Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super vijest, bar nesto lijepo da mu se desi kad vec na teniskom polju ne ide... ;)

    Comment


    • Krecu kvalifikacije za Roland Garros...Ciric igra sa Zengom, Krajinovic protiv Lojde, a Lajovic protiv Souze.
      Krajinovic ako prodje igra protiv Reynoldsa, a onda Brandsa ili Dakvorta...uf ako ne bude Brands prosao mislim da prolazi dalje...
      Lajovic u drugom kolu protiv Golubeva ili Minara, a onda u finalu sa Gofinom verovatno...
      Delic verovatno zavrsava ucesce u prvoj rundi, jer igra protiv Bemelmansa...

      GIl-Janowicz ce biti dobar duel, Matosevic u drugoj rundi ide na Zikela, Kudla u drugoj rundi protiv Svanka ili Banjisa...
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Tokom finala se pojavio jedan interesantan podatak. Nadal je pretrcao 4 kilometra vise ove godine od Novaka.
        sigpic

        Comment


        • Fish nece igrati ni RG!

          Comment


          • Ustedeo je pare za avionske karte i ostalo. Covek se bas raspada, nakon sto je prosle godine bio najraznovrsniji igrac tokom dobrih par turnira
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Sad sam ovo procitala, a posto jos nemamo temu za RG:

              Monica Seles and Mats Wilander, two 3-times Roland Garros champions, will hand the trophies to the women's and men's singles winners & finalists this year.
              btw. ko bese to otvara?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • E sad Novak mora da osvoji RG, mora

                Vilander daje Novaku trofej a pre toga laprda u onoj emisiji kako su Roger i Rafa favoriti. Samo da vidim onu njegovu facu prilikom predaje pehara, to ce biti neprocenjivo

                To ce mi biti draze nego sto je Novak kompletirao slemove

                Comment


                • Dusan otvara temu, ako ne bude mogao izvucicemo tesku masineriju da to otvori. Mene
                  sigpic

                  Comment


                  • Dule molim te otvaraj temu
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Dusan otvara temu, ako ne bude mogao izvucicemo tesku masineriju da to otvori. Mene
                      Pa zna se ko je masina
                      ....

                      Comment


                      • Soderlingov intervju:
                        http://www.atpworldtour.com/News/Ten...To-Return.aspx

                        Citam ovaj tekst, i moram reci, vidi se optimizam, i drago mi je zbog toga. Kaze da se osjeca sve bolje i bolje, ali jos uvijek ne moze da izdrze jaci trening.
                        Nigdje ne pominje da razmislja o kraju karijere.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Ne mora da razmislja o kraju karijere ali je sa najvecim nivoom zavrseno
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ne mora da razmislja o kraju karijere ali je sa najvecim nivoom zavrseno
                            To je logicno...
                            Svjestan je i on da nikada nece igrati kao sto je igrao, to je jasno.
                            Ali steta bi bila ne vidjeti onaj FH ponovo
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Nazalost,slazem se ,isto kao Ancic.Steta, iako ga mnogi nisu voleli meni je bio ok.Ali cestitke coveku postace otac a to je mnogo bitnije od svega ostaloga...
                              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                              Comment


                              • Ne moze Dule ipak, ima previse obaveza pa cu morati ja da otvorim temu. Znam da ste svi odusevljeni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X