Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije to neki tamo Gulbis, to je najveci kralj na touru Gulbis
    sigpic

    Comment


    • Hahahahaha najveći kralj

      Za ovu njegovu izjavu samo ću reći, velike riječi malih ljudi!
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • Originally posted by LegendaBL View Post
        http://24sport.rs/sport/Tenis/Najnov...t_meseci_.html
        Al je super prosao, vraca se na pocetku naredne godine...ali koliko je ovo posteno prema Viktoru
        Sada bi bilo logicno da Viktoru ukinu suspenziju i isplate mu naknadu za narusavanje casti i ugleda. Ciliceva kazna je smesna, morao je dobiti minimum tri godine, a i da su ga dozivotno udaljili iz tenisa ne bi uopste pogresili.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Sada bi bilo logicno da Viktoru ukinu suspenziju i isplate mu naknadu za narusavanje casti i ugleda. Ciliceva kazna je smesna, morao je dobiti minimum tri godine, a i da su ga dozivotno udaljili iz tenisa ne bi uopste pogresili.
          To se nece desiti.Izmedju redova se moze zakljuciti da je sto se kazne tice, manje manje zlo nadjena nedozvoljena supstanca, nego odbijanje da se daju trazeni uzorci. U ovom slucaju Viktor samo sebe moze da krivi i svoje neznanje da ne kazem glupost, sam je sebe doveo u zabludu kako rece sluzbenica Wade da ne mora dati krv ako se ne oseca dobro. Svakako se trebao javiti lekaru za potvrdu.Tako da jos eventualno moze dobiti smanjenje suspenzije za mozda 6 meseci, na osnovu izjava koje su dali kolege profesionalci(Novak, ne znam da je jos neko dao izjavu u njegovu korist) i daljeg ispitivanja uzroka neodazivanju doping kontroli.Primena dvostrukih standarda je itekako prisutna.Dovolljno je videti da se teniserima tolerise visemesceno takmicarsko odustvo zbog fantomskih povreda, preskakanje turnira/ podloga koje im ne odgovaraju iz bilo kojih razloga, opet pravdano nepostojecim povredama dovoljno govori da je kredibilitet i ovog sporta odavno narusen, a da je i dalje osnovni motiv/pokretac novac, enormni profit koji donose zvezde sponzorima, medijima, samoj organizaciji.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Ma verujem mu i ja, ali Ernest Gulbis kritikuje nekoga sto su ga promenili slava i novac
            Pritom mu je Gaske fin decko.
            Nemoj tako.. pohvalio je i Stana.

            I'm really happy for some of the guys. I'm really happy for Wawrinka for reaching semi final, for Gasquet too. I know those guys well, they are cool. Some of the top guys like Novak I don't like too much.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Dajte citav intervju, sto ste skrti.

              Comment


              • Ovo je prevod Letonca (dao je intervju za njihove novine)... nadam se tačan...

                http://www.menstennisforums.com/show...&postcount=117
                Last edited by miloolja; 17-09-13, 17:34.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Logika...sta je to logika???Meni je ovo smijesno, nema sanse da Ciliceva kazna bude upola manja od Viktorove, posebno ako se uzmu u obzir cinjenice da je kod Cilica nadjena nedozvoljena supstanca a Trocki odbio dati uzorak, ili je to mozda ono:Sporazumno priznanje krivice=manja kazna
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                  Comment


                  • Ernest je raja, što na umu to na drumu. Car. Nego pustite to, ima važnijih stvari kao što je recimo @miloolja. Reci drugu Prletu, jesi to ti na havataru ?!

                    @CW

                    Šta misliš kakve su Nadalu šanse da uleti u čuveni trio Federer-Gonzales-Laver i da ovu čuvenu trojku nazove četvorkom ?! Po meni, ovo je nešto najveće što neki teniser može postići u svojoj karijeri. Shvatam, ima prećih stvari, treba stići Samprasa, ali gledajući prikazano i postignuto, te imajući u vidu stanje u kojem se nalazi današnji tenis i konkurenciju, šta misliš koliko će stvarno moći postići do kraja karijere? Po meni su šanse da uđe u ovaj krug igrača jednake šansama da ne uđe. Dakle, sve je moguće.
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Kralj.
                      Jedan od rijetkih ciji intervjui nisu dosadni.

                      About provocations between players
                      To be honest I actually like to provocate others sometimes. I said few times about Nadal and other top players that they are boring in their interviews and such. Everybody just acts the same, everybody's the same. I don't want to be like all the others, I want to be different. Top players are money earning machines - if they would say something "not right" then they could lose contracts, sponsors and they are afraid of it. If you have started to act one way then you have to continue to act that way - Roger started to act as Swiss gentleman and now he has to continue to act like one, if he did something different, nobody would understand that. I'm all for individualism, I don't like if everybody's the same - acts the same way, talks the same way - human beings are different, I don't like when they act, I don't like when people achieve something and then suddenly start to act differently.

                      About making a history for Latvian tennis

                      No matter what I do now, I'm making a history just because I'm the first Latvian player to be in the top 100. I hope I don't stop here - now I'm 30th, I hope I'll get to be 1st some day - that's my ultimate goal.
                      I kako covjek da ga uzme za ozbiljno.

                      Comment


                      • Sećate se valjda skorašnjih Gulbisovih izjava...

                        “I respect Roger, Rafa, Novak and Murray but, for me, all four of them are boring players. Their interviews are boring.”
                        .. pa u tom stilu..


                        Originally posted by Prle! View Post
                        Ernest je raja, što na umu to na drumu. Car. Nego pustite to, ima važnijih stvari kao što je recimo @miloolja. Reci drugu Prletu, jesi to ti na havataru ?!
                        Moram da te razočaram... ali ličimo
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Spoiler


                          Baš mi se neda u zadnje vrijeme.
                          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                          Comment


                          • Originally posted by Prle! View Post
                            Šta misliš kakve su Nadalu šanse da uleti u čuveni trio Federer-Gonzales-Laver i da ovu čuvenu trojku nazove četvorkom ?! Po meni, ovo je nešto najveće što neki teniser može postići u svojoj karijeri. Shvatam, ima prećih stvari, treba stići Samprasa, ali gledajući prikazano i postignuto, te imajući u vidu stanje u kojem se nalazi današnji tenis i konkurenciju, šta misliš koliko će stvarno moći postići do kraja karijere? Po meni su šanse da uđe u ovaj krug igrača jednake šansama da ne uđe. Dakle, sve je moguće.
                            Meni je dovoljno sto se bez ikakvih problema moze staviti sa njima u istu recenicu! A ako vec trazis cetvoricu onda sam ubedjen da ce to do kraja 2015. postati Nadal, a ne Sampras. Pit je iskoristio haoticne devedesete i podloge koje mu odgovaraju, Rafa to isto cini vec desetak godina ali protiv trojice igraca koji su uvek tu. Sampras je iskoristio prakticno sve sanse koje su mu se ukazale na Grand Slam turnirima, kojima je bio opterecen i posvetio im kompletnu karijeru. Nadal ga prati po rezultatima u zavrsnicama, s tim sto ce ih do kraja karijere imati vise od njega, videcemo u kojoj meri (mislim da ce biti bitna polufinala, finala i titule). Postoji potpuno realna sansa da na kraju karijere osvoji 3 puta vise Masters 1000 turnira od Samprasa, sto okreni obrni u dobroj meri potire veliku razliku u Masters Kupovima. Ako bi se razlika u Year number 1 sezonama smanjila sa sadasnjih 3-6 bar na 4-6 mislim da ni tu vise nece imati prednost koja bi mu davala neki veliki plus u odnosu na Spanca. Ukratko, Samprasu ostaju Masters Kupovi, nedelje na vrhu i sezone na vrhu, Rafa grabi sve ostalo, ukljucujuci i mnogo vise ATP titula, bar 10 vise

                            Koliko god Sampras bio posvecen tenisu i koncentrisan na igru, nema sumnje koji igrac je vise dao sportu i bio mu bolji promoter

                            Konkurencije nema a ja znam po nesto o tome pa je nece biti dok se ne povuce, najverovatnije posle Rija 2016. Ostaje mu da se fokusira na nekih 12 turnira u sezoni za koje ce biti potpuno spreman, i sa ovom novom igrom nema sumnje da ce doci i mnogo uspeha, odnosno delice ih sa dva momka rodjena godinu dana kasnije
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Andreev zavrsava karijeru:
                              Tatiana ‏@Tatiana_984
                              Igor Andreev will call it a career in the end of the season
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Steta, unistise ga povrede.. uvek mi je bio gotivan

                                Comment

                                Working...
                                X