Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Zasto lupetas? On se samo 2012 povredio nakon RG-a i propustio ostatak sezone za da bi se vratio 2013 nakon AO-a, na sljakaste turnire pred Americke masterse. 2009 je propustio W-a nakon tendonitisa pa zatim je igrao USO. Kako to "uvek se on povredi u istom dijelu godine i se vraca pre MC-a?
    Evo sad se povredio i nigde ne pise da nece igrati do kraja godine, vec samo na US Openu.
    Zar on vec nije otkazao Cincy i Toronto? Dakle, to sada nije vise samo US Open, vec su u pitanju tri najveca turnira u ovom dijelu godine.

    Pa, tako je bilo i kada je poslednji put imao duzu pauzu. Na svakih sedam dana se najavljivao moguci povratak na "taj" i "taj" turnir, ali se ipak jedan po jedan turnir polako otkazivao. Uvijek ista prica.

    Simptomaticno je to da se kod njega pauze ovakve vrste nikada ne desavaju u periodu izmedju Monte Carla i Roland Garrosa. Izgleda da kod njega ne vazi ono da "povrede ne pitaju za vrijeme i mjesto". A upada u oci i to da se u tim mecevima u kojima je (navodno) igrao povrijedjen nikada nije primjecivao niti jedan jedini znak koji bi ukazivao na povredu, narocito ne onu zbog koje bi pauzirao mjesecima.

    Juan Martin Del Potro i Mardy Fish su najbolji primjer kakva je zapravo situacija sa igracima koji se suocavaju sa ozbiljnim (hronicnim) zdravstvenim problemima.

    Nista ja ne zakljucujem. Samo primjecujem...

    Comment


    • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
      Zar on vec nije otkazao Cincy i Toronto? Dakle, to sada nije vise samo US Open, vec su u pitanju tri najveca turnira u ovom dijelu godine.

      Pa, tako je bilo i kada je poslednji put imao duzu pauzu. Na svakih sedam dana se najavljivao moguci povratak na "taj" i "taj" turnir, ali se ipak jedan po jedan turnir polako otkazivao. Uvijek ista prica.

      Simptomaticno je to da se kod njega pauze ovakve vrste nikada ne desavaju u periodu izmedju Monte Carla i Roland Garrosa. Izgleda da kod njega ne vazi ono da "povrede ne pitaju za vrijeme i mjesto". A upada u oci i to da se u tim mecevima u kojima je (navodno) igrao povrijedjen nikada nije primjecivao niti jedan jedini znak koji bi ukazivao na povredu, narocito ne onu zbog koje bi pauzirao mjesecima.

      Juan Martin Del Potro i Mardy Fish su najbolji primjer kakva je zapravo situacija sa igracima koji se suocavaju sa ozbiljnim (hronicnim) zdravstvenim problemima.

      Nista ja ne zakljucujem. Samo primjecujem...

      Zar mislis da je on toliki psiho da lazira povredu i da gubi 4000 poene kako od salu?
      Pa covjece, ne znam dali pratis Nadala na socijalnim mrezama, ali mislis da je toliki psihopat da se slika sa longetama na ruci? Da trenira samo forhend, a kada mu dodje lopta na BH on odigra samo slajs? Zar mislis brate da je on toliki ludjak? Ja ne znam sta vi mislite da je ovo, Holivud mozda

      Dojadilo mi od te price da neko tankuje, da neko cuva goriva, da neko bice "umoran" za sledece izazove nakon sto je osvoijo na neki manji turnir titulu... Manite se te price vise!
      OVAKO

      Comment


      • Originally posted by kreso34 View Post
        To uopće nije interesantno, nego surova realnost, koju sezona šljake donese.
        Pokazace vreme ko je u pravu.
        Da je sumljivo dosta jeste.

        Originally posted by pecaros View Post
        Naravno da ne bi tračka sumnje da će Rafaek izneveriti zakonomernost koja nalaže cikličan nestanak iz takmičarskog tenisa. Novina je da posle izanđale priče o trošnim kolenima, ovoga puta imamo glanc nov izgovor
        Longetica za masu i ima opravdanje. Kao osnovci kad zaviju desnu ruku pred pismeni ;)

        Originally posted by Stefan-kobe View Post

        Zar mislis da je on toliki psiho da lazira povredu i da gubi 4000 poene kako od salu?
        Pa covjece, ne znam dali pratis Nadala na socijalnim mrezama, ali mislis da je toliki psihopat da se slika sa longetama na ruci? Da trenira samo forhend, a kada mu dodje lopta na BH on odigra samo slajs? Zar mislis brate da je on toliki ludjak? Ja ne znam sta vi mislite da je ovo, Holivud mozda

        Dojadilo mi od te price da neko tankuje, da neko cuva goriva, da neko bice "umoran" za sledece izazove nakon sto je osvoijo na neki manji turnir titulu... Manite se te price vise!
        Pa Kobe sta ti mislis ima li imalo sanse da je stvarno toliki ludak da nisi longetu i sve ostalo sto si nabrojao. Pazi ovako, ne kazem 100% da muljaju ali kad se setim svih njegovih tikova i rituala koje sprovodi nista me ne moze iznenaditi.



        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Omg decko ima tikove i rituale i zbog toga lazira povrede i bavi se crnom magijom...
          Kakvi kompleksi soraju ljude ovdje..

          Sent from my GT-S6310 using Tapatalk

          Comment


          • Opet ista prica...kao sablon, tako da niko nije primetio da je Nadal ove godine imao nikad slabiju sezonu sljake, sem RG naravno, ali to nije bitno, folirao je AO zbog ocajne sezone koja je sledila, dobio je ni on ne zna kako ono prilicno slabo finale RG, izgubio prilicno rano doduse bolje nego zadnje dve sezone na Wimbledonu, i sada opet odmara od ne znam sta i preskace jos jedan GS. Ovo odavno je degutantno i u svrhu nipodostavanja Nadala, ali sta cemo taj je nivo. A, inace bas je bilo logicno sa neodigranim mecom na betonu od marta i bez jednog od osnovnih udaraca doci direktno na GS, ali cuva se Rafa za sledeci RG.

            Comment


            • Vidi Cacanin
              I Novak ima neke navike u toku igre koje meni smetaju pa ja ne vikam da on je on folirant, da se dopinguje itd itd. Sta imaju veze rituale sa povredama?
              OVAKO

              Comment


              • Baca Rafa sve karte na WTF.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Johnny View Post
                  Baca Rafa sve karte na WTF.
                  Logicno. Mada drugo i nije preostalo do kraja sezone, bitno za njega.

                  Comment


                  • Originally posted by kreso34 View Post
                    Omg decko ima tikove i rituale i zbog toga lazira povrede i bavi se crnom magijom...
                    Kakvi kompleksi soraju ljude ovdje..

                    Sent from my GT-S6310 using Tapatalk
                    Nisam pominjao nikakve komplekse...
                    Bilo je reci da nije on lud da propusti 4000 bodova itd zbog nekog drugog razloga sem povrede... e na tom sam mislio da nije bas ni 100% pametan jer kad podvucem paralelu sa onim tikovima i magijama to je definitivno neka dijagnoza.

                    Originally posted by Stefan-kobe View Post
                    Vidi Cacanin
                    I Novak ima neke navike u toku igre koje meni smetaju pa ja ne vikam da on je on folirant, da se dopinguje itd itd. Sta imaju veze rituale sa povredama?
                    Kazem previse su mi sumljivi "razlozi" iz godine u godinu sa njim. Prosle godine jedva zaigra nakon AO (pre toga povredjen koleno, raspad) nakon toga osvoji sve .



                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Niki View Post
                      Logicno. Mada drugo i nije preostalo do kraja sezone, bitno za njega.
                      Jeste Pariz, samo ga jebe to sto je mnogo mali razmak izmedju ta dva turnira. Nedelju dana, ali bolje i to nego nedelja za nedeljom kako je bilo do sada.
                      Videcemo sta ce biti, tj videcemo kada ce se uopste vratiti.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Jeste Pariz, samo ga jebe to sto je mnogo mali razmak izmedju ta dva turnira. Nedelju dana, ali bolje i to nego nedelja za nedeljom kako je bilo do sada.
                        Videcemo sta ce biti, tj videcemo kada ce se uopste vratiti.
                        Tacno, ali ja ne mogu da zamislim da Nadal osvoji dva turnira u dvorani. Ne mogu ni jedan, ali cesto spominje taj WTF. Da vidimo u kakvom ce stanju biti on, ali i konkurencija.

                        Comment


                        • Originally posted by Niki View Post
                          Tacno, ali ja ne mogu da zamislim da Nadal osvoji dva turnira u dvorani. Ne mogu ni jedan, ali cesto spominje taj WTF. Da vidimo u kakvom ce stanju biti on, ali i konkurencija.
                          Prvo da on zaigra do kraja ove sezone, ne bi me cudilo i Aziju da preskoci. Kada Rafa i njegov tim pricaju kako povreda nije strasna, to ce da se oduzi, a kada kukaju kako je i dalje tesko znajte da moze da se vrati kada god pozeli. Da vidimo prvo kada ce uopste da se vrati.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sta se ovde prica Boze Gospode
                            OVAKO

                            Comment


                            • cacanin dominira
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Novakova 2014. baš podsjeća na Rogerovu 2005.

                                AO zijan 9-7 u 5. setu protiv Safina/Stana...a Stan poslije Safina vjerovatno najjače udara sa oba krila...a na AO su i jedan i drugi došli prespremni...Safin sa Lundgrenom, Stan sa Normanom. Meč su u kontroli imali i Novak i Roger, al nisu pobijedili...osvojili bi turnir da nisu tu zastali

                                I jedan i drugi vezali IW i Miami...u Miamiu pobjede nad Rafom...s tim da je Roger nanizao Roterdam i Dubai u medjuvremenu

                                Jedan masters na šljaci prije RGa...Novak dobio Rafu, Roger nije

                                Na RGu zijan protiv Rafe 3-1

                                Osvojen Wimbledon, uz pobjede nad svima koji vrijede na travi u tom trenutku

                                Toronto tropa obojica, Sinsi Roger osvojio, Novak nije

                                Rafa bio faktor u Miamiu i na šljaci, nije bio na Wimbledonu, kao ni na tvrdoj podlozi USO serije...

                                A najava ovogodišnjeg USOa sluti na reprizu finala USOa...No.1 u pohodu na 2. GS sezone protiv teniske legende koja se posljednji put želi okititi velikom titulom

                                Agassi te godine zijanio finale u Kanadi

                                Comment

                                Working...
                                X