Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by majabl View Post
    Pa njegov moto je uvijek bio da igra na najvisem nivou dok moze, ono, dok traje - traje, to nije nista novo. I citavu karijeru tako igra i igrace, odrzavace mu ta koljena cim god mogu i koliko budu mogli... I mislim da problem nije ni toliko mali, jer ne bi zbog gluposti propustio OI, USO, AO i jos masu turnira...
    Nije da ga branim, i meni smeta to kukanje i njihove izjave (mada sam kod njegovih izjava popustljiva jer vjerujem da mnogo puta na engleskom kaze i sto ne misli , tj. sigurno ne kaze na nacin na koji bi to rekao na spanskom, mada je i to njegov problem ), ali mislim da i ovdje cesto pretjerujete sa umanjivanjem tih njegovih povrjeda. ;)
    Delpo se posle povrede nikad nije vratio nekadasnjem nivou, Novaku je zbog pauze od par nedelja trebalo toliko vremena da udje u formu, Federer je igrao sa monom i isao do kraja, ali se jasno vidjelo da je sporiji za pola koraka. Nego sacekacemo sledecu nedelju, imace ozbiljnije protivnike pa cemo vidjeti dje je tacno, ali ako bude igrao kao u drugom setu nema sile iko da mu uzme set, a to je krajnje cudno jer na njega tolika pauza i toliki problem sa koljenima nisu ostavili ni najmanjeg traga.
    Ono sto je vec sad jasno u MC ce doci potpuno spreman, ali ne bih iskljucio da i na IWu ide do samog kraja
    sigpic

    Comment


    • Da to sam htela da kažem, videćemo kada dođu jači protivnici. Ali ono sinoć u drugom setu (samo sam taj gledala) delovao je stvarno i više nego odlično.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ne bi sad nesto da osudjujem Nadala,ali stvarno mu ova izjava nije bas ok...Ima srece sto se ne povredjuje? Sto svi kazu,pa promeni stil igre pa se neces toliko povredjivati...Ali njemu je to tesko jako,on je navikao da igra ovako kako igra,i zbog toga trpi posledice.Ali stvarno nije u redu,prvo stric Tony,sad i on,kao da prizivaju povredu najvecih konkurenata...

        Bas cudna izjava za nekog koga svi smatraju fer sportistom...A bice Nadal spreman kao bik za sljaku,tu nema dileme,pucace on ove godine na visoke domete,kakve povrede
        Last edited by Gari NS; 07-02-13, 22:31.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Delpo se posle povrede nikad nije vratio nekadasnjem nivou, Novaku je zbog pauze od par nedelja trebalo toliko vremena da udje u formu, Federer je igrao sa monom i isao do kraja, ali se jasno vidjelo da je sporiji za pola koraka. Nego sacekacemo sledecu nedelju, imace ozbiljnije protivnike pa cemo vidjeti dje je tacno, ali ako bude igrao kao u drugom setu nema sile iko da mu uzme set, a to je krajnje cudno jer na njega tolika pauza i toliki problem sa koljenima nisu ostavili ni najmanjeg traga.
          Ono sto je vec sad jasno u MC ce doci potpuno spreman, ali ne bih iskljucio da i na IWu ide do samog kraja
          Svaka njemu cast sto se moze vratiti na najvisem nivou nakon duge pauze. Sve i da mu nista nije bilo i da se na Maldivima izlezavao tih 7 mjeseci, cinjenica je da nije igrao mec u tom periodu, u to nema sumnje. Sam si rekao da je trening jedno, a mec drugo. To da on moze da zaboravi na povrjedu i probleme kad se vrati nakon pauze bi trebalo da mu je prednost i kompliment, a ne da ga kritikujemo zbog toga. Meni bi bilo drago da je Delpo odmah cim se vratio zaigrao na najvisem nivou. Znam da bi i tebi bilo drago da se Djokovic vratio, iako to neces priznati.

          Comment


          • Problem je sto je to maltene nemoguce, prosli put mu je bar trebalo nekoliko mjeseci, do kraja nije bio konkurentan najboljima, tek od 2010. a ovdje vec izgleda zastrasujuce. No sacekacemo ozbiljnije protivnike i beton, iako smatram da je ono iz drugog seta dovoljno za tri vezane titule, prosli put nije mogao na sljaci da igra kad se vratio. No valjda je vise svima jasno da mu karijera nije pod znakom pitanja i da problem sa koljenima nije toliko veliki kako stalno prica.
            Kad se sjetim samo Delpovog povratka i koliko mu je vremena trebalo da dobija igrace koje bi jednom rukom prije povrede, koliko je tu straha bilo, kod ovoga nista. A samo je nekoliko puta podsjetio na 2009. sto ce reci da se nije vratio kao isti igrac.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Gari NS View Post
              Ne bi sad nesto da osudjujem Nadala,ali stvarno mu ova izjava nije bas ok...Ima srece sto se ne povredjuje? Sto svi kazu,pa promeni stil igre pa se neces toliko povredjivati...Ali njemu je to tesko jako,on je navikao da igra ovako kako igra,i zbog toga trpi posledice.Ali stvarno nije u redu,prvo stric Tony,sad i on,kao da prizivaju povredu najvecih konkurenata...

              Bas cudna izjava za nekog koga svi smatraju fer sportistom...A bice Nadal spreman kao bik za sljaku,tu nema dileme,pucace on ove godine na visoke domete,kakve povrede

              Kako nagrdiste momka,mislim tj. siguran sam da ni sam Djokovic izjavu ne bi shvatio kao pojedini ovdje .
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Ovde se toliko prizivao Rafin povratak a sada kada se vratio ...................ili smo se nadali da ce momka svi da tuku redom...
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Originally posted by shpageti View Post
                  Kako nagrdiste momka,mislim tj. siguran sam da ni sam Djokovic izjavu ne bi shvatio kao pojedini ovdje .
                  Pa on je pominjao Djokovica sad,njegov stric je i Federera pomenuo,rekavsi da bi mogli da se povrede...Nisu samo navijaci Novaka oni,koji se cude njegovoj izjavi...

                  I ja licno ga nisam nesto nagrdio,samo kazem da po meni mu izjava nije bas na mestu.Kaze da ja imam 2 godine bez povrede...Mislim sta mu to znaci?On je sam izabrao taj stil igre i niko mu nije kriv...Da igra kao Federer ne bi se toliko povredjivao...

                  Inace mu zelim sve najbolje i potreban je tenisu definitivno

                  Comment


                  • Originally posted by Gari NS View Post
                    Pa on je pominjao Djokovica sad,njegov stric je i Federera pomenuo,rekavsi da bi mogli da se povrede...Nisu samo navijaci Novaka oni,koji se cude njegovoj izjavi...

                    I ja licno ga nisam nesto nagrdio,samo kazem da po meni mu izjava nije bas na mestu.Kaze da ja imam 2 godine bez povrede...Mislim sta mu to znaci?On je sam izabrao taj stil igre i niko mu nije kriv...Da igra kao Federer ne bi se toliko povredjivao...

                    Inace mu zelim sve najbolje i potreban je tenisu definitivno
                    Auu jbt.
                    Ko zna gdje bi on bio sa drugim stilom igre, vjerovatno ni "k" od "kralja" sljake
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Gari NS View Post
                      Pa on je pominjao Djokovica sad,njegov stric je i Federera pomenuo,rekavsi da bi mogli da se povrede...Nisu samo navijaci Novaka oni,koji se cude njegovoj izjavi...

                      I ja licno ga nisam nesto nagrdio,samo kazem da po meni mu izjava nije bas na mestu.Kaze da ja imam 2 godine bez povrede...Mislim sta mu to znaci?On je sam izabrao taj stil igre i niko mu nije kriv...Da igra kao Federer ne bi se toliko povredjivao...
                      Nisam na tebe lichno ni mislio,ali izjava je izjava,na nju ce reagovat oni koji su pomenuti,zapravo nece odreagovat uopshte,u to sam siguran,sport je ovo ,momak se tek vratio,salecu ga sa svih strana,jedva smo chekali da se vrati,manje vishe svi,i neka ga neka igra,a ne da mu 100 intervjua i 1000 pitanja svakog dana postavljaju,nije ni chudo da se pogubi .
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Daleko je ona jucerasnja predstava bila od zastrasujuce. Delbonis je igrao kako treba 3-4 gema i u njima se drzao sasvim ok. Udarao je duplo jace, a onda je bukvalno nestao sa terena. Na Rafi se itekako primjetila pauza. Nenormalno se znojio u prvih pola sata meca, a kasnije se donekle stabilizovao. Jeste udarao snazno, ali mu je Delbonis davao bas dosta vremena za namjestanje na svaki udarac. Defanziva je bila neuporedivo losija nego inace. Naravno da je uspio odigrati par izvanrednih poena koji su podsjetili na najbolje dane, ali je to sasvim normalna stvar. Sve i da nije igrao 7 godina, nije mogao zaboraviti da igra tenis.

                        Treba sacekati nekog ozbiljnijeg protivnika protiv kog ce biti potrebna dobra igra u kontinuitetu. Vjerujem da mu vec i Chardy moze napraviti odredjene probleme, ukoliko prodje CWjevog mladog pulena

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Daleko je ona jucerasnja predstava bila od zastrasujuce. Delbonis je igrao kako treba 3-4 gema i u njima se drzao sasvim ok. Udarao je duplo jace, a onda je bukvalno nestao sa terena. Na Rafi se itekako primjetila pauza. Nenormalno se znojio u prvih pola sata meca, a kasnije se donekle stabilizovao. Jeste udarao snazno, ali mu je Delbonis davao bas dosta vremena za namjestanje na svaki udarac. Defanziva je bila neuporedivo losija nego inace. Naravno da je uspio odigrati par izvanrednih poena koji su podsjetili na najbolje dane, ali je to sasvim normalna stvar. Sve i da nije igrao 7 godina, nije mogao zaboraviti da igra tenis.

                          Treba sacekati nekog ozbiljnijeg protivnika protiv kog ce biti potrebna dobra igra u kontinuitetu. Vjerujem da mu vec i Chardy moze napraviti odredjene probleme, ukoliko prodje CWjevog mladog pulena
                          Najbolje bi bilo da namjerno izbacuje po 5 metara u out da bi ovdje neki bili zadovljni

                          A vidio sam komentare i na drugim sajtovima povodom Nadalove izjave.Reakcije su mi smijesne,odmah se ponizava,a Djokovic sam siguran ne bi nista vidio u onoj izjavi lose.

                          Comment


                          • Izjava da nije imao ES da prati AO je jedna od najsmjesnijih zadnjih godina, ako na nju mislis

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Pa celu karijeru on ima takvu situaciju, posto koliko se ja secam on je jos 2005. godine imao povredu stopala zbog koje mu je cak i karijera bila ugrozena.
                              Tako da kad god pobedi to je zato sto je neverovatan ratnik na terenu, nikad se ne predaju, uprkos povredi, a kad izgubi onda je to dokaz da je i on covek

                              I zato, kad krenu najvazniji turniri, on ce se pojaviti i bice maksimalno spreman, ova pauza nikog ne treba da zavarava...
                              Realno da sam na tvom mjestu najvise bi volio da Rafa nikako ni ne igra,ako cemo iskreno.Koga on zavarava,kada je on rekao da mu je karijera dosla u pitanje?!Norlmano da ce se pojaviti,vama odgovaralo ili ne i dalje mislite da je folirant a da nije igrao 7 mjeseci ne znam radi cega,smislicete vi neki razlog



                              Shminka,nije ta izjava ne bi ga Djokisti zbog toga bombardovali nego da Djokovic ima srece sto se ne povrjeduje cesto
                              Last edited by DinoFC; 08-02-13, 16:37.

                              Comment


                              • Je l' zapratio neko nesto u vezi sa Kavcicem u Zagrebu?
                                Hrvatski mediji su valjda negdje objavili da su mu oduzeli laptop zbog navodnog namjestanja meceva , a on na tviteru napisao:

                                I still have my computer and it works great. Just watched Arrow on it. Press can realy do what they want this days..

                                Comment

                                Working...
                                X