Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam da li postoji (ako postoji ja je ne znam) adekvatna riječ kao satisfakcija za sve ovo što CW radi. Svaka ti čast majstore, svaka ti čast.
    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

    Comment


    • Savrseni igrac treba da ima Llodrin volej

      http://www.tennistv.com/video

      Novak izabrao Mardya a Mardy kralj rekao biram Novaka samo zbog toga onda
      sigpic

      Comment


      • 90% njih je reklo dubl igrace, to dovoljno govori koliko vise niko ne zna da igra volej
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Novo pravilo

          http://www.tennistv.com/video/clip/1959888

          Comment


          • Originally posted by zdravkelja View Post

            Hahaha, znala sam odmah da je prvoaprilska sala, ali kad bolje razmislim, ne bi to pravilo ni bilo lose. A mislim da bi bilo lepse i za publiku, a ne da se poneki servis gemovi zavrse za 50 sekundi-2 servis vinera i dva asa i cao.... serviranje preko 190km/h je meni van svake pameti, tenis kao igra se u potpunosti gubi pojavom takvih servera i uopste vidim da svi igraci naginju ka tome da poene zavrse u dva udarca, omogucena jakim i ubitacnim servisom.
            One and only - Rafael Nadal

            Dream it, and then make it happen!

            Verdasco: "If you did not leave friendship aside on court, Rafa would have no friends, since he's crushing everybody!"

            Ferrer: "Rafa is a great tennis player and as a person even better"

            Comment


            • A je l' bi zabranila da igrac sa suprotne strane ne zakuca ritern.

              "serviranje preko 190km/h je meni van svake pameti" Msm mogli bi i zabranit i "prejake" topspinove jer visoki spinovi teraju igrace da pogrese i uopste nije lepo za publiku.

              Sta se sve ovde moze procitat

              Comment


              • Originally posted by Rafanatic View Post
                Hahaha, znala sam odmah da je prvoaprilska sala, ali kad bolje razmislim, ne bi to pravilo ni bilo lose. A mislim da bi bilo lepse i za publiku, a ne da se poneki servis gemovi zavrse za 50 sekundi-2 servis vinera i dva asa i cao.... serviranje preko 190km/h je meni van svake pameti, tenis kao igra se u potpunosti gubi pojavom takvih servera i uopste vidim da svi igraci naginju ka tome da poene zavrse u dva udarca, omogucena jakim i ubitacnim servisom.
                Ako moze krace i brze, zasto se muciti...

                Comment


                • Originally posted by Rafanatic View Post
                  Hahaha, znala sam odmah da je prvoaprilska sala, ali kad bolje razmislim, ne bi to pravilo ni bilo lose. A mislim da bi bilo lepse i za publiku, a ne da se poneki servis gemovi zavrse za 50 sekundi-2 servis vinera i dva asa i cao.... serviranje preko 190km/h je meni van svake pameti, tenis kao igra se u potpunosti gubi pojavom takvih servera i uopste vidim da svi igraci naginju ka tome da poene zavrse u dva udarca, omogucena jakim i ubitacnim servisom.
                  Ovaj post je pogresan na toliko nacina,ne znam kako da pocnem,tenis je toliko usporen trenutno,a ti bi ga jos usporio,pardon usporila

                  EDIT:Ti bi znaci usporila jos vise igru,nema dovoljno razmjena!?
                  Last edited by AK47; 01-04-12, 12:46.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Mislim da sporije od ovoga ne moze.Na prste mozemo izbrojati brze turnire tokom sezone,to je lose za tenis.Pa vidjeli ste,neki dan nisu mogli da se sjete volej igraca i to je upravo zbog ovakve podloge.

                    Igraci su rekli,Ferrer je najizdrzljiviji!

                    http://www.tennistv.com/video

                    Hm sa ovim se nikako ne slazem
                    sigpic

                    Comment


                    • Evo, Vladan je za kraj teme o IW i Majamiju ostavio redosled po broju pobeda na mastersima .... Ne znam da li je ranije diskutovano o tome što se ne računaju pobede na masters kupu, meni to mnogo glupo ...

                      Comment


                      • A on je kao neka posebna kategorija,iznad Masters titule je
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa to nije isto, kako da se broji?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Don Markoni View Post
                            Evo, Vladan je za kraj teme o IW i Majamiju ostavio redosled po broju pobeda na mastersima .... Ne znam da li je ranije diskutovano o tome što se ne računaju pobede na masters kupu, meni to mnogo glupo ...
                            Mozda zato sto se igra 20 godina duze od Masters 1000 turnira i sto je nesto sasvim drugacije.. pre su delili deo imena, sada vise ni to (WTF naziv savrseno odgovara kvalitetu poslednjih par Masters Kupova, u pogrdnom smislu)
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Pa, šta znam .. Naravno da je iznad klasičnog mastersa, ali bih opet nekako svrstao tu, pa kad se priča o nekome ''ima toliko i toliko mastersa, od toga toliko i toliko masters kupova '' ... šta ga znam .. nebitno, nešto mi se javilo ...

                              Comment


                              • Meni su ti masters kupovi imali mnogo vecu draz krajem 80-ih i 90-ih godina. Kakvih je tu meceva bilo.

                                Ovim podizanjem igre na ovako zahtevan fizicki nivo, sada sezonu mastersa posle US opena i WTF mozemo nazvati ,,garbage season".

                                Steta sto je tako.

                                Comment

                                Working...
                                X