Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vest sa BBC koja me je baš obradovala, ali iskreno
    David Nalbandian has been handed a wildcard for the Aegon Championships at Queen's Club in June.
    The Argentine, 29, has missed much of the season due to injury and will skip the French Open because of a virus that has caused him to lose weight.
    "It has been a frustrating time, but my recovery's going well and I expect to be in good shape for the tournament," said Nalbandian, referring to Queen's.


    Čovek koji je "suvi " talenat za ovu igru je opet ovde, uživaćemo gledajući Queens (ako je u planu na SK, ako ne onda ES)

    Comment


    • Australian.Open.2011.Final.Djokovic.vs.Murray.ENGx 264.mkv
      http://youtu.be/g0Uff2Q77p4

      Comment


      • Originally posted by koburtkain View Post
        Australian.Open.2011.Final.Djokovic.vs.Murray.ENGx 264.mkv
        http://youtu.be/g0Uff2Q77p4
        Bravo i hvala!

        P.s. Dovoljno je da staviš u jednoj temi... recimo ovoj.. opštoj... ;)
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Sa tvita Ace Engleza
          Prvi put vidim vest, stara nekoliko dana...Posle 4 godine Benito Barbadillo više nije PR Novaka Djokovica. Nastavalja sa Nadalom. Jako int.
          To znači da se ova vest vremenski poklapa sa izjavom Nadala (čiji je Benito PR) da je bolji sa Federerom nego ikada sa Novakom. Front.
          Tako mu i treba kada ne čita forum SK!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • zasto mats vilander toliko mrzi novaka? sad sam gledao njegovu emisiju na eurosportu rafa,federer,federer,rafa... covek je spomenuo djokovica 2 puta u 30 min?
            Last edited by Mike Arch; 22-05-11, 08:25.

            Comment


            • Originally posted by Mike Arch View Post
              zasto mats vilander toliko mrzi novaka? sad sam gledao njegovu emisiju na eurosportu rafa,federer,federer,rafa... covek je spomenuo djokovica 2 puta u 30 min?
              Zato sto je Mats saban, sta tu ima da se prica....
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Ne znam odakle vam to za Mats-a, on je sećam se u jednom intervjuu pre koju godinu rekao da njegov stil igre najviše liči na Novakov od ovih TOP igrača...

                Ali sad kad krene Novak da dere na RG ima da krene da ga hvali samo tako
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Opšte je poznato da Vilander nije cenio mnogo Novaka, da je uvek šturo pričao o njegovim uspesima i kroz zube, a da se to nije promenilo videla sam u njegovoj emisiji "Mats point", na ES, pre par dana, kada je u prilogu sa poslednja dva finala protiv Rafe, u Madridu i Rimu postavio najbolje Rafine vinere, a Noletove... nije...
                  Sve verma u emisiji pričao je o Rafi, pa sa njegovim agentom, Kosta ako se ne varam, pa je onda išao Fedov intervju... i tako... znači ništa novo.. sve je kao i ranije...
                  Da se razumemo... ne voli on baš ni Rafu, jer ga zovu "Kralj šljake", a kako je Vilander nekada imao tu "titulu"...
                  Ali zato Rodžera obožava...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Onda covek jednostavno ima gadne komplekse...

                    Comment


                    • Covek je oduvek bio takav i ostace takav bilo da Djokovic osvoji sve zivo

                      Comment


                      • Pa valjda ce se kad Nole osvoji sve zivo udostojiti i pustiti bar neki njegov viner u emisiji i pomalo ga pohvaliti...Ovako je bas ne profesionalan

                        Comment


                        • ma jos bolje za noleta .. sto vise ovakvih retardiranih komentara to veca motivacija . ako nole osvoji RG treba ga ispljuvati samo tako

                          Comment


                          • Ma i da osvoji RG Mats ce opet govoriti kako bi ga Fed iz 2005 pokidao kao malo dete.....jednostavno to ti je covek koji je "zaljubljen"u Fedexa....nema tu leka..... ;)
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • nisam gledala Matsa,ali verujem da je kao i prošle godine rekao da je Sod glavni favorit za osvajanje RG..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Jos mi stoji u secanju emisija Matsa pred finala AO.
                                Kako je covek nahvalio Mareja. Pomislio bi da ce biti sa 3 krompira na Noletooj strani.
                                Medjutim, Novak mu je jos jedanput pokazao da ga ne "briga".
                                Teska srca je odradio onaj intervju sa Novakom posle finala. Onaj kad je Novak ostao bez patika.
                                Mats je bio veliki teniser, ali je kao komentaotor pristrasan, sto dovodi do toga da kod mene nema tezinu njegovo misljenje.

                                Comment

                                Working...
                                X