Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja, supljak...valjda da ga poremete pred mec s Cipetom

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Problem je sto je to maltene nemoguce, prosli put mu je bar trebalo nekoliko mjeseci, do kraja nije bio konkurentan najboljima, tek od 2010. a ovdje vec izgleda zastrasujuce. No sacekacemo ozbiljnije protivnike i beton, iako smatram da je ono iz drugog seta dovoljno za tri vezane titule, prosli put nije mogao na sljaci da igra kad se vratio. No valjda je vise svima jasno da mu karijera nije pod znakom pitanja i da problem sa koljenima nije toliko veliki kako stalno prica.
      Kad se sjetim samo Delpovog povratka i koliko mu je vremena trebalo da dobija igrace koje bi jednom rukom prije povrede, koliko je tu straha bilo, kod ovoga nista. A samo je nekoliko puta podsjetio na 2009. sto ce reci da se nije vratio kao isti igrac.
      Mislim da smo ustvrdili da je 2009.se nije mogao poceti odmah najjace zato sto je igrao na HC i to samo nije mogao protiv najbolji,dolazio do SF-ova,gubio od Delpa 2 puta i Djoke na americkoj turneji.I ti se cudis sto se omdah razigro na sljaci,pa ti znas kako on igra tu,tu je ko riba u vodi,treba mu samo pola sata i krece masina.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Izjava da nije imao ES da prati AO je jedna od najsmjesnijih zadnjih godina, ako na nju mislis
        ali u Spaniji stvarno ne postoji ES oni guraju njihove lokalne sportske kanale, ali ove godine oni nisu otkupili prava za AO, jer kao nisu imali racunicu posto Rafa ne igra.
        A Rafa mi ne izgleda kao neko ko je upoznat sa carima streama
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Kao ni sa kupovanjem satelitske antene

          Comment


          • U principu da je hteo da gleda, lako bi se snasao, ali ja sam tu njegovu izjavu shvatio tipa: bio sam u Roki treningu, van dostupa TV-a i ostalih ugodnosti i fokusirao sam se samo na trening.

            Al opet, opste je poznato kako retko ko od tenisera oce da prizna da gleda rivale. I dan danas mi nije jasno zasto
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by shminka View Post
              Kao ni sa kupovanjem satelitske antene
              Stvarno sram ga bilo,nije kupio satelitsku da gleda najkvalitetniji GS u zadnji 50 godina,stvarno je puno propustio

              Comment


              • Niko nije rekao da je nesto propustio, ali je onda barem mogao reci da mu se ne gleda dosadan tenis

                Comment


                • Rekao ti je normalan odgovor,nije covjek imao ES,niko u Spaniji nije otkupio prava za prenose i .Sta je trebao da se budi u po noci da trazi stremove

                  Comment


                  • Mogao je uplatiti mjesec dana eurosport playera kao ja za AO 2009

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Mogao je uplatiti mjesec dana eurosport playera kao ja za AO 2009

                      Nadam se da si se zezao,idem.

                      Comment


                      • ES ima pan evropska prava, samim tim i za Spaniju. Teniseri nikad nece priznati da gledaju protivnike kad nisu na turniru, ne shvatam ni ja zasto ali je odgovor bio presmijesan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Treba Nadala razumeti, gledati nesto sa predvidivim ishodom i nije neko zadovoljstvo
                          sigpic

                          Comment


                          • Niko nikad ne gleda druge, bar tako tvrde, bez obzira bili na turniru ili ne. Jedino je Fed rekao na AO (bar sam ja jedino njega čula) kako je gledao Novak-Stan....
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Meni uopste nije problem sto on nije gledao finale, ali njegov razlog je nesto najsmesnije sto sam cula u zivotu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Blejim ja s kevom i pricam kad ugledam na stolu ljubicasto-zelenu knjigu "Vimbldonski dnevnik" od Miroslava Radojcica.

                                Odusevio sam se kad sam video, odmah je uzeo i procitao u dahu.
                                Nas poznati novinar Miroslav Radojcic godinama je pisao za Politiku, Tempo, Novosti i izmedju ostalog bio je veliki zaljubljenik u tenis. Godinama je bio dopisnik iz Vimbldona i tamo je imao lozu i svake godine pratio turnir. Ovo je zbrika njegovih tekstova od godina Rozvela, Drobnog do vremena Bekera i Edberga.
                                Maestralno ume citaocu da docara atmosferu vimbldona i prenese utiske. Preporucujem svima onima koji vole tenis, jer ako volite tenis morate voleti Vimbldon

                                Neverovatna mi je Navratilova. Nisam znao da je ona imala niz od 109 meceva sa Pam Shriver da su bile nepobedjene
                                Zena je sa 46 godina igrala GS finale i to u dublu za Kuznjecovom.
                                Ali mnogo me je dirnula prica koju sam cuo jos ranije da je Bili Dzin King 1979 sa Navratilovom osvojila svoju 20u Vimbldonsku titulu, a da je noc pre toga preminula Elizabeta Rajan koja je sa njom do tada drzala rekord sa 19 Vimbldonskih titula (sve u dublu) i tako je otisla na onaj svet ne znajuci da ce vec sutradan njen rekord biti oboren...

                                E da - Navratilova je kasnije izjednacila taj rekord
                                Je l' bi mogao nekako da kopiras knjigu, vidjao sam je u Vulkanu ali nisam u mogucnosti trenutno da je kupim?
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X