Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno ne znam koga da pozelim u grupi. Dal je bolje odma klati se sa Endijem ili sastati se u kasnijoj fazi? Koliko je Del Potro umoran ili spreman? u
    U svakom slucaju voleo bih Berdiha u grupi a Tipsu kod Feda. Bas me zanima kakvog ce kvaliteta biti turnir. Sad su svi odmorni, niko nema povredu i ne znam kad ce opet imati priliku da ovako spremni docekaju WTF. Zasluzili smo vrhunski tenis,nema kalkulacija
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • E sad ozbiljno, fakat mislim bice prejeben turnir.. malo su svi u klimavoj formi, a niko ne zna kakvi ce se u londonu pojaviti jer su se svi osim berdycha, tipse i tsonge "naigrali mnogo tenisa u parizu"

      Federer je imao manje povrede, Novak je nesto kao bolestan to nisam shvatio, a Murray je Murray

      Ako bude brz London ja mislim da ce u finalu da budu Tsonga i Fed osim ako ne nalete jedan na drugog u polufinalu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne znam kako ce izgledati druga grupa ali znam Novakovu
        Djokovic, Ferer, Berdih, Tipsarevic
        sigpic

        Comment


        • @Bojana
          Nisam znala, ali me i ne cudi, cini mi se da njih dvojica imaju bas dobar odnos, ne znam da li je to uzrok ili posljedica... ili oboje.

          Sto se turnira tice, cekamo zrijeb i Vladana da otvori temu. Ne znam zasto, ali mislim da cemo biti prilicno razocarani kvalitetom tenisa... Ne znam koliko ce im ovih nekoliko dana odmora pomoci, ali ni Djokovic, ni Marej ni Federer nisu u nekoj formi, da li su se zasitili ili su ostali bez snage ne znam, ali mislim da im ovih nekoliko dana odmora nece pomoci... Delpo isto nije sjajan, ali bi njemu ovih nekoliko dana moglo pomoci da se odmori... Kad su Ferer, Berdih i Conga u pitanju, mnogo zavisi od toga kako ce proci sad u Parizu, ko ne ispadne danas, tesko ce tamo moci sta da uradi... Tipsa isto nije u nekoj formi... Ne znam, ja ne ocekujem ne znam kako kvalitetan turnir.

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Polufinala:

            Federer-Djokovic
            Murray-Tipsarevic


            Finale: Federer-Tipsarevic

            Pobednik: Tipsarevic

            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ja sam mogao da vam kazem to za Bazel 2006.
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Pa sto nisi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Gandalf View Post
                  Pobednik: Tipsarevic

                  A kamo 3/4 parova?

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Ja sam mogao da vam kazem to za Bazel 2006.
                    Ti da si drug napisao bi nesto o onom mom, a ne da krijes ono sto znas...

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Ti da si drug napisao bi nesto o onom mom, a ne da krijes ono sto znas...
                      Da se isprsio za 3 vezane dvoranske titule morao bih da zasucem rukave posto ni mnogo veci igraci od njega nisu to cesto radili

                      Da me ne bi prozivala, daj mi dva meseca i uradicu analizu najvaznijeg meca njegove karijere.. ja mislim da je to posteno
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Posteno, ali pocni polako, da ne bi za novu godinu pisao analizu...

                        Comment


                        • Novu godinu ignorisem tako da cu za nju sigurno nesto pisati, samo se nadam da to bas i nece biti finale US Opena 2009.

                          Bez zezanja, dobice on pohvale od mene za poslednju veliku sezonu nekog U20 igraca i sve sto je uradio u leto 2008.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Vest koja ne iznenadjuje.

                            Comment


                            • @Big Nole
                              Tebi smeta sto Federer trazi novac za igranje na turniru i koji ce preko ogromnog poreza vratiti u drzavnu kasu,a ne smeta ti to sto Novak ne placa porez Srbiji i sto je dobio zemljiste od drzave?

                              Comment


                              • Uuu, ovo ce biti zabavno, evo zurke.

                                Comment

                                Working...
                                X