Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne gotivi Noleta iz samo njemu znanih razloga, ali to uopšte nije važno .. Jedino što će strašno da me iznervira je da će da pametuje na sva usta, ako Nole, kojim slučajem, kiksne sad na RG ..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Jos mi stoji u secanju emisija Matsa pred finala AO.
      Kako je covek nahvalio Mareja. Pomislio bi da ce biti sa 3 krompira na Noletooj strani.
      Medjutim, Novak mu je jos jedanput pokazao da ga ne "briga".
      Teska srca je odradio onaj intervju sa Novakom posle finala. Onaj kad je Novak ostao bez patika.
      Mats je bio veliki teniser, ali je kao komentaotor pristrasan, sto dovodi do toga da kod mene nema tezinu njegovo misljenje.
      U pravu si skroz, ali čim ovoliko reagujemo na Vilanderove izjave i emisije, barem ja to ponekad radim, znači da nam nije sve jedno.
      Nekako mnogo sebi dozvoljava... niti je ES televizija njegova, niti on kao neko ko je bio nesumnjivo vrhunski teniser, sme nešto sebi tako da dozvoli...
      Koga lično preferira, koga voli i sa kim je prijatelj ... to su stvari za četiri zida ili kafanu...

      Originally posted by Don Markoni View Post
      Ne gotivi Noleta iz samo njemu znanih razloga, ali to uopšte nije važno .. Jedino što će strašno da me iznervira je da će da pametuje na sva usta, ako Nole, kojim slučajem, kiksne sad na RG ..
      Ajde jezik pregrizao!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Don Markoni View Post
        Ne gotivi Noleta iz samo njemu znanih razloga, ali to uopšte nije važno .. Jedino što će strašno da me iznervira je da će da pametuje na sva usta, ako Nole, kojim slučajem, kiksne sad na RG ..
        Pu pu jezik pregrizo
        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

        Comment


        • [QUOTE=miloolja;498726]U pravu si skroz, ali čim ovoliko reagujemo na Vilanderove izjave i emisije, barem ja to ponekad radim, znači da nam nije sve jedno.
          Nekako mnogo sebi dozvoljava... niti je ES televizija njegova, niti on kao neko ko je bio nesumnjivo vrhunski teniser, sme nešto sebi tako da dozvoli...
          Koga lično preferira, koga voli i sa kim je prijatelj ... to su stvari za četiri zida ili kafanu...

          Slazem se. Meni njegove misljenje stvarno nista ne znaci, osim sto ako naletim, onda se mogu lepo nasmejati.
          Covek je jednostavno zaspao u 2009g. I izgleda da ne zeli da se probudi.

          Comment


          • Verujem vam da je Vilander đubre iako nisam očekivao da je takav...

            Baš me zanima kako će odreagovati u ovim narednim emisijama posle Novakovih izvanrednih igara koje će uslediti na RG!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Baš me zanima kako će odreagovati u ovim narednim emisijama posle Novakovih izvanrednih igara koje će uslediti na RG!
              Opet ce nastaviti istu pricu, takav je covek

              Comment


              • Originally posted by dusan1610 View Post
                Opet ce nastaviti istu pricu, takav je covek
                Lud je Maki 100%
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ja se secam kada je bio AO i sad "Strucnjak" intervjuise Marka Filipusisa...bla,bla,bla
                  pitao ga za njegovo misljenje u vezi Rogera,Rafe,Mareja... Fisha,Stepaneka... Klajsters,Bertoli... S.Mirzi,Peti Snider i za kraj ko ce da osvoji AO?
                  Mark kaze:" Novak Djokovic,znam da ga ne volis ali on je i poce Mark hvalospeve o Novaku" , ne mogu da vam opisem kakav je "Strucnjak" imao izraz lica i sta mu je "telo govorilo"
                  u tim momentima. To je vredilo i da se plati da se to vidi
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • I veceras je " Strucnjak " rekao da je Novak prvi put dosao na jedan Slam kao prvi favorit, da su svi odusevljeni njegovom serijom pobeda, ali da mora jednom i da izgubi. Njegov favorit je Federer, jer je najjopasniji kad je u senci i kad nije pod pritiskom bla,bla
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by milicica View Post
                      I veceras je " Strucnjak " rekao da je Novak prvi put dosao na jedan Slam kao prvi favorit, da su svi odusevljeni njegovom serijom pobeda, ali da mora jednom i da izgubi. Njegov favorit je Federer, jer je najjopasniji kad je u senci i kad nije pod pritiskom bla,bla
                      Bolesnik.
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Jedino u Srbiji ljudi misle da Wilander voli Federera a zapravo je potpuno drugacije. Ne znam da li znate da je morao da se izvinjava zbog njegove izjave nakon RG 2006 kad je rekao da Federer nema muda kad igra protiv Nadala. Uvek je imao neku kritiku na njegov racun. Slicno je govorio za Kim Klajsters kako nema zara u njenoj igri kad igra protiv najacih rivalki.

                        Na YT ili strane forume mozete videti/procitati kako svi govore o tome da Wilander nije nikakav fan Federerov.

                        Comment


                        • Mislim da je to bilo posle onog debakla 2008., ali nisam siguran ...

                          Comment


                          • Ma ko jos slusa to sto Vilander kaze? Mislim, slusaju svi, ali niko to ne uzima za ozbiljno.
                            Svakako je on prevrtljiv, nekad je pljuvao Federera, sad mu je Roger idol, danas pljuje Noleta, za nekoliko godina ce ga braniti i pljuvati nekog drugog i tako u krug...
                            A sto se tice njegovih prognoza, to smo vec nekoliko puta zakljucili - skoro nikad ne pogodi...

                            Comment


                            • Originally posted by Don Markoni View Post
                              Mislim da je to bilo posle onog debakla 2008., ali nisam siguran ...
                              TO je bilo posle RG 2006 ;)

                              Comment


                              • Neznam sto ste se navezali toliko na Wilandera kad je tu sve jasno ko dan, kao analiticara necu oupste trositi reci na njegovo vidjenje i prognozu tenisa a ako neko hoce da zaradi pare na kladionici nek igra kontra i ne sekira se to je moj komentar na analize velikog Mats-a

                                Comment

                                Working...
                                X