Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    pa kad je 4.5 godine bez prestanka bio no.1
    Samo sam konstatovao jos jedan niz koji ispliva zahvaljuci CW-u, ne bih dalje zabacivao
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by darkman.021 View Post
      Novak nije bio broj 1 kad je izgubio od Sema Kverija
      Greskom sam dao negativnu reputaciju, ote mi se prst... Izvinjavam se.

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Samo sam konstatovao jos jedan niz koji ispliva zahvaljuci CW-u, ne bih dalje zabacivao
        Ne cini ti se da je dobro pecao stuke i ostala cudesa sa 36 poraza za 4 i po godine? Veci je problem neke od njih nikako nije smeo da dozvoli, ali kada se pogleda haos iz devedesetih onda on uopste ne stoji tako lose (iako te periode ni po cemu ne mozemo proediti)
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Ne cini ti se da je dobro pecao stuke i ostala cudesa sa 36 poraza za 4 i po godine? Veci je problem neke od njih nikako nije smeo da dozvoli, ali kada se pogleda haos iz devedesetih onda on uopste ne stoji tako lose (iako te periode ni po cemu ne mozemo proediti)
          Apsolutno postovanje za gore navedenog kao `Velikog Pecarosa`. Nisam ljubitelj statistike i nizova jer moje misljenje o kriterijumima za krunisanje je dijametralno razlicito od onih izvucenih iz statistike.

          P.S. Nazalost pojedini `cuvari lika i dela` vec udaraju minuse
          sigpic

          Comment


          • Dugo je i trajao

            http://www.kurir-info.rs/kraj-turnir...-clanak-501128
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kurir
              Mada neka ga prebace u CG
              sigpic

              Comment


              • Nebitno sto je Kurir, ne bi me cudilo da prodaju licencu
                samo je neko dobro postavio pitanje, sta ce biti sa terenima koje su dobili od grada?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Isakoristice ih u svoje svrhe, za akademiju. Ja bi tako uradio.
                  sigpic

                  Comment


                  • uzas, uzeli su terene, odrzali 3 godine turnir i aj cao
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mislim da ce to upropastiti Srbiju. Ne stvari kao sto je da drzavna firma baca milione drzavnih para za premijum sportske kanale i za otkupljivanje sportskih sadrzaja iako im se nista ne vraca. Samo su Djokovici problem u Srbiji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo nije politicki forum, tako da ti ovaj komentar nije na mestu.
                        toliko od mene povodom ovog....
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nema to veze sa politikom, to je cinjenica. Pa ko god bio na vlasti. Tako je to na lijepo i brdovitom Balkanu. Djokovici su tu najmanji problem, oni su stvarno nesto i dali, za razliku od vecine drugih koji samo usisavaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nema to veze sa politikom, to je cinjenica. Pa ko god bio na vlasti. Tako je to na lijepo i brdovitom Balkanu. Djokovici su tu najmanji problem, oni su stvarno nesto i dali, za razliku od vecine drugih koji samo usisavaju.
                            U ovom slucaju ne vidim sta bi Djokovicima i moglo da se zameri. Pokusali su sa organizacijom ATP turnira, bilo bi lepo i za nas i jos vise za njih da je uspelo, ali nije.

                            Mislim da je suludo reci da je njima "uzimanje terena" bio nekakav prioritet.

                            Comment


                            • turnir je u zvanicnom kalendaru za 2013. ako su i odlucili da ga sele ili vise ne organizuju onda ce to da vazi od sezone 2014 tj. kad se bude sastavljao raspored za istu, sto uopste nije nemoguce obzirom da se uveliko najavljuju nove promjene i tumbanja atp kalendara..

                              http://ru.scribd.com/doc/112561643/ATP-Combo-2012-2013

                              Comment


                              • Organizaciji koja ovoliko juri pare poput ATP-a bice najmanji problem da promeni ime jednog turnira u zvanicnom kalendaru
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X