Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tsonga nece igrati u Montrealu, zbog povrede kolena.

    Comment


    • Povreda koljena? Bice da se i on nesto dogovarao

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Povreda koljena? Bice da se i on nesto dogovarao
        Silent ban

        Valjda ne Nadam se da ce se oporaviti do US Opena... i da ce US Open biti manje cudan nego prosle godine, inace ce opet Mari uzeti titulu

        Comment


        • http://www.kurir-info.rs/srdan-dokov...-clanak-916485

          Vera mi je pomogla da ozdravim

          Kako je porodica izgurala svu tu muku.
          - Mi smo verujući ljudi, verujemo u boga koji nas održava kao porodicu i narod. Ta vera mi je pomogla da se vratim među žive jer sam već bio otišao. Veče kad sam bio u najgorem stanju, žena i sestra bile su u Crkvi Presvete Bogorodice u Minhenu, katoličkoj crkvi jer nisu znale postoje li pravoslavne u centru grada. Upalili su sveće ispod kipa Presvete Bogorodice, kad im je prišao jedan stari, bolestan čovek s grbom na ruci i počeo da im priča nešto na nemačkom. Kad su mu rekle da ga ne razumeju, nekako je na engleskom izgovorio: „Verujte u Presvetu Bogorodicu, ona je mene spasla, a i njega će.“ Pritom ne znajući za kog se mole. Izvadio je iz džepa dva srebrnjaka, dao svakoj po jedan i nestao.
          Nek neko pozove ovaj dvojac:
          Last edited by Mr. Wolf; 31-07-13, 23:08.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3963...o-sa-drugarima

            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Karijera mu pod znakom pitanja, devojka ga ostavila, morao je dati sebi malo oduska.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Ih, jaka svar, izašao čovek sa društvom.
                Nadam se da se sjajno proveo.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Postoji samo jedan nacin da se preboli ljubav

                  Last edited by Mr. Wolf; 31-07-13, 23:10.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • "I posle 15 godina ti bude bolje"

                    Comment


                    • Ludi Viktor se sad bar nadrogiro, gledaj mu ociju hahahah izvuko je boga oca na nos hahha
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Na predlog specijalne agencije za borbu protiv narkotika, oformljene donacijama nekoliko kolumbijskih kartela, za čije proizvode je nedvosmisleno utvrđeno da na neke tenisere utiču blagotvorno, bez posledica po njihovo zdravlje i karijeru, belosvetska teniska pederacija, odlučna da razbistri mutne teniske vode i stane jednom za svagda na put bolestima zavisnosti u svetu tenisa, odluči da nogira našu uzdanicu, naš ponos i DC nadu, Viktora, Viću od milja Troickog.
                        Nakon detaljne i iscrpljujuće višemesečne istrage o dešavanjima u prašini mondenskog Monte Karla nepobitno je utvrđeno da Vići doktorka nije dala. Džabe se on vadio jeste, jer ona, tj. doktorka je dala izjavu da nije dala, il je dala, al se pokajala.
                        Kravataši teniski, roda kancelarijskog glodara rebnuše Viću sa 18 meseci plandovanja i bazanja po klubovima i splavovima.
                        Oduzeše mu pravo na rad i mogućnost da zaradi za koru leba, pomoću reketa i svojih dvaes prstiju, što na rukama, što na nogama.
                        Prokaženom i osramoćenom Vići /koga mnogi Strašnim nazivaju iako veze sa Korčnojem nema/ preostaje mogućnost žalbe i nada da se doktorka pameti dozove, i priseti tog momenta, pa čak i da nije, nek kaže da jeste, jer davati je ljudski.
                        Kravataši teniski, roda kancelariskog glodara pokazaše i dokazaše da je pravda, iako malko spora, uvek dostižna.
                        Oplajvazili po Vići za nauk drugima kod kojih nalazi biše negativni.
                        Lako oni na kraj izlaze sa teniserima kojima su nalazi pozitivni. Po sistemu dogovor kuću gradi, retroaktivno i drakonski im opiče po par meseci kazne, sve pazeći da ima to uđe u vreme kad su na odmoru ili oporavku od povreda kolena, kukova, domalog prsta i sl. Neki, poput Ćipeta, dobiše oprost zbog radi kratkovidosti, jer za Boga miloga, onu sitnuriju na lekovima niko normalan ni mikroskopom pročitati ne može.
                        A nama, Vićinim poštovaocima, nema druge do u potragu za tom doktorkom.
                        Daće vala, još kako.
                        Last edited by pecaros; 01-08-13, 10:42.
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.telegraph.co.uk/sport/ten...ch-fixing.html

                          Nesto zanimljivo.

                          Comment


                          • Nalbandian se jučer vratio 'on court' treninzima i nakon 3 mjeseca ponovno uzeo reket u ruke. Do polufinalnog meča DC-a sa Češkom je ostalo nešto više od mjesec dana i kao što sam David kaže, još nije sigurno da li će se moći na vrijeme oporaviti od dvije operacije koje je imao u proteklih par mjeseci (rame i kuk). Bilo kako bilo, dobro je da se lagano vraća, vidjećemo kako će se stvari odvijati.

                            Bez Del Potra, ni Nabildani iz 2007 ne bi garantovao Argenticima prolazak protiv Češke, a situacija je sada još gora, jer su velike šanse da nijedan od njih neće igrati (Delpo sigurno neće). Ipak, toliko prilika za osvajanje 'Salatare' su propustili kad su bili na 'vrhuncu', da nije toliko nemoguća solucija da je osvoje sada kada to niko od njih ne očekuje.

                            Spoiler


                            Spoiler
                            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                            Comment


                            • Kazi mi druze koliko ti traje snimak Borga i Mekinroa iz 1979., da vidim da li nam se verzije poklapaju. Oci su mi ispale radeci na mladim igracima pa bih analizirao neki mec.. ili da uradim taj kao i ti pa da cementiramo gradivo, ili finale Rolan Garosa 1984., finale US Opena 1969. ili Agasija i Safina iz Pariza 1999., dvoransko udaranje za sve pare bez cekanja i razvlacenja
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Meč sam gledao preko youtubea, ali ovdje su koliko e sjećam falila prva dva gejma.



                                Nisam se previše obazirao na to, jer analizu nisam radio poen po poen, međutim, trebalo bi da je ta tvoja verzija bolja. Odakle si je skinuo ?

                                Možda bi mogli odraditi RG 1984, pisali smo nekoliko puta o tom meču, pa bi bio neki red da mu se odužimo nekom analizom.
                                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                                Comment

                                Working...
                                X