Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Pa vidis da nije zelio u Nike i Adidas jer su mu tamo najveci rivali. Kako i sam rece zeli da bude unique
    Pa tamo ne bi dobio ni delic para koje je dobio od ovih Japanaca, time se on vodio a ne da bude unigue, nemoj da zivis u zabludi.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Hm, Roger i Serena ne mogu igrati narednih 5-6 godina na ovom nivou, ovako da su uzeli Novaka imali bi jos jednog vrhunskog igraca pored Rafe. A Rafa ni one godine kad je uzeo 3 Majora nije bio u TOP 10 marketable igraca, nego 16. cini mi se. ST mu je svojevremeno ponudio manje po sezoni, ali vece bonuse. Ocigledno nisu ocekivali da ce postati sto je postao. Sad se prica o nekih 6 miliona dolara po sezoni, to su zagarantovane pare, ko zna koliki su bonusi. Na ovoj temi moze da se vidi kako UniQlo posluje i sa kakvim budzetom raspolaze.


      Bojana Nike mu je sigurno ponudio vise nego ST svojevremeno, jer 2 miliona eura po sezoni su nista za njega, 2 i po uzima od Heada. Mada se stalno pricalo nesto izmedju, 2-4, 2.5-4.5
      sigpic

      Comment


      • Fed planira da igra narednih 5 godina, za Serenu ne znam, ali i Fed u penziji ce da donosi vise para nego Djokovic koji igra tenis.
        Druga stvar, Fed je pre 2,3 godine potpisao jedan od najjacih sportskih ugovora sa Nikeom, pricalo se o nekih 130 miliona za 10 godina.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pa tamo ne bi dobio ni delic para koje je dobio od ovih Japanaca, time se on vodio a ne da bude unigue, nemoj da zivis u zabludi.
          Jao, zeno, daj odrasti...

          Originally posted by Prototype View Post
          Po cemu ?
          Odgovorio ti Vlaki, ali da dam svoj prizvuk... U Nike-u ne bi bio najjaci, bio bi tek treci muski, a racunaj i Serenu i Mashu... Ovde je najjaci, bez sumnje, moze da ucestvuje u razvoju brenda koji ce se dugo vremena kasnije povezivati sa njim u tenisu. Ponovo izlazi iz sablona najboljih tenisera (Nike, Adidas) i sportista uopsteno, to je jednostavno on... I Nike-u bi, osim sto bi se utopio u masu, bio od strane mnogih (mene takodje) dozivljen kao jos jedan od... To nije on.
          Last edited by Vanja #66; 23-05-12, 15:56.

          Comment


          • Baš nam je drago zbog Feda. Novak je prešao kod Japanaca, a da li će tamo i koliko ostati, videćemo, a za koje pare nećemo sigurno.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ma igrace on znam ali na ovom nivou nece. Bar ja mislim da nece. Sa 35 godina da bude u TOP 3, ja to ne vidim stvarno. Jedino ako se podloge bas ubrzaju, a nece.
              Roger je poseban brend i on im najvise donosi, vjerujem da svi ostali zajedno ne donose koliko on i Serena.
              Federer u penziji nece donositi vise sigurno, oce ako Novak ostane na ovome, ako nastavi ovako onda nema sanse. Kad jedan Sumaher iz fotelje nije zaradjivao vise od najboljih aktivnih pilota, mada im je bio blizu onda nece ni Roger. A pare koje je Sumi uzimao u najboljim danima Roger moze samo da sanja, preko 50 miliona po sezoni. Samo je Vuds bio jaci, oko 70 od sponzora. Sumi i sad od sponzora ima blizu 20 po sezoni.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Jao, zeno, daj odrasti...
                Hoces da kazes da je presao kod njih zato sto voli Japan?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Hoces da kazes da je presao kod njih zato sto voli Japan?
                  Ne, ali kad si vec potegla...



                  Slika govori 1000 reci, a ako ti jedna nije dovoljna:

                  http://www.google.rs/search?q=suppor...w=1204&bih=631

                  EDIT: I hvala ti sto mi vise ne odgovaras preko reputacije...
                  Last edited by Vanja #66; 23-05-12, 16:00.

                  Comment


                  • izvini, ali gluplji post nisi mogao da stavis pa x 1000000000000000000000000000000

                    toliko je glupo, da sam ostala bez teksta...zivi ti u ubedjenju da je on otisao iz ST-a kod tih Japanaca iz ljubavi a ne zato sto su mu ponudili ogromne pare...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      izvini, ali gluplji post nisi mogao da stavis pa x 1000000000000000000000000000000

                      toliko je glupo, da sam ostala bez teksta...zivi ti u ubedjenju da je on otisao iz ST-a kod tih Japanaca iz ljubavi a ne zato sto su mu ponudili ogromne pare...
                      Ne razumem... Zar nije ovo jedini validan (ili moguci ako tako zelis) dokaz da voli Japan (i ne samo Japan) i da je hteo da im pruzi podrsku u teskim vremenima? Reci su jedno, dela su nesto sasvim drugo.

                      Comment


                      • ma dotukao si me argumentima, nemam odgovor
                        Last edited by bojanaBG; 23-05-12, 16:08. Reason: ...
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          ma dotukao si me argumenti, nemam odgovor
                          ...?

                          Originally posted by bojanaBG View Post
                          ma dotukao si me argumentima, nemam odgovor
                          Aha, nisam shvatio... Radi mi mozak na 0.5GHz, ubi me Inzenjerska Grafika (masinsko crtanje) sinoc...
                          Last edited by Vanja #66; 23-05-12, 16:10.

                          Comment


                          • Ma manite to, nego recite mi, sta mislite, bas sam razmisljala, posto ga Gabbana uglavnom oblaci, da li ispod ima i Gabbana gace, ili obuce mozda Armani, posto se ionako ne vidi a Armani su bolje, ili je glupo Armani gace ispod D&G odela

                            Comment


                            • Idi bre... hahaha...šta ti pade na pamet.
                              Nešto udobno i dobro sigurno, pogotovu što ga nikada nisam videla da namešta rukom ništa tamo dole, kao većina muškaraca.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Idi bre... hahaha...šta ti pade na pamet.
                                Nešto udobno i dobro sigurno, pogotovu što ga nikada nisam videla da namešta rukom ništa tamo dole, kao većina muškaraca.
                                Ahahahahah, sta je ovo trebalo da znaci
                                Sta vama sve pada na pamet
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X