Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu su i podrska i pohvale:

    deVilliers praises Tiriac "Guy is always 1 step ahead. Every sport changes & must change. Show me a visionary who is prepared to take risks"
    All ATP leaders stressed how tennis makes fewer changes than most sports. Miles: "Tiriac most aggressive innovator amongst TD's in world"

    Comment


    • Pametno, covjek se povlaci kad je na vrhuncu. Madrid vise ne moze da napreduje, ovo je sami krem. Preuzece neki drugi turnir i napraviti od njega isto sto i od Madrida.
      A vise nego ista bi volio da ostane i da svake godine mijenja podlogu i da koristi te flourescente loptice, iako sam protiv mijenjanja boje. Nadal i Djokovic su stvarno precerali. Najvise se oni bune jer im ne odgovaraju uslovi, a sta cemo sa 90% turnira tokom sezone na kojima im uslovi savrseno odgovaraju
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pametno, covjek se povlaci kad je na vrhuncu. Madrid vise ne moze da napreduje, ovo je sami krem. Preuzece neki drugi turnir i napraviti od njega isto sto i od Madrida.
        A vise nego ista bi volio da ostane i da svake godine mijenja podlogu i da koristi te flourescente loptice, iako sam protiv mijenjanja boje. Nadal i Djokovic su stvarno precerali. Najvise se oni bune jer im ne odgovaraju uslovi, a sta cemo sa 90% turnira tokom sezone na kojima im uslovi savrseno odgovaraju
        Vec su igrali 2 mastersa na sljaci koji bi trebalo da su beton tj HC. Sada kad je drugacija situacija trebalo bi da sute. Istina jeste klizavo, to treba promeniti dogodine. Ali realno dok ne promene brzinu podloge na IW i Majamiju nadam se da nece nista menjati ni u Madridu, osim klizavosti.

        Comment


        • Kad ce zreb za Rim? Ja sam vec batalila Madrid
          One and only - Rafael Nadal

          Dream it, and then make it happen!

          Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

          Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

          Comment


          • Valjda sjutra u podne.
            Prskaj otvaraj temu
            sigpic

            Comment


            • Ohohohoho, jedva cekam
              One and only - Rafael Nadal

              Dream it, and then make it happen!

              Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

              Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Pametno, covjek se povlaci kad je na vrhuncu. Madrid vise ne moze da napreduje, ovo je sami krem. Preuzece neki drugi turnir i napraviti od njega isto sto i od Madrida.
                A vise nego ista bi volio da ostane i da svake godine mijenja podlogu i da koristi te flourescente loptice, iako sam protiv mijenjanja boje. Nadal i Djokovic su stvarno precerali. Najvise se oni bune jer im ne odgovaraju uslovi, a sta cemo sa 90% turnira tokom sezone na kojima im uslovi savrseno odgovaraju
                To znaci da sledece godine nece biti plave sljake i "top modela"?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by zdravkelja View Post
                  Opa!

                  Twiter Richarda Evansa:

                  Ion Tiriac stepping down from role in Madrid next year. Nothing to do with blue courts.
                  I postaje direktor RG-a
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Dok se ne otvori tema za Rim,mozete ovdje pisati postove na tu temu,ako bude interesanata pa cemo kasnije prebaciti u pravu...

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Iz madridske sljake je izbaceno gvozdje (u raznim oblicima), da nije to razlog sto je podloga tako rastresita i klizava, iako su organizatori tvrdili da je to nece promeniti?

                        Gvozdje, teze samo po sebi, cak i u jedinjenjima ne gubi magnetna svojstva (iako su u malim kolicninama), tako da verovatno utice da je podloga homogenija i da se "drzi zajedno"... Ponekad izgleda kao da igraju na pesku, s obzirom na to koliko sljake izbace ispod patika kad naglo promene pravac... Imam li istomisljanike?
                        Nemam, a?

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Nemam, a?
                          Ej drugar,to je moj fah...Nema to veruj mi nikakve veze,bar ne gvozdje...Kod takvih stvari najbitniju ulogu igra i nacin pripreme,tj vreme.Da bi jedan materijal primio drugi i od njega napravio odgovarajucu smesu za istu primenu,mora da odstoji neko vreme da bi video kako ce da odreaguje.I najbitnija stavka u svemu tome je redosled odgovarajucih materijala.Ako se pobrka redosled,npr od mogucih 5 materijala,posao ce polovicno odraditi samo dva,jer jedno od drugog zavise...Tako da kontam da se ovde nesto na brzaka odradilo tj nije odradilo.
                          Last edited by draza; 12-05-12, 10:45.

                          Comment


                          • Sad, koliko cujem, Tiriac je istupio samo sa mesta glavnog administratora turnira, ali je i dalje neka budza tamo

                            Kako god, cetiri napadaca u polufinalu, nije lose ispalo

                            Comment


                            • Originally posted by draza View Post
                              Ej drugar,to je moj fah...Nema to veruj mi nikakve veze,bar ne gvozdje...Kod takvih stvari najbitniju ulogu igra i nacin pripreme,tj vreme.Da bi jedan materijal primio drugi i od njega napravio odgovarajucu smesu za istu primenu,mora da odstoji neko vreme da bi video kako ce da odreaguje.I najbitnija stavka u svemu tome je redosled odgovarajucih materijala.Ako se pobrka redosled,npr od mogucih 5 materijala,posao ce polovicno odraditi samo dva,jer jedno od drugog zavise...Tako da kontam da se ovde nesto na brzaka odradilo tj nije odradilo.
                              Znaci, ipak je hemija pre fizike u ovom slucaju... Gracias, amigo!

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Sad, koliko cujem, Tiriac je istupio samo sa mesta glavnog administratora turnira, ali je i dalje neka budza tamo

                                Kako god, cetiri napadaca u polufinalu, nije lose ispalo
                                Ispalo je sjajno, gde ces ocekivati 4 udaraca u 1/2 ako ne par nedelja pred Rolan Garos

                                A Granoljers ce da odbrani Valensiju
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X