Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odjednom mi je ovaj Simon postao simpaticniji definitivno je u pravu, samo mogu da zamislim koliko ce da ga napadnu

    Women don't deserve equal prize money, insists Frenchman Simon
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Mogu pod prozor da mu pljunu, kao i Janku pre
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Mirnyi ce nositi zastavu na OI za Belorusiju. 4 za sada (+ Novak, Maria, Nadal).

        Comment


        • Originally posted by altlosta View Post
          Mirnyi ce nositi zastavu na OI za Belorusiju. 4 za sada (+ Novak, Maria, Nadal).
          Ovde ce se pridruziti i cika Rodzer sasvim sigurno
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Heartbreak View Post
            Ovde ce se pridruziti i cika Rodzer sasvim sigurno
            A ko ce kod Kineza...jel ima sanse da bude Na Li...?
            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Originally posted by Aleksa9 View Post
              A ko ce kod Kineza...jel ima sanse da bude Na Li...?
              Pa sobzirom da su na prosloj olimpijadi uzeli preko 100 medalja izbor im je svakako veliki...Posto nema Jao Minga tipujem na Lia Ksijanga, atleticara na 110m prepone, mada su tu i gimnasticari, stonoteniseri, skakaci u vodu koji uzimaju najvise medalja...Da je Li uzela bbronzu u Pekingu mozda bi i nosila, ovako tesko
              sigpic

              Comment


              • A ja nesto nisam bas sigurna da ce Fed sto posto nositi, posto je nosio prosli put

                Comment


                • Originally posted by altlosta View Post
                  A ja nesto nisam bas sigurna da ce Fed sto posto nositi, posto je nosio prosli put
                  Fed je nosio i u Atini i u Pekingu Ali verujem da ce opet
                  sigpic

                  Comment


                  • Pogotovo ako sad osvoji Wimbledon i vrati se na prvo mesto.

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Pa sobzirom da su na prosloj olimpijadi uzeli preko 100 medalja izbor im je svakako veliki...Posto nema Jao Minga tipujem na Lia Ksijanga, atleticara na 110m prepone, mada su tu i gimnasticari, stonoteniseri, skakaci u vodu koji uzimaju najvise medalja...Da je Li uzela bbronzu u Pekingu mozda bi i nosila, ovako tesko
                      Tenis je mnogo popularniji sport...Ksijang ima i po meni najvece sanse...
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Pogotovo ako sad osvoji Wimbledon i vrati se na prvo mesto.
                        Ma i bez toga ce...njega Svajcarci gledaju kao u boga
                        sigpic

                        Comment


                        • Posto ja nemam pojma, sad skontah da Svajcarci ni nemaju izbora, zaglavili su sa Fedom

                          Comment


                          • posto nemamo odgovarajucu temu, samo za Shardu

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ja krenula da joj posaljem, ali joj pun inbox, garant joj svi salju Ima jednog novog admirera u meni

                              Comment


                              • Auuuuu zivoteeeee
                                ja njega zovem baby Fed al sad cu da ga zovem drugacije
                                inace nasla sam novog pika za drugu nedelju, jedinog prezivelog Lepog (Fed je van konkurencije) - Gaskea. Prva rekla! ;)
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X