Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I sta hoces da kazes, da su Monfils, Berdih, Fis itd. bolji igraci od Hjuita,Moje, Henmana,Safina itd?
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Indigo ja se ne slazem sa tvojom konstatacijom, da nije bilo Federera, svi ti silni igraci bi bili visestruki osvajaci GS, a on je, da ponovim kao papagaj, dominirao i niko mu nista nije mogao.
      Ja ne znam zasto je to tako tesko priznati i reci, nego je potrebno osporavati njegove uspehe?

      A kao sto sam vec rekla, i ja ovu Djokovicu sezonu i sve ove pobede mogu da osporim, Nadal nije u nekoj formi, Fed je mator, Marej je psihicki los, ostatak tura je presmesan.
      Ja tako isto mogu da osporim onda i Rogerove ;) Agassi i Sampras zavrsavali karijere, Hewit i Nalbandian vecito povredjeni, Rodick covek ima kompleks od Fedexa, Ferrero covek koji ni sam ne zna kako je uspeo biti prvi, to samo govori o kakvoj konkurenciji se tada radilo, pa vecini tih top 20 igraca sada u ovoj eri tenisa ne bi bili ni u top 50......Al ajde ne mogu nikako da mu osporim ipak je to 16 GS TITULA tesko je uci i u QF jednog a ne osvojiti 16 puta i to kompletirati na svim podlogama....
      Poenta na koju hocu da ukazem je i da Roger igra svoj najbolji tenis 2004-2007 u ovom periodu sigurno ne bi osvojio 12 GS titula ali sigurno jer konkurenti su sada Murray, Delpo, Rafa i Novak a u toj konkurenciji je uzeo "samo" 4 GS titule ;)
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by BOKI1969 View Post
        Neznam zasto odbacijes takvu mogucnost mogla bi ispasti smesna za nekih 5-6 godina a kad smo kod Rogerovih rekorda vec su mu 2 pala od strane novaka a bice ih jos nadam se
        a koja 2 rekorda su to pala?
        i nije provokacija, nego ozbiljno nemam pojma
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Ja tako isto mogu da osporim onda i Rogerove ;) Agassi i Sampras zavrsavali karijere, Hewit i Nalbandian vecito povredjeni, Rodick covek ima kompleks od Fedexa, Ferrero covek koji ni sam ne zna kako je uspeo biti prvi, to samo govori o kakvoj konkurenciji se tada radilo, pa vecini tih top 20 igraca sada u ovoj eri tenisa ne bi bili ni u top 50......Al ajde ne mogu nikako da mu osporim ipak je to 16 GS TITULA tesko je uci i u QF jednog a ne osvojiti 16 puta i to kompletirati na svim podlogama....
          Poenta na koju hocu da ukazem je i da Roger igra svoj najbolji tenis 2004-2007 u ovom periodu sigurno ne bi osvojio 12 GS titula ali sigurno jer konkurenti su sada Murray, Delpo, Rafa i Novak a u toj konkurenciji je uzeo "samo" 4 GS titule ;)
          A to sto su oni mladji od njega 5,6 i vise godine uopste ne utice?
          Iako si stavio pod navodnike, to dovoljno govori o tome kolika je velicina Roger, kad su 'samo' 4 GS.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            I sta hoces da kazes, da su Monfils, Berdih, Fis itd. bolji igraci od Hjuita,Moje, Henmana,Safina itd?
            Mislim da ovo prepucavanje oko konkurencije nema nikakvog smisla svi smo videli Rogerovu dominaciju u njegovo vreme ali dolazi i traje jedna novo i to morate priznati a dokle ce trajati nadam se sto duze i uspesnije od bilo kog tenisera dosad

            Comment


            • морам да признам да се слажем са Индигом... и ја мислим да је била слабија конкуренција у време владавине федекса
              Забибери ударац момче!!!
              http://www.youtube.com/watch?v=__jLJE3T4XQ&NR=1

              Comment


              • Dominik Hrbati je preko 30 puta tukao igrace iz prvih 10 i nikada nije uspeo da udje u tu grupu.. dajem glavu ako Troicki ima vise od 5 pobeda nad istima

                Do prekosutra mozemo o jacini era (mada se nekad bar znalo koja je koja podloga i imali smo ih 4) ali nemojte nekome osporavati broj Slemova jer u tom slucaju oni osvojeni u zlatnoj eri sa kraja 70-ih i tokom 80-ih vrede troduplo i izbacuju Lendla na mesto najveceg igraca Open ere
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  a koja 2 rekorda su to pala?
                  i nije provokacija, nego ozbiljno nemam pojma
                  ukupan broj vezanih pobeda od pocetka kalendarske godine i ukupan niz- Novak je bolji u oba

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Poenta na koju hocu da ukazem je i da Roger igra svoj najbolji tenis 2004-2007 u ovom periodu sigurno ne bi osvojio 12 GS titula ali sigurno jer konkurenti su sada Murray, Delpo, Rafa i Novak a u toj konkurenciji je uzeo "samo" 4 GS titule ;)

                    Naravno da ne bi osvojio 12, pa ako to neko osporava, onda nema smisla ništa pisati Sampras je završio karijeru u tom periodu, Nalbandian i Safin su sigurno veći talenti od skoro svih današnjih tenisera, ali oni nikada nisu imali koninuitet, nisu bili maksimalno posvećeni tenisu, tome Federer nije kriv. Za Safina mi je krivo, omiljeni teniser, morao je puno više. Jedan je od rijetkih koji je dobio Federera otvorenog garda na AO.

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Naravno da ne bi osvojio 12, pa ako to neko osporava, onda nema smisla ništa pisati Sampras je završio karijeru u tom periodu, Nalbandian i Safin su sigurno veći talenti od skoro svih današnjih tenisera, ali oni nikada nisu imali koninuitet, nisu bili maksimalno posvećeni tenisu, tome Federer nije kriv. Za Safina mi je krivo, omiljeni teniser, morao je puno više. Jedan je od rijetkih koji je dobio Federera otvorenog garda na AO.
                      Jedan od meceva prethodne decenije
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Dominik Hrbati je preko 30 puta tukao igrace iz prvih 10 i nikada nije uspeo da udje u tu grupu.. dajem glavu ako Troicki ima vise od 5 pobeda nad istima

                        Do prekosutra mozemo o jacini era (mada se nekad bar znalo koja je koja podloga i imali smo ih 4) ali nemojte nekome osporavati broj Slemova jer u tom slucaju oni osvojeni u zlatnoj eri sa kraja 70-ih i tokom 80-ih vrede troduplo i izbacuju Lendla na mesto najveceg igraca Open ere

                        Da se mene pita, Grozni bi i bio najveći

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Netačno, kraj Samprasa nije nijednom prošao do titule, jer on tada nije igrao. Kraj Agassi-a je prolazio kada je ovaj već imao oko 35 godina. Ja ne sporim titule Federeru, samo kažem da Novak danas ne može uzeti turnir, a da ne prođe kraj teniske legende. Obojica imaju nevjerovatan kontinuitet, nemaju nekih kikseva, Rafa nema kiks otpočetka sezone, Federer ima 2, i teško je kraj takvih uzimati turnir za turnirom, svi smo off
                          Nije prosao do titule, ali ga je pobijedio na W, ako se ne varam, u 5 tijesnih setova... pa izgubio u sljedecem kolu...
                          Ali ako cemo tako, nije ni Novak do sada "prosao" Nadala do svoje GS titule... ;)
                          I Roger je morao proci mnoge, 2005. godine su Roger i Andre igrali finale USO, a iste te godine je vec Rafa osvojio RG... Sve vrijeme je tu Safin, a ni Hjuit, Ferero, Rodik i ostali nisu bas za odbaciti...

                          Comment


                          • Originally posted by BOKI1969 View Post
                            ukupan broj vezanih pobeda od pocetka kalendarske godine i ukupan niz- Novak je bolji u oba
                            ali Federer nije drzao nijedan od tih rekorda, tako da mi nije jasno kako je mogao da mu ih obori?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Da se mene pita, Grozni bi i bio najveći
                              Ali kome ti danas da objasnis protiv kakvih je igraca igrao i kakvo je to klanje bilo.. na terenu i u svlacionici, direktno u lice
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ClayWarrior View Post
                                Dominik Hrbati je preko 30 puta tukao igrace iz prvih 10 i nikada nije uspeo da udje u tu grupu.. dajem glavu ako Troicki ima vise od 5 pobeda nad istima
                                Clay nemoj da si tako rumen i nervozan zbog Viktorovog poraza pa si njega stavio kao za negativan primer, poraz - to je sve normalno,tenis je to! Popravice se Viktor.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X