Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bjese li ovo pod krilom samo i iskljucivo ATPa?
    sigpic

    Comment


    • Ako nastave u ovom stilu Federer - Berdih u Madridu ce biti 2. mesto a Noki - Marej u Sangaju prvo

      Da samo ATP, nece biti OI
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Samo njihovi, pa nek izvuku 5 dobrih kad mogu
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Novak i Andy od sredine drugog seta igrali sjajan tenis ali je prvi bio najblaze receno smijesan, ne pamtim vise brejkova, da su zene igrale na slajci toliko ih ne bi bilo. Bas su se raspadali.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam meni su ocajni mecevi maltene svi ove sezone. Djokovic - Bagy, Delpo - Llodra, Noki - Nadal finale AO su mi izuzeci. Ali opet prva 2 samo zbog lepote, inace nikakva neizvesnost ili bilo sta specificno


            E da zaboravih: Nadal - Rosol my kinda match
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Verovatno ce finale AO biti na prvom mestu

              Comment


              • Tipson-Rudar daleko najbolji mec godine

                a onda Rafa i Rosol

                Sezona je stvarno razocaravajuca, jer se stvarno tesko sjetiti dobrih meceva ove godine

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Tipson-Rudar daleko najbolji mec godine

                  a onda Rafa i Rosol

                  Sezona je stvarno razocaravajuca, jer se stvarno tesko sjetiti dobrih meceva ove godine
                  čim si skinuo "onoga" sa avatara ti si postao malodušan brinem se za tebe

                  dobro si naveo, i realno je najbolji

                  tipsy - sirotanović
                  Last edited by Torima; 20-11-12, 17:57.

                  Comment


                  • Mec Beneto-Fed na W je mec koji je za mene obelezio ovu godinu. Bio je nekoliko puta na samo par poena od poraza, ali je uspeo da se vrati i to mi je jedna od najdrazih pobeda ove sezone
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nece 6 sati mrcvarenja iz Australije biti najbolji mec jer ni on ne pripada ATP stadu, kao ni Olimpijada

                      Rafa i Ferer su odigrali strasan mec u Barseloni, onaj u Rimu bio bi jos bolji da se David nije izgubio nakon prvog seta


                      Nalbandian vs Has iz Sinsinatija.. za sve pare
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Nece 6 sati mrcvarenja iz Australije biti najbolji mec jer ni on ne pripada ATP stadu, kao ni Olimpijada

                        Rafa i Ferer su odigrali strasan mec u Barseloni, onaj u Rimu bio bi jos bolji da se David nije izgubio nakon prvog seta


                        Nalbandian vs Has
                        iz Sinsinatija.. za sve pare
                        E dobro me podseti, daj link za ceo mec molim te
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Nemam brate, skidao sam ga sa nekog torenta.. dobijes ga u januaru ako ga ne nadjes pre
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Nemam brate, skidao sam ga sa nekog torenta.. dobijes ga u januaru ako ga ne nadjes pre
                            ne secas se sa kog torenta?
                            izgleda da cu cekati do januara
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • To je vec malo teze, nakon par stotina meceva skinutih od januara

                              Mozda se i setim, a u medjuvremenu moram da vidim na kom mi je disku, posto nemam predstavu gde sam sta rezao
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Vazi,vazi. Samo polako, imas vremena do AO
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X