Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne preostaje ti ništa drugo nego da mijenjaš strukturu svojih analiza.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment





    • Sad bas gledao ovaj klipic, koliko mi je lepsi ovaj stari tenis. Kad vidis da ljudi koji celog sebe ubace u mec i onda kad ne ide, polude, cista prava emocija!

      A i Fed mi je skroz kul, kad poludi. Na kraju kad je propisno napusio sudiju. Odusevio sam se. Koliko po mom misljenju ovo nedostaje tenisu, prava, cista emocija.

      Comment


      • Koliko god ovo pocetno urlanje Mekinroa postalo legendarno, njemu je u stvari mnogo pomoglo do kraja turnira.. morao je da bude miran kao bubica i cuti cak i na one mnogo sumnjive odluke, koje bi u drugoj situaciji socno ispratio psovkama. Ishod svega toga videli smo na kraju turnira

        Ovo je vrhunac besnila, i to pred sam kraj sezone koja posle nije ponovljena

        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • hahahaha a show CW taman postavljam njegov klip a ti me preduhitrio ))
          evo ovaj drugi

          http://www.youtube.com/watch?v=EmJi_oc7t10
          Last edited by shpageti; 14-03-13, 20:11.
          SignaturE se cheka ...sigpic

          Comment


          • Katastrofa.. i to na nezvanicnom turniru
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Najbolje kad iznabadao one case po stolu, sedne, i koliko je nervozan ustane da ih opet udari hahahahhahah

              Comment


              • To je neponovljivo vishe , svaki njegov mech je bilo zajebancija
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Nikako nije moglo da bude dosadno, pokazace ili genijalnost ili ce terati cirkus.. a najbolje je kad ih spoji, u Stokholmu recimo uopste nije imao los rezultat u tom trenutku a na kraju ce i osvojiti turnir. Na Kvinsu je 1984. pravio silne gluposti i jedan clan Parlamenta i bivsi sudija zapretio mu je da ce stvar doci zakon i da mu nece dati da igra na VImbldonu. 7 godina za redom ulazio je u finale tog slavnog turnira i posle toga ga necemo videti sve do 1990.

                  Onaj prvi snimak je iz oktobra 1987. a kao slag na torti pasce default na Australian Openu koju godinu kasnije
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Odlican potez Europsorta.. pomenuti Mekinro protiv Lakonta na Turu sampiona. Igra se na terenu bez dubl linija, kao nekada na Masters Kupu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Meni bi tenis bio 1000% zanimljiviji i lepsi da ima te prave ludacke emocije. Kako da ne poludis, tipa trcis 3 sata i onda sudija lose presudi a ti kljucas, normalno je da napravis neko sranje.

                      Comment


                      • Nema toga vishe,kazne su sad zeznute,a tada su bili ipak blazi,vidish da sudija drhti u stolici gore da njega ne zvekne reketom i opet nishta malo kao dignu frku posle ali nikome nishta
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Kako Lakont sipa vinere
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Gulbis i Baggy odustali od Miamija.
                            sigpic

                            Comment


                            • CW daj ako imas neke spiskove, liste o nizovima tenisera protiv igraca iz TOP10. Jel Fed drzi rekord sa 24 uzastopne pobede?
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Koliko ja znam, Fed drzi taj rekord, ali CW je pouzdaniji
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X