Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Sad ce misljanja biti podijeljena, McEnroe je juce izjavio da bi Nadal trebao da bude prvi nosilac na RGu, a niko rijec nece reci ako bude i 2. bar, o TOP 4 i da ne pricam. Izgurace oni ovu pricu ako zele, mada su mogli na mnogo jednostavniji nacin to da zavrse.
    Apsolutno i ne mora biti nosilac broj jedan, ali da treba da bude medju 4 mosilaca, treba. Najbolje bi bilo da bude nosilac broj 2, na taj nacin Djokovicu se obezbedjuje njegov realan plasman kao igrac broj jedan, a Nadalu kao najboljem na sljaku po rezultatima na RG.

    Comment


    • Svaka cast Nadalu sve sto je uradio na RGu ali proslost nije bitna, vec ono sto je sad. On je sad 5. igrac svijeta, do sad je rang lista odredjivala nosioce na RGu i trebalo bi i od sad tako da bude, ne da se radi njega mijejanju pravila. Ili bilo koga drugog.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Svaka cast Nadalu sve sto je uradio na RGu ali proslost nije bitna, vec ono sto je sad. On je sad 5. igrac svijeta, do sad je rang lista odredjivala nosioce na RGu i trebalo bi i od sad tako da bude, ne da se radi njega mijejanju pravila. Ili bilo koga drugog.
        Bas zato i kazem da treba da bude nosioc broj 2, a ne 1. Inace mislim da i nije nebitno sta je uradio na RG, ipak je to tesko dostizno. . . Inace ja to mislim generalno, ne zbog Nadala, kao sto na primer Federer bi uvek dok bude igrao trebao biti medju 4 nosioca na Wimbledonu, bez obzira na formulu koju oni vec imaju, jer njegovo dostignuce na Wimbledonu je takodje fantasticno. Ali kako budu resili, tako ce i biti.

        Comment


        • Rafa mora biti nosilac 5! Nismo na pijaci da nagadjamo koji bi trebao biti nositelj

          Comment


          • Koliko god Nadal bio dobar na sljaci treba se vode kada se bira nosioc , po rang listi . Jer en bi bilo fer prema Fedu i Andiju da im Rafa uskoci na 2.mesto a oni da padnu .

            Tacno tako shminka , ko je zasluzio p orezulattiam treba da bude na mestu na kom je a ne kako se prohte organizatorima da ga pomeraju kako im se prohte . Murray i Fed cele sezone se bore za to drugo mesto i sad treba Rafa da im zauzme to mesto .
            Last edited by Lord Aleksoni; 25-04-13, 13:42.

            Comment


            • Sve ovo postaje smijesno, Nadal treba da bude nosilac broj 5 jer je njegova TRENUTNA pozicija 5.
              Koji je Delpo trebao da bude nosilac na turnirima nakon povrede, a bio je osvajac GS, ili mozda Soderling ako se vrati???
              Mislim da bi ovo bilo nefer prema ostalim teniserima, posebno prema Davidu, Mareju i Federeru...ali kao mnogo puta u sportu oni ce promijeniti pravila ZBOG VELIKIH (Baraz za Evropsko u fudbalu, kad su pred baraz stavljali nosioce, da ne bi izmedju sebe slucajno igrali Francuska i Portugal) I ZBOG PARA...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Nadalova trenutna 5 pozicija nije rezultat dobre ili lose sezone, nego neigranja zbog povrede pola sezone, tako da nije upitno sto su drugi zasluzeno dosli do svoje pozicije. I radi se samo o RG gde je Nadal ne samo dobar na sljaci nego najbolju u istoriji tog turnira, a verovatno i medju najboljih na ovoj podlozi u istoriji sporta. Znaci govorimo o unikatnoj situaciji. Tako da uporedba sa Del Potrom, a posebno sa Soderlingom za mene je u najmanju ruku cudna. Uostalom organizatori su rekli da takva mogucnost postoji u pravilniku turnira, i zasto je ne bi pa i samo ove godine iskoristile. A, i da radi se i o novcu i gledanosti i marketingu, i to je to.

                Comment


                • Ma da je u pitanju Rafin Rafa Nadal na kvadrat...osvajac 150 RGova...stimanje finala turnira mjesec dana prije pocetka kvalifikacija...na ovaj nacin...ne ide

                  Izjava da bi duel Nadal-Djokovic u 1/4 pomenutog turnira bio katastrofa je jos veca budalastina

                  Comment


                  • Znaci, veliki sam fan Rafe ali mislim da ta izmena pravila bi bila prava glupost. Bez obzirom na to kako je Rafa pao na te 5 poizicije on treba da bude 5 nosilac, kako sto nalazi njegov ranking. Izjava da eventualno 1/4 finale izmedju Rafe i Nole bi bilo katastrofalno po meni je jedna od najdebilnijih izjava sto sam procitao u zadnje vreme. Znam da se radi o veliki novac i velika TV gledanost ali jebes ga, takvi su okolnosti i to je to. Ali ja sam 150% siguran da se nece sastati Nole i Rafa u 1/4 finalu pa makar i da ne izmene pravila. Ne bi bilo pravedno prema Andyja i Rogera, oni se bore za to drugo mesto a da odjednom neko im oduzme to mislim da nije ok.
                    Last edited by Stefan-kobe; 25-04-13, 17:02.
                    OVAKO

                    Comment


                    • Izgleda da sam u manjini, a mozda i jedina na stavu da Nadalu daju bolji plasman, ali to je draz razlicitih misljenja Ali, ostajem na stavu i to ne samo radi mogucnosti Djokovic-Nadal u QF, vec i Nadal-Federer recimo; a i radi toga sto se radi o Nadalu na RG i na sljaci, i to sve govori. I kao sto sam rekla to je moj stav generalno, i ne samo jer sam navijac Nadala. Svakako postujem tudje misljenje i argumente koje imate, ali verujem u svojih.

                      Comment


                      • Nadal je kod kladionicar favorit broj jedan da osvoji RG sa 46%. Slijedi Novak sa 38% a onda Federer sa 4%, Mari nesto ispod 4%. Mislim da su u pravu sto se tice Nadala, i pored MC-a, i mislim da su Federer i Mari podcijenjeni.

                        Svejedno Nadal mora biti 5. nosilac. U protivnom bi se pravila smijurija od rankinga. To moze dovesti da se dva velika favorita sretnu u cetvrtfinalu ali nema druge.

                        I ne zaboravite, dijelom je Nadal sam kriv. On je mogao igrati Australiju.
                        Last edited by NI; 25-04-13, 18:07.

                        Comment


                        • Niki i Džon

                          John McEnroe: Nadal should be seeded higher at the French Open
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • `Loto devojku` nekada gledali mnogi a danas se mora autorskim filmom baviti ne bi li je pogledali.
                            Tako i Rafael realnost mora prihvatiti, Strikanom se ne koristiti.
                            za nosioce RG-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Najgora stvar sto su slemovi zasebna prica u odnosu na ATP tour, tako da mogu da rade sta god hoce.... videcemo, cim su se trenutno pocele pojavljivati ovakve price, zamislite koliko ce ih samo biti sto se RG bude blizio. Niko organizatorima RG-a ne moze da zabrani da stave Nadala za drugog (na primer) nosioca.... E sada pitanje je samo kako ce oni postupiti. Njihova takva odluka bi totalno omalovazila ATP listu i bila bi klasicna sprdnja na nju.... Jer sta se onda koji klinac svi igraci bore tokom cele godine za sto bolji plasman kada na GS organizatori manipulisu kako im odgovara... a naravno da svi zele najvise na najvecim turnirima ...
                              Last edited by Sandugp; 26-04-13, 17:47.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Najgora stvar sto su slemovi zasebna prica u odnosu na ATP tour, tako da mogu da rade sta god hoce....
                                Ova tema oko Nadala,pozicije nosioca na RG tj. GSlam-u samo dokazuje da sva ona prica kako je Novak imao u proslosti "malo cudne" zrebove dobila potvrdu. Kada se samo setim koliko puta su Novakovi navijaci bili ovde proglasavani kao paranoici.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X