Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rafanatic View Post
    Ja ne ocekujem nista, zaista. Prekalio s emali sad sa Fed, nece ponoviti iste greske sa Nadalom, kao onaj promasen zicer na 4-5 u TB.

    Vladan mi samo nije jasan, nedeljama prica kako hoce Feda u zrebu, onda kad ga je dobio, ne prestaje da prica kako je sve namesteno Ili si ti Vladane samo pokusavao da izbaksuziras, pa ti nije uspelo? Ja da sam htela Feda i dobila Feda, bila bih zadovoljna i bolelo bi me uvo je li namesteno ili nije. Ali ti mi vise delujes besno, nego zadovoljno, a dobio si sta si hteo.
    Ne, ne, ja sam dobio sto sam htio. Nisam bijesan, svasta. Samo me ovaj Delpo sad nervira, ne znam sta ce on ovdje
    Ali ako ovako bude i na RGu e onda ce stvarno biti previse, a nece me iznenaditi svakako. Veca je vjerovatnoca da ne dodje posle dva vezana dolazenja, ne on nego i eventualno Nadal posto bi to znacilo tri vezana puta da 1. ide na 3. sto bi po mom nekom rezonovanju bilo svakako previse. Zakon vjerovatnoce bi me bas razocarao.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rafanatic View Post
      Ja ne ocekujem nista, zaista. Prekalio s emali sad sa Fed, nece ponoviti iste greske sa Nadalom, kao onaj promasen zicer na 4-5 u TB.
      Ne mozes bas izjednacavati Raonica na madridskoj i rimskoj sljaci, kao ni Nadala na madrdskoj i rimskoj. Oduzmi malo Raonicu i malo vise dodaj Nadalu.. Prolazi to Nadal.. To "prvo" (drugo) kolo je def najlakse Fedu, ne verujem ni da ce Murrayu biti neki problem, posto trenira vec nedelju dana u Rimu. Tomic isto nije toliko opasan na sljaci, a i nije u najsjajnijom formi.. ali svasta moze biti.. meni se cini da Fed ima najlaksi zreb, a ostali manje vise slican.. Za Djokovicevu cetvrtinu se pre moze reci Novak Delpo, nego Novak Tsonga.

      Comment


      • Ja mislim da NOvak dobija sasvim solidne zrebove, i ne razumem vase nezadovoljstvo. Narocito mu se cesto sami zrebovi ociste. Ferrer je kod Mareja i prestani da ga spominjes, nije u Djokovicevoj polovini. Nije ga dobio i uzivaj. Berdih je udarac, server kao i DelPo i mani se sad toga. Kao da ce Rafi biti lako? Ja ne znam stvarno sta vi hocete, nikad zadovoljni, mani se covece AO, pa jel Rafa igrao teske meceve sa Fedom i Berdihom? Jeste, prema tome pssst!!!!

        Vi mislite da Marej nije opasan protivnik za Rafu? Pa jel onda Rafa kriv sto Novaku ne odgovaraju ni Marej ni Fed,, a njemu samo kao Fed ne odgovara?

        Ne vredi se raspravljati, umesto da uzivate u ovom zrebu, koji mu je cist kao suza do SF, vi samo negodujete.

        Uostalom, zreb na papiru ne znaci mnogo, kao da se nikad ne dogadjaju emiminisanja favorita....
        One and only - Rafael Nadal

        Dream it, and then make it happen!

        Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

        Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ne, ne, ja sam dobio sto sam htio. Nisam bijesan, svasta. Samo me ovaj Delpo sad nervira, ne znam sta ce on ovdje
          Ali ako ovako bude i na RGu e onda ce stvarno biti previse, a nece me iznenaditi svakako. Veca je vjerovatnoca da ne dodje posle dva vezana dolazenja, ne on nego i eventualno Nadal posto bi to znacilo tri vezana puta da 1. ide na 3. sto bi po mom nekom rezonovanju bilo svakako previse. Zakon vjerovatnoce bi me bas razocarao.

          Ja se iskreno nadam da Rafa nece ici na Novaka u SF RG, vise bih htela Feda svakako. Rafa ce biti treci nosilac, gotovo izvesno.
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Originally posted by altlosta View Post
            Ne mozes bas izjednacavati Raonica na madridskoj i rimskoj sljaci, kao ni Nadala na madrdskoj i rimskoj. Oduzmi malo Raonicu i malo vise dodaj Nadalu.. Prolazi to Nadal.. To "prvo" (drugo) kolo je def najlakse Fedu, ne verujem ni da ce Murrayu biti neki problem, posto trenira vec nedelju dana u Rimu. Tomic isto nije toliko opasan na sljaci, a i nije u najsjajnijom formi.. ali svasta moze biti.. meni se cini da Fed ima najlaksi zreb, a ostali manje vise slican.. Za Djokovicevu cetvrtinu se pre moze reci Novak Delpo, nego Novak Tsonga.
            Slazem se da Fed ima najlaksu cetvrtinu ovog puta. Bilo bi ravno cudu da ne ode u SF, osim ako ne odustane od turnira sto nije iskljuceno i eto Novaka direktno u finalu.

            Drugo, Raonic je servirao ovde 250km/h. U Rimu ce 220. I previse. Bice tesno i nije nemoguca eliminacija Nadala vec na startu.

            Tomic na sljaci je mozda ravno nekom kvalifikantu. Nikakva pretnja, ali nikakva.

            Slazem se da ce biti DelPo-Novak, a ja zaista ne mislim da je Berdih laksi protivnik od DelPa, cak mislim da je Berdih i bolji na sljaci od DelPa (pravoj sljaci).

            Videcemo sta ce na kraju biti, zrebovi umeju vrlo lepo i da se ociste.
            One and only - Rafael Nadal

            Dream it, and then make it happen!

            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

            Comment


            • Originally posted by Rafanatic View Post
              Ja mislim da NOvak dobija sasvim solidne zrebove, i ne razumem vase nezadovoljstvo. Narocito mu se cesto sami zrebovi ociste. Ferrer je kod Mareja i prestani da ga spominjes, nije u Djokovicevoj polovini. Nije ga dobio i uzivaj. Berdih je udarac, server kao i DelPo i mani se sad toga. Kao da ce Rafi biti lako? Ja ne znam stvarno sta vi hocete, nikad zadovoljni, mani se covece AO, pa jel Rafa igrao teske meceve sa Fedom i Berdihom? Jeste, prema tome pssst!!!!

              Vi mislite da Marej nije opasan protivnik za Rafu? Pa jel onda Rafa kriv sto Novaku ne odgovaraju ni Marej ni Fed,, a njemu samo kao Fed ne odgovara?

              Ne vredi se raspravljati, umesto da uzivate u ovom zrebu, koji mu je cist kao suza do SF, vi samo negodujete.

              Uostalom, zreb na papiru ne znaci mnogo, kao da se nikad ne dogadjaju emiminisanja favorita....
              Padanje favorita nema veze sa igracima, akcenat je na pocetnom zrijebu. Nijedan igrac ne moze uticati na ove druge sem u medjusobnom susretu. Da je Novakov dio najtezi, najtezi je. Nije ovo led pa da Milos moze da puca na pobjedu protiv Nadala, mogao je u Madridu, ovdje ne moze.
              Kod Novaka je prije Delpa i Bernard i Monaco i Chela. Ovaj drugi je jedan od najboljih sljakasa na svijetu. Ako se ocisti to nema veze sa njim.
              Originally posted by Rafanatic View Post
              Ja se iskreno nadam da Rafa nece ici na Novaka u SF RG, vise bih htela Feda svakako. Rafa ce biti treci nosilac, gotovo izvesno.
              Nece, ako osvoji Rim, a realno je da osvoji, bice drugi. Bice Roger drugi sledece nedelje ako uzme titulu u Madridu zbog oduzimanja proslogodisnjeg Rima, ali onda one tamo nedelje se vraca, ako uzme titulu dodaje 'iljadarku i drugi je nosilac na RGu. Vrlo vjerovatno da bi mu i 600 bilo dovoljno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Rafanatic View Post
                Videcemo sta ce na kraju biti, zrebovi umeju vrlo lepo i da se ociste.
                Naravno, pogledaj samo gde je Fed u Madridu sa "najtezim" zrebom a gde je Rafa sa "najlaksim" ;)

                Comment


                • Ovo je veliki turnir i ne mozete ocekivati sve same kvalifikante kod Djokovica u cetvrtini. Ja stojim iza toga da nema tesku cetvrtinu, ali ti eto mislis da ima i kraj. Ne vredi da raspravljamo. Monako je napravio ne bas malu pauzu zbog povrede i smlatice ga Novak za tili cas. Ako ti Celu i Bernarda smatras opasnim protivnicima, sta onda dalje ja da kazem

                  Ako ti kazes da Novak nema srece da pocetnim zrebom, a ja kazem da ima srece sa ciscenjem zreba, razmisli koja je od te dve "vrste" srece vaznija? Na kraju ti se svede na isto. Pomogao ti ATP ili pomogao ti Bog i vise sile, isto ti je korisno.
                  One and only - Rafael Nadal

                  Dream it, and then make it happen!

                  Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                  Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                  Comment


                  • Originally posted by altlosta View Post
                    Naravno, pogledaj samo gde je Fed u Madridu sa "najtezim" zrebom a gde je Rafa sa "najlaksim" ;)
                    Nije sve do zreba, najvise je do toga kakav otpor dobijes od protivnika. Rafu je u Barceloni do finala najvise namucio kvalifikant. Sto je Rafa jednom rekao-Zreb nije velika stvar, on cesto zna da bude tezak samo na papiru i obrnuto.
                    One and only - Rafael Nadal

                    Dream it, and then make it happen!

                    Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                    Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                    Comment


                    • Ne ocekujem da izgubi od njih ali se radi o teniserima koji su izuzetno nezgodni. I sve to prije Delpa i Federera. O finalu i susretu sa Nadalom ne vrijedi ni govoriti. Bila bi to tri najteza meca, kao da se tek probija, a ne broj 1
                      sigpic

                      Comment


                      • I dobro je rekao, veća stvar je što stalno krši pravila igre, žrijeb nikako nije bio ključna stvar za npr. prošlogodišnji RG a umalo i USO.

                        Vlado, sve si ti to umislio, a svako bi poželio da vidi Del Potra u svojoj četvrtini, to je čist žrijeb, toliko pratiš tenis a to ti nije jasno

                        Comment


                        • Marej ga je jako namucio prosle godine u Rimu, NAJVISE od svih. I da ga je dobio ove godine, pitanje je sta bi bilo jer je pitanje kako ce Marej odigrati. Nije iskljuceno da eksplodira a nije iskljuceno ni da ispadne odmah. Ako eksplodira, ne pise im se dobro. A jednog od te dvojice je morao dobiti. Fed mozda ni ne odigra Rim. A i ako odigra, pitanje je koliko ce pruziti posle titule u Madridu, da li ce uopste hteti da ide do kraja. Nije sve tako crno niti je sve tako tesko. Videcemo kad pocne turnir, verujem da ce sve ispasti mnogo lakse nego sto se sad cini.
                          One and only - Rafael Nadal

                          Dream it, and then make it happen!

                          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

                          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

                          Comment


                          • Federer u 1/4 bez problema.
                            Genius, outrageous, the best ever! RF!

                            Comment


                            • Federeru treba finale da osigura mesto drugog nosioca. Ali mislim da Nadal nece osvojiti turnir.

                              Comment


                              • Ako vec pricamo o zrebanju na turnirima onda stvarno jedna stvar bode oci...Kod Feda uvek zavrse najtezi protivnici ili igraci koji su u formi u tome momentu,setimo se Davidenka 2010. na AO, Conge prosle godine u vise navrata, ma gomila takvih primera. Kod Rafe nekim cudom nijednog Spanca na sljaci ali cim krene beton svi su kod njega redovno.....I na kraju kako objasniti da Fed i Novak vec citavu deceniju igraju jedan protiv drugog u Sf _u na USO!!!!!
                                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X