Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve u svemu...bez Stana nema dobrog meca

    Comment


    • Nole: Ostavite Rodžera malo na miru
      sigpic

      Comment


      • Nole
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Nesto starije a tako aktuelno
          sigpic

          Comment


          • To je aktuealno od 2005,samo sto se spominje samo kada Rafa pobjeduje,tako da mi to uopste ne smeta.

            Comment


            • http://www.usopen.org/en_US/interact...l?promo=topnav

              Risa na 1:40 prica o Rafi koji je i sa 13 godina kopao i trcao kao sto to radi i danas...

              Comment


              • http://www.tennisworlditalia.com/Rob...colo15741.html

                "Robin Soderling played his last match in July 2011, in the final of the tournament in Bastad win against David Ferrer. Struck by mononucleosis, the Swedish tennis player was then forced to leave the tennis courts, and currently is struggling with a post-viral syndrome. Despite having picked up the racket in a few short training sessions and its values ​​are now back to normal, Robin said they still feel very tired and not being able to recover. According to him, would attempt the big return to the Masters 1000 in Paris, scheduled from October 28 to November 3.

                "I'd like to return to Paris Bercy" the Swede said in a recent interview. "But unfortunately only depend on my body. know that you journalists and fans would want to know when I return to play ... I can only tell you that I'm trying, I really hope I can. "
                Similis simili gaudet

                Comment


                • To bi bilo bas odlicno, nikad mi nije bio omiljen, ali nedostaje tenisu i mnogo bi bilo zanimljivije sa njim.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Soder(k)ing , moćni udarci i specifičan stav na terenu , bio bi tour zanimljiviji sa njim ,posebno u sadašnjem odnosu snaga na istom.
                    Pitanje koliko će biti sposoban fizički i ako se vrati, tenis sigurno nije zaboravio kako se igra. Videli smo sa Fishom šta se dešava, iako nije ista bolest u pitanju, lepo bi bilo da bude drugačije.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Meni izgleda kao cela vecnost od kada je on odigrao zadnji mec, stvarno bi bilo sjajno kada bi se vratio, koliko god on bio neomiljen na tour-u, stvarno je velika steta sto ga nema vec duze od dve godine.. Valjda ce se vratiti

                      Comment


                      • Potpuno se slazem sa Endijem.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Mari: Teniserke da igraju 5 setova


                          Britanski teniser Endi Mari rekao je da bi voleo da i teniserke na Gren slemovima igraju na tri dobijena seta.
                          Mari je istakao da bi na taj način sami teniseri bolje prihvatili činjenicu da igrači u obe konkurencije dobijaju podjednak novac.

                          U razgovoru za „Njujork Tajms“, Mari je istakao da zbog drugačijeg formata kod tenisera i teniserki dobijamo dva potpuno drugačija takmičenja. U ovom trenutku, na najvažnijim turnirima muškarci igraju na tri dobijena seta, a žene na dva.

                          „Uopšte ovde nije pitanje toga koje inferiorniji. A ja ovde vidim dva različita sporta i samo zbog činjenice da mi igramo pet setova. Ne kažem da mi, muškarci, radimo vrednije od žena, ali ako moramo da treniramo da bismo igrali po pet setova, sigurno se nešto razlikuje. To je kao da neko trenira da trči na 400 metara, a drugi na 600 metara. Mislim da bi žene trebalo da igraju mečeve na tri dobijena seta“, naglasio je Mari, „Možda ne bi morale da igraju takav format od prve runde. Ali, mislim da bi trebalo da se promeni ili da mi igramo na dva dobijena seta ili teniserke na tri. Moje mišljenje je da se momci više žale zbog te činjenice, nego samog novca koji dobijamo mi, a i one“.

                          Mari je, ipak, istakao da bi više voleo da na snazi ostane da muškarci igraju na tri dobijena seta, nego da na Gren slemovima bude isti format kao na turnirima manje važnosti.

                          „Oduvek sam voleo to što se na Gren slemovima igra na tri dobijena seta, to ih čini posebnim turnirima. Voleo bih da takvo pravilo bude i za muškarce i za žene. Tako je bilo ranije, u finalima, tako da nije kao da žene ne mogu da igraju pet setova. Štefi Graf i Martina Navratilova su bile neverovatne u to vreme i u sjajnoj formi“, istakao je Mari.
                          http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=750247

                          Nisam ja tek tako napisala da ce Hantukova igrati 4 seta
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ma kakav best of 5, pa onda bi slemovi morali da traju 3 nedelje
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Ma kakav best of 5, pa onda bi slemovi morali da traju 3 nedelje
                              Radwanska - Errani, 5. set RG-a, nema TB-a.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ma kakav best of 5, pa onda bi slemovi morali da traju 3 nedelje
                                Jos ako pada kisa okruglo mesec dana po slemu a mozda i koji dan pretekne
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X