Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja sam pronasao danas ono sto sam prvi put postovao,ali nisam uspio zvanicno,tako da vjerujem da to nije tacno ;)
    Ubijate me u pojam....

    Comment


    • Model koji sam koristio u ovom gore racunu je 100% koriscen na Wimbledonu zadnjih desetak godina (a verovatno i mnogo duze). Dakle, ako nisu nesto promenili od ovog leta, onda je onaj nacin racunanja koji sam naveo sigurno tacan.

      Comment


      • Da,da,samo sam ja danas naletio na MTFu na ono sto sam prvo postovao i trazio posle toga ali nisam nasao da je nesto promijenjeno,tako da se izgleda nista nije promijenilo.Svakako ce mnogo toga zavisiti i od RG-a...
        sigpic

        Comment


        • Aco... samo za tebe...
          HEAD Tennis
          If you had the chance, what would you like to ask the Swedish HEAD racquet rebel Robin Soderling? Well, now you do have the chance! Post your questions here and with a bit of luck he will answer your question at Roland Garros next week. Stay tuned to HEAD Tennis on Facebook for the YouTek Tour Interview with Robin and become Robin’s fan at www.facebook.com/robinsoderlingtennis!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Aco... samo za tebe...
            Hvala Oljice!
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by Grunge View Post
              Model koji sam koristio u ovom gore racunu je 100% koriscen na Wimbledonu zadnjih desetak godina (a verovatno i mnogo duze). Dakle, ako nisu nesto promenili od ovog leta, onda je onaj nacin racunanja koji sam naveo sigurno tacan.
              Ma računajte to kad bude vreme, nije joơ ni počeo RG vi se tu raspisali o W i dobijate isto i sad se raspravljate o formuli .
              Ima vremena u Junu da se piơe koliko hoćete

              Comment


              • Bye-bye Federer, Nadal; all hail Djokovic
                http://ibnlive.in.com/news/byebye-fe...2671-5-22.html


                Nadal to count on history in Paris
                http://asia.eurosport.com/tennis/rol...92/story.shtml

                Comment


                • Great news!:"I am looking forward to starting my comeback from injury on grass at the AEGON Championships at Queen's Club," said Nalbandian.
                  Jedva cekam
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Jedva cekam
                    Nesto razmisljam,koliko je samo tenis manje zanimljiv bez Nalbandijana

                    Comment


                    • Sad kad se on vrati,Haas se vraca isto i jos kad bi Gonzo mogao tenis bi bio mnogo zanimljiviji.Mada je tenis mnogo izgubio Safin-ovim odlaskom,mogao je jos da igra.Ali Nalby je nesto posebno,on i Safin su igrali na taj suvi talenat,mogli su sve
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogli su sve, ali jednom godiĆĄnje odigraju kako treba

                        Comment


                        • Kada se Tomi Has vraca?
                          Jedan je Obradovic Zarko!

                          Comment


                          • Sad,igrace RG ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Mogli su sve, ali jednom godiĆĄnje odigraju kako treba
                              I to jednom godisnje je bolje nego da gledam Berdiha cjelu godinu

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Sad kad se on vrati,Haas se vraca isto i jos kad bi Gonzo mogao tenis bi bio mnogo zanimljiviji.Mada je tenis mnogo izgubio Safin-ovim odlaskom,mogao je jos da igra.Ali Nalby je nesto posebno,on i Safin su igrali na taj suvi talenat,mogli su sve
                                Vise sam volio Nalbandijana od Safina da gledam posto je isao vise na mrezu onda oni njegovi bolesni uglovi sa obije strane(pogotovo iz bekhenda),lob...Imao je i dosta bolji skor sa Federerom od Safina sto je vrlo bitno.Marat je vise bio udarac sa osnovne linije koga je dosta izvlacila bomba od servisa i strahoviti ravni udarci.Mada Marat je Marat.;)

                                Comment

                                Working...
                                X