Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • računajmo i Rafu za AO

    http://www.sportsnet.ca/tennis/2012/...0from%20injury

    http://www1.skysports.com/tennis/news/12110/8262314/
    Last edited by Torima; 20-11-12, 20:06.

    Comment


    • Raona i Tipsa drugi mec godine, a najbolji onaj izmedju Novaka i Andya u Shanghaiju.

      http://www.atpworldtour.com/News/Ten...s-Of-2012.aspx
      sigpic

      Comment


      • U radio intervjuu koji je juce dao Nalbandian je rekao da ce igrati sigurno do Miamija i da kalendar zavisi od toga koliko ce stici u DCu. DC mu je prioritet.
        Nada se da ce i Delpo igrati i sa njim i Monacom, mogu i na betonu svakoga da pobijede. Zeli da Delpo igra i kad on nije tu oni nisu toliko jaki.
        sigpic

        Comment


        • Sta to znaci, da planira da se povuce?
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Bez Davis Cupa ne ide nigde Bilo bi lepo videti njegov mec protiv Rafe na sljaci u februaru, posto ce te turnire sigurno igrati

            Na ovom forumu se u zadnjih mesec dana milion puta mogla procitati rec ''zasluzeno,'' pa ce valjda i Argentina u 2013. zasluzeno osvojiti svoj Davs Cup prvenac, koji je trebao doci pre par decenija. Polufinale ne bi smelo biti problem jer ih Francuska u Argentini nema cime ugroziti, a onda ce na vajne sampione Cehe koji nisu mogli birati laksi zreb. Bice to prilika za naplatu dugova iz 2012., iako ce igrati u gostima. I finale ce gotovo sigurno igrati kod kuce, pa ako Delpo posveti sezonu ovom cilju poput Davida, i ako njih dvojica odstrane losu krv izmedju sebe verujem da ljudi vise nece uzalud traziti Gaucose na listi osvajaca ovog takmicenja
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Pih, ove godine su imali odlicnu sansu za to, ali baksuznom Delpu se nije dalo, a i Nalbandijan je bio povrijedjen i nije igrao protiv Ceha...
              Sljedece godine ce to biti mnogo teze. Pitanje je u kakvoj ce formi biti prije svega Nalbandijan (s Monakom se nikad ne zna ), meni se sve cini da on nece moci igrati ni na nivou na kom je bio ove godine (u prvom dijelu sezone). Voljela bih da me demantuje, nije to nemoguce s obzirom na to da je u Dejvis kupu uvijek pruzao svoj maksimum i da mu je to najveca zelja, da se srce pita, pobijedio bi on svakoga, ali vidjecemo sta ce reci tijelo... Osim toga, ove godine bi imali i srecu sa Spancima bez Nadala u finalu... A sljedece godine ih Cesi cekaju kod kuce u polufinalu sto ce opet biti teze nego ove godine...
              Ali kad vidim ko je sve zasluzio titulu... i kad su Cesi osvojili toliko zasluzenu salataru, stvarno je smijesno i zalosno da je Argentinci nemaju.

              A nesto mislim da su Delpo i Nalbi malo sredili odnose u posljednje vrijeme, bar za slikanje i snimanje se bolje namjestaju.

              I, da, mislim da bi jedan od najljepsih teniskih momenata bilo Nalbandijanovo oprastanje od tenisa pobjedom u finalu dejvis kupa. Ali zvuci previse bajkovito da bi bilo ostvarivo.
              Last edited by eM; 22-11-12, 00:59.

              Comment


              • nalbandijan je boraćos (river) a del potro doće (boka)
                tu ne može biti hemije

                Comment


                • Svi ste vec upisali Berdi i Stepsu pobjedu protiv Svajcarske

                  Comment


                  • Pa normalno kad Fed nece igrati
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • nije se valjda bezveze mrcvario po Amsterdamu da izbori svjetsku grupu igrat ce majstor

                      Comment


                      • ma nece
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • http://www.atpworldtour.com/News/Ten...12-3-To-5.aspx

                          Najbolji GS i OI mecevi...ocekivano
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Razocaranje mi je da Tipson i Rudar zauzimaju tek 5. mjesto

                            Comment


                            • Je li se oni ovo zajebavaju, Murray i Djokovic usli u konkurenciju, ajde sto su usli nego treci najbolji mec sezone
                              Taj mec je bio los, prelos i nikako ne moze da bude na ovoj listi. Uslovio je vjetar da bude takav kakav je ali je smijesno sto je na listi, sta je sledece, onaj izmedju Novaka i Rogera sa RGa
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam ni skontao da je mec sa USO mislio sam da je onaj sa AO smijesno fkt

                                Comment

                                Working...
                                X