Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oni su limitiraniji od Federera, ali limitirani nisu. Njih trojica su posebna kategorija, ostali ne mogu da se porede sa njima, bar ne jos uvijek.
    sigpic

    Comment


    • Evo i ovako:

      WTA zreb: http://www.wtatennis.com/SEWTATour-A...12/709/MDS.pdf

      ATP: http://www.internazionalibnlditalia....12/416/mds.pdf
      Last edited by altlosta; 12-05-12, 16:12. Reason: pdf

      Comment


      • Gledaju li ovaj turnir Soderling, Rodik, Kveri i druÅ¡tvo? Momci ne znaju Å¡ta su propustili
        http://www.youtube.com/watch?v=SE9HwIq3o_0 <bgcolor=FF0000>\o/ \0/ \O/ http://www.trojka.rs/files/djokomer.swf \O/ \0/ \o/ http://www.youtube.com/watch?v=1U-tb...eature=related

        Comment


        • Izmeni muÅ¡ke, pa stavi Rim, ako je žreb bio!

          A di je Prskaj?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Oni su limitiraniji od Federera, ali limitirani nisu. Njih trojica su posebna kategorija, ostali ne mogu da se porede sa njima, bar ne jos uvijek.
            Vlajko,ali limitiraniji su zbog stilova i zbog nacina kretnjepo mom misljenju.Meni su on mozgovi za tenis,iako Rafa ume da izgleda kao lik koji vraca,meni je on i agresivan teniser.Ne znam meni su njih trojica i Marej je tu negde i nema mi tu limitiranijeg tenisera.Jednostavno Rodzer ne kliza po sljaci kao Novak i Nadal i ova podloga je coveku kao dobar dan.NIko nije kriv Novaku i Rafi sto imajui takve stilove....

            Comment


            • Originally posted by TheZIX90 View Post
              Vlajko,ali limitiraniji su zbog stilova i zbog nacina kretnjepo mom misljenju.Meni su on mozgovi za tenis,iako Rafa ume da izgleda kao lik koji vraca,meni je on i agresivan teniser.Ne znam meni su njih trojica i Marej je tu negde i nema mi tu limitiranijeg tenisera.Jednostavno Rodzer ne kliza po sljaci kao Novak i Nadal i ova podloga je coveku kao dobar dan.NIko nije kriv Novaku i Rafi sto imajui takve stilove....
              Manja je razlika izmejdu njih i Rogera na sporoj podlozi nego izmedju Rogera i njih na brzoj. Roger sve dvorane pokupi, sve brze turnire osvaja, ova dvojica imaju prednost na sporijim terenima ali je to manje izrazeno, no svakako imaju prednost. Tenis je danas takav kakav jeste, da su igrali na brzim terenima, da su igrali na tepihu cesce bili bi bolji.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Ali bogami ne bih 6 sati gledala meceve tokom citave godine ni da mi brat rodjeni igra. Osim tragikomicne scene na mrezi tokom proglasenja pobjednika. A cini mi se da sve vodi tome.
                Blago tebi....prekrstih se i levom i desnom
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Ne bih se uopste slozio da je Djokovic limitiraniji igrac od Federera. Ako rasclanimo njihovu igru na pojedine segmente i napravimo komparaciju videcemo da je Djokovic u prednosti. U kratkim crtama: FH, servis, igra na mrezi, ofanziva-Federer; BH, ritern, kretanje, atleticizam, pokrivanje terena, defanziva i moguscnost brze transformacije u ofanzivu-Djokovic. Ovo je samo ukratko, moglo bi se jos dodatno analizirati i uporedjivati ali iz ovoga se jasno vidi da je Djokovic ispred. Digla se tolika buka zbog jednog turnira gde su uslovi na granici regularnosti i na kome su Djokovic i Nadal uskraceni za vrlo bitan segment igre pa sad ispade da su to krajnje limitirani igraci. Neko ce reci to je samo jedan elemnt, ok neka bude, ali hajde onda da igracima sa dobrim servisom uskratimo mogucnost drugog servisa i da imaju samo jedan pokusaj. Uvidjate li besmisao? Moraju se obezbediti jednaki uslovi svima, da mogu ljudi normalno da se krecu a ne da pri svakom koraku rizikuju povredu. S druge strane, ja uopste nemam sumnju da bi se oni prilagodili i na ovakve uslove ali zasto bi to radili? Slede li nam isti ili slicni turniri? Potrebna je izvesna adaptacija, kao sto je Djokovicu bilo potrebno vreme da se prilagodi na travu, i opet bi bili najbolji jer su jednostavno kvalitetniji igraci od ostatka toura. Ovde uopste nije problem brzina, ne znam da li je i koliko brze u odnosu na proslu godinu, vec to sto je teren dosta klizav i nije moguce koristiti kretnju, narocito promene pravca a da se ne rizikuje povreda.
                  Last edited by Navras 16950; 12-05-12, 16:00.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Dok mi je onaj Karlovicev rekord bio poprilicno sumnjiv, u ovaj mogu da poverujem, gledajuci kako servira. Karlovic ima jak servis, ali tu vise dolazi do izrazaja visina nego snaga. Nikada ga ni pre ni posle nisam video da servira priblizno brzo. A ovaj Groth je zivotinja.

                    http://www.youtube.com/watch?v=BNIBqOVxKD8

                    Kakav je ovo bolestan servis!?
                    Last edited by s_hyperion; 12-05-12, 15:59.

                    Comment


                    • Zasto mu niko nije dao WC za Madrid, gledali bi ga danas
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se stvarno izvinjavam sto tema za Rim jos nije otvorena, zaredjalo mi se par dana na faxu bukvalno 2 dana nisam spavao, juce ceo dan spavao i evo danas bio u vrscu na penjanju sad stigao a ovi vec zreb izbacili totalno mi je proletelo vreme. bice veceras otvaranje, eto sminka ce da prebaci postove, nadam se da mu nece biti tesko
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Ne mogu da se prebace postovi, onda tvoj post nece biti prvi ;)
                          Ako ti je faks preci od foruma i teme onda stvarno
                          sigpic

                          Comment


                          • pa mislio sam da prebaci posle... a mogu i sad da otvorim temu napisem samo jednu rec i posle editujem

                            stvarno sam neozbiljan
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Protiv pravila je da ti otkrivam sta mi je sminka napisao u poruci ali reci cu samo da mudorator uopste nije srecan zbog posla koji ga ceka usled tvoje nemarnosti i neozbiljnosti

                              I jos ako ne pohvalis finale iz 2006. propade tema i pre otvaranja
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Nebitno, tvoj post je kasnije napisan od drugih, kad god otvoris onaj prvi danas psotovani ce biti onaj koji otvara temu. Nebitno je to potpuno, otvori kad stignes, imali smo dje pisat'
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X