Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva pitanja to postavljas? . Mozda je to mogao Novak iz 2011 i pritom da je savrseno kalkulisao za njih i cuvao se sto bi uticalo na njegov ucinak na GSovima.

    Nek on osvoji Rim ili MC, i Sinsinati, i ja presrecan
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Po meni je to nemoguca misija, a i rano je pricati o tome, jer tek treba da dodju mastersi na sljaci
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Pazite ima on dosta olaksavajucih okolnosti. Delpo je van igre duzi period, Marej se muci samo tako, Federer solidan ali nije nepremostiv. Jedii veliki konkurent je Nadal, pogotovo na sljaci. Mada se ja vise plasim iznenadjenja u ranijim stadijumima turnira (za Djokovica ranijim) od igraca tipa Izner, Dolgopolov, Dimitrov.
        Ne kazem da je moguce, naprotiv, ali sansa jos uvek postoji
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma kakvi, taj je digao ruke od tenisa, baškari se po kanalima i sprema za penziju
          sigpic

          Comment


          • Sansa postoji i to bi bio stvarno nevidjen rezultat, ali prvo treba da osvoji Majami, a ova prica je jinx u najavi
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Da pobedi Nadala na sva tri Mastersa na sljaku? Pored svadbe i RG?
              Do sada ima dobar niz, ali stvarno vraski teska, da ne kazem nemoguca misija.

              Comment


              • Mozda bi bila moguca, ali Beker se uskoro vraca
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • To bi bilo toliko dobro, da ne mogu ni da zamislim da se tako nešto desi
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • To me apsolutno ne zanima prema samo jednom Slamu ove godine. A i kad se vrati Bcker bice susni period bojim se.
                    sigpic

                    Comment



                    • A rekla bi da se on vraća uskoro
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Vraca se Don jaci nego ikada
                        OVAKO

                        Comment


                        • Ja se budala ponadao nece ga biti na RGu
                          sigpic

                          Comment


                          • Al će da leti perje
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Sad upravo vidim na MTF-u, nisam do sada obracao paznju na to: Novak djokovic ima sansu da postane prvi igrac na svetu koji drzi "golden masters"
                              Iznenađuje me da si tek sad obratio paznju na to
                              Meni se cini da se stalno prica o Sinsinatiju... upravo zbog toga sto je to zadnji Masters 1000 koji Noletu fali
                              Ako Nadal sad uzme titulu u Majamiju njemu fali samo Paris za "golden Masters". Znaci obojica ove godine imaju sansu.

                              Comment


                              • Originally posted by SonjaFan View Post
                                Iznenađuje me da si tek sad obratio paznju na to
                                Meni se cini da se stalno prica o Sinsinatiju... upravo zbog toga sto je to zadnji Masters 1000 koji Noletu fali
                                Ako Nadal sad uzme titulu u Majamiju njemu fali samo Paris za "golden Masters". Znaci obojica ove godine imaju sansu.
                                Nisi bas shvatila Sonjice, ne gledaju oni to, vec da jedan teniser na svetu u odredjenom trenutku ima svih 9 mastersa, znaci da za odredjeni preiod od godinu dana samo jedan covek osvoji svih 9 masters turnira. Shvatas: 9 uzastopnih mastersa. A to je prilicno zajebana stvar. Verovatno u svetskom tenisu i najzajebanija...
                                Last edited by Sandugp; 28-03-14, 16:53.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X