Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    ali Federer nije drzao nijedan od tih rekorda, tako da mi nije jasno kako je mogao da mu ih obori?
    Ne kapiras, samo ti zelim reci u cemu je Novak vec prestigao Rogera

    Comment


    • Originally posted by BOKI1969 View Post
      ukupan broj vezanih pobeda od pocetka kalendarske godine i ukupan niz- Novak je bolji u oba
      Da li si ti do prije nekih mjesec ili dva ikada cuo za te rekorde - koliki su, ko ih drzi?

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969 View Post
        Ne kapiras, samo ti zelim reci u cemu je Novak vec prestigao Rogera
        Ti si rekao da mu je oborio rekorde, a Federer te rekorde nije ni drzao, tako da ja nemam sta da kapiram ili da ne kapiram, ne moze Djokovic da obori Federeru rekord koji ovaj ni nema.
        I Fed ima toliko velikih rekorda uz svoje ime, da ce Djokovic morati jos da trci za tom lopticom da bi se uopste i priblizio.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ok,sad da kazem realno preterujete i jedni u drugi!Prvo cu reci Noletovim navijacima u koje i sam spadam,da nije realno da on osvoji 16 slemova.Jednostavno tesko da to moze uraditi,ima 24 godine,a zasada 2 slema,morao bi da osvaja po tri slema narednih godina,sto stvarno je jako tesko,prakticno nemoguce...

          Cekajte da vidimo kako ce se zavrsiti RG,pa cemo tek onda moci davati dalje prognoze.Tek je AO prosao i tu je Novak dominirao,ako osvoji i RG,onda ima materijala da se prica o pocetku dominacije Djokovica.Ali ljudi nemojte bas toliko biti sigurni da ce on tako lako pobediti Federera,pobogu nije svajcarac neki 229 teniser sveta
          Najtrofejniji teniser svih vremena, i stvarno je neukusno ga toliko potcenjivati...

          Bice to mec koji moze otici na obe strane,ja se nadam samo da Nole nece biti nervozan zbog cinjenice da pobedom uzima 1 mesto...Ako Novak bude igrao kao dosada,a Federer kaoi protiv Monfisa,Nole bio trebao dobiti to

          Ali pitanje kako ce otvoriti mec obojica,videcemo...Posle treba u finalu dobiti i Nadala ili Mareja,Novak ce stvarno morati preko "Himalaja" da ide na teniski vrh,sto mi se donekle i svidja,jer posle niko nece moci da ga osporava;)

          A drugo i ovi Djokovicevi hejteri nekad stvarno znaju da smaraju!Pocev od simpaticnih makedonaca koji gledaju u kristalne kugle i znaju kad ce se prekinuti Noletova serija,do ovih da kazem "domacih" navijaca Federera i Nadala koji samo nesto zameraju Novaku(cesto bez razloga),a neki od njih nemaju hrabrosti da priznaju neke stvari i cestitaju.Kad se samo setim pre finala Rima,kako su se navijaci Nadala napalili i likovali-sad ce Rafa zgaziti Noleta jer je ovaj umoran,pisali kako ce se srecom prekinuti Djokovicev niz,a onda kad je Nole opet isprasio Rafaela,ih nije bilo na forumu!

          Opustite se i jedni i drugi,pa da vidimo sta ce biti

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Da li si ti do prije nekih mjesec ili dva ikada cuo za te rekorde - koliki su, ko ih drzi?
            a vidis li ti broj iza BOKI pa ce ti biti jasno koliko imam godina i koliko dugo pratim tenis

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Ti si rekao da mu je oborio rekorde, a Federer te rekorde nije ni drzao, tako da ja nemam sta da kapiram ili da ne kapiram, ne moze Djokovic da obori Federeru rekord koji ovaj ni nema.
              I Fed ima toliko velikih rekorda uz svoje ime, da ce Djokovic morati jos da trci za tom lopticom da bi se uopste i priblizio.
              Iz svakog tvog posta moze se procitati omalovazavanje Novakovih uspeha dosad ,i velicanje Rogerovih. Mnoge njegove rekorde ce srusiti Novak a ti se tesi da nece

              Comment


              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                Jedan od meceva prethodne decenije


                Taj meč mi je broj 1, možda sam i subjektivan, jer sam bio veliki navijač Marata, iako se spominju još mnogi kao broj 1, Rafa-Fed finale W, Nalbandian-Fed završni Masters, po meni put Zeca preko Henmana i Raftera je takođe bio preko spektakularnih mečeva, čuvene W kiše, ima toga još

                Comment


                • Ако освоји РГ шта ће онда!? Где ће бити граница??? И ако је федекс толико доминирао толике године зашто није држао тај рекорд (узастопне победе)?
                  Забибери ударац момче!!!
                  http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

                  Comment


                  • Originally posted by BOKI1969 View Post
                    Iz svakog tvog posta moze se procitati omalovazavanje Novakovih uspeha dosad ,i velicanje Rogerovih. Mnoge njegove rekorde ce srusiti Novak a ti se tesi da nece
                    Kakvo omalozavanje, o cemu ti pricas?
                    Je l' Roger drzi rekord po uzastopnim pobedama od pocetka godine i apsolutni rekord? Ne drzi. Pa kako onda Djokovic moze da obori njegov rekord?

                    A druga stvar, Federer ima 23 uzastopna GS SF i 28 uzastopna GS QF, pa ti preracunaj koliko je to, koliko je to godina, pa ce ti biti jasno zasto sam rekla da Djokovic mora jos da trci za lopticom da bi mu se priblizio.
                    A ovo su samo od nekih rekord, ima ih on poprilicno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Софроније View Post
                      Ако освоји РГ шта ће онда!? Где ће бити граница??? И ако је федекс толико доминирао толике године зашто није држао тај рекорд (узастопне победе)?
                      Nije mu bio na listi prioriteta covek jurio GS i svaka mu cast na tome

                      Comment


                      • Zasto kazem da je 8 GS ogorman uspeh posmatrajte to ovako:
                        Igras u vreme najvece teniske legende, koji tezi perfekciji, najbolji FH, osvaja sve zivo gde god da se pojavi, mnogim protivnicima gace spadaju pre nego sto i zaigraju, u svalcionici gube mec...a on kada izgubi to je iskljucivo zbog njegove lose igre, cesto su ljudi mislili da je isao na balet, tako se graciozno i sa takvom lakocom namestao na udarac da je to bila prava poezija teniske igre......

                        Onda odjednom pojavi se neki lik sa Majorke koji ubija na sljaci, oblaci se kao "pirat" nosi bermude ima 85 kila misica, trci kao zec, a udara top spin ludacki, poce osvajati sve turnire na sljaci, dodje do nekih 40 pobeda za redom, kazu to se u istoriji tenisa nije desilo....svi su mislili to je to od njega kad ono "lik" evoluirao poceo osvajati turnire na drugim podlogama, prilagodio se travi, betonu, tepihu, dvorani, uzeo sa 24 godine sve Slamove sto se do tada nije desilo, ubijao Tenisku legendu gore pomenutu kad god bi igrao sa njim, postao Mentalna gromada protivnici gubili meceve jos kada bi videli draw....

                        A onda niotkuda se pojavi decko kojeg su osporavali, da je pusher, da je choker, da je ovo da je ono, ali onda poce taj pusher poce tuci i mlatiti i jednu i drugu legendu, igrajuci sjajan tenis i uvek uracunat u glavne faovrite za Titulu na GS, neodvojiv od Majke Dzudi decko strasne odbrane i kontranapadacke igre koji uvek stize sveee.....

                        i taman pomislis to je to Kad gle opet se pojavi neki "malisa" kazu iz Tandila, al ne moze vam taj uspeti gde da bude sa 2 metra 1 na svetu, nece taj ni u 5 najboljih, lose se krece, truntav je, samo mu sliceve lupaj i pobedjujes, kad gle cuda "malisa" poludeo i vezao 4 titule, Kad udari FH prvo se cuje snazan zvuk a zatim ta mala loptica se pretvara u topovsko djule, sudije ne zele da stoje sa te strane vidno uplasene od razorne moci Fh-a, a onda taj "malisa isprasi i jednu i drugu gore pomenutu legendu i postane Captain of America (Us Open)

                        Eto zasto Novaku nije lako.....STRASNAAA konkurencija..... ;)
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Kakvo omalozavanje, o cemu ti pricas?
                          Je l' Roger drzi rekord po uzastopnim pobedama od pocetka godine i apsolutni rekord? Ne drzi. Pa kako onda Djokovic moze da obori njegov rekord?

                          A druga stvar, Federer ima 23 uzastopna GS SF i 28 uzastopna GS QF, pa ti preracunaj koliko je to, koliko je to godina, pa ce ti biti jasno zasto sam rekla da Djokovic mora jos da trci za lopticom da bi mu se priblizio.
                          A ovo su samo od nekih rekord, ima ih on poprilicno.
                          Jel mozes ti da prihvatis da je vec sada Novak bolji u necemu od Rogera kazi da nemozes i sve je ok..

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Taj meč mi je broj 1, možda sam i subjektivan, jer sam bio veliki navijač Marata, iako se spominju još mnogi kao broj 1, Rafa-Fed finale W, Nalbandian-Fed završni Masters, po meni put Zeca preko Henmana i Raftera je takođe bio preko spektakularnih mečeva, čuvene W kiše, ima toga još
                            Trebalo im je malo vremena da se zagreju ali su poslednja dva seta bila nesto strasno.. Marat u svom poslednjem velikom izdanju

                            Nalbandian je napravio veliki preokret na Masters kupu ali po suvom kvalitetu verujem da taj mec ne moze prici mecu Rafe i Federera na Vimbldonu ali pre svega, po mom misljenju, u Rimu 2006. jer je ono bio vrhunac igre na sljaci i tenisa uopste

                            Agasi protiv Hjuita na US Openu 2002. pa zatim Rodik protiv Nalbandiana godinu dana kasnije.. Gaske protiv Rodika na Vimbldonu 2007. ili Djokovic protiv Nadala u Madridu

                            Bilo je tu svega
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Indigo, a vidis ja to mogu ovako da napisem 16>8, uvek bilo i uvek ce biti.

                              A mogu i drugacije, Roger ima skoro 30 godina i sve je osvojio i svaka mu cast sto jos uvek ima motiva da igra, taj mali sa Majorke, po stazu na tour-u je blizi Federeru nego svojoj generaciji, Marej nema nijedan GS i raspao se u svakom finalu koji je igrao, znaci da je psihicki slab, a Delpo je toliko dugo bio povredjen da se jos uvek na njega ne moze ozbiljno racunati, makar ne na GS.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • A o cijih 8 Mejdzora mi ovde pricamo.. Lendlovim, Agasijevim ili Dzimbovim

                                Ili se pojavio jos neko sa toliko?
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X