sinonim za fer-plej Koliko sam se samo cepao od smeha kada sam ovo gledao prvi put

                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Ma nema potrebe za cekanjem Vladana, ne mogu se ja ni sa tobom raspraviti kako treba a ne sa njim. Meni je bezveze da necije odlicne poteze pozdravlja aplauzom, a necije ironicnim smjeskom i pogledu ka nebesima. Nije on na terenu postavljen da presudjuje o tome koliko dobar tenis neko moze igrati. A on to radi. Meni je prihvatljivija opcija da na protivnikovu igru nemas nikakvu reakciju. Tebi je bolje da oscilira. I to je ok

                      Njegovi dobri postpupci i mene dirnu, ali primjetim i lose
                      Ajde mi onda samo reci, po čemu je to Nadal zaslužio de se nađe na toj listi, a Novak ne. Jel Nadal više fer igrač od Novaka, jeli Nadal uopšte fe plej, zna li on uopšte šta ta riječ znači?
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Jbt, sta mijesate Rafu sa Novakom...ako pricamo o Novakovim ispadima...onda pricamo o njima...

                        Ja samo od Gandalfa procitah da Novak nekad zna imati nesportske poteze na terenu

                        Comment


                        • Javna je tajna da su ovakve vrste nagrada posledice lobiranja i demonstracija uticaja u teniskoj vrhuški.
                          U vremenima kada ni Nobelova nagrada nema utemeljenje u delanju dobitnika šta očekivati od nagrade poput ove sa lobističko-populističkom pozadinom.
                          Jedini apsolutno realno nominovani sa liste je David Ferer. Nažalost, on je samo ukras ovih nominacija bez bilo kakve španse da istu i dobije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uglavnom,
                            Role - opsovao Mareja na AO
                            Nadal - nema potrebe komentarisati
                            Nole - vec smo sve rekli
                            Delpo - prenemaze se ceo turnir, izgleda ko prebijen, a rastura sve redom
                            David - nista od navedenog

                            jasno je kao dan u cije ruke treba da ide nagrada
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ono za Vladana je bila šala. To što zoveš oscilacijama, nije prava reč, niti opis, ali, kao što rekoh da si rekao još za nekog nešto, Roleta recimo... ili da si progovorio nešto o bilo kom drugom sa spiska, možda bi i izašli na kraj. Ovako...

                              EDIT: Gandalf je prvo federerovac, pa ostalo, lako je njemu.
                              Last edited by miloolja; 15-10-13, 11:32.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Gandalf je napravio opis...a valjda ona recenica da je David jedini sa liste zasluzio trofej znaci da ostali nisu

                                Razlicite reakcije na fenomenalne poene...ti nadji rijec...a ne moras je ni naci...znas na sta mislim

                                Comment

                                Working...
                                X