Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    A na AO?? Sto je tu presudilo? I sto je presudilo u finalu RG?? Zasto tad RF nije pokazao svoju velicanstvenost, pa pobijedio Nadala? Pokazao mu je recept Djokovic...

    Samo oni neobjektivni ne vide da je cijele sezone bila igra macke i misa. I ako cemo najpostenije, Novaka je ipak jedino nadigrao Tomas Beluci. Ni Federer, ni Rafa, ni Marej u Rimu... U svim tim dvomecima je djokovic svojom letargijom pruzao sansu. protiv Belucija je morao da ceka da ovaj krene da se samodobije.
    haha sve mogu vjerovat al da cesh ti postat ovakav Djokovicev fan haha aj uzivaj,machke i misha,kako ne shto li ce onda bit sljedeca sezona ..
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Vrati se na pocetak diskusije. Izvjesna osoba, ne bih da je imentujem sad, a u pitanju je administratorka, je postovala da je Fed imao bolju sezonu, kao da je to de facto i de jure. Iako niko iz svijeta tenisa nije bio toliko hrabar da to konstatuje. zanemarimo navijace. Ljudi iz tenisa su rekli da nije isto rusiti najvece igrace u poslednjoj deceniji, a rusiti gromade Henmana, Blejka, Ljubicica...

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ti si vidovit?Znaci da ne gledamo sledece godine,bar mi Novakovi navijaci...

        Ne psotoji srecan splet okolnosti,samo znanje i cojones kad je najbitnije

        On je prvo navijao za Courier-a pa onda za Lendl-a, tako da je i ovo moguće.

        Nije mi jasno dokle će ovakva poređenja da se izvode. Puno je faktora koji utiču na to ko je veći teniser, ko je imao bolju sezonu, itd. Sezona 2006 je bila očekivana, ne znam da li je nekoga iznenadilo kada je Federer napravio takve rezultate, i nije se moglo očekivati da mu Ljubičić, Blake, Roddick uzmu titule. Novak kada bi nešto slično napravio naredne godine, više se to ne bi tako posmatralo, i gledalo kao najbolja sezona itd. počele bi se brojati neke druge stvari. Novakova sezona je senzacionalna, nadmašio je 2 velika šampiona, na AO je došao dijeleći 3-4 mjesto među favoritima. Senzacionalno ne znači i uspješnije, ali treba to sve izmjeriti, pa kad izmjerite javite da analiziramo.

        Comment


        • Originally posted by shpageti View Post
          Vidovit,gledajte ga naravno,al necete slaviti kako ste zamislili,kakve cojones kad je samo pukim sluchajem loptica ushla u polje,no ko o chemu ...
          Ja cu gledat' ali sad kad znam da nece nista uradit' ne nerviram se mnogo,mada mozda necu ni gledat' sa nekom velikom paznjom,pratim ga samo kad pobjedjuje.
          Ja sam zamislio da uzme sledece godine 3 Slama isto.RG,AO i W ali ako nece tako bit' onda neka uzme AO,USO i W,proslavicemo i to...
          Desi se to ponekad,ali dvije godine,dvije godine napasti i odigrati hrabro dok Roger samo vraca i ceka greske?Puki slucaj casti mi
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            On je prvo navijao za Courier-a pa onda za Lendl-a, tako da je i ovo moguće.

            Nije mi jasno dokle će ovakva poređenja da se izvode. Puno je faktora koji utiču na to ko je veći teniser, ko je imao bolju sezonu, itd. Sezona 2006 je bila očekivana, ne znam da li je nekoga iznenadilo kada je Federer napravio takve rezultate, i nije se moglo očekivati da mu Ljubičić, Blake, Roddick uzmu titule. Novak kada bi nešto slično napravio naredne godine, više se to ne bi tako posmatralo, i gledalo kao najbolja sezona itd. počele bi se brojati neke druge stvari. Novakova sezona je senzacionalna, nadmašio je 2 velika šampiona, na AO je došao dijeleći 3-4 mjesto među favoritima. Senzacionalno ne znači i uspješnije, ali treba to sve izmjeriti, pa kad izmjerite javite da analiziramo.

            Haha dobro si zapazio da redosled navijanja nije napisan kako treba nadam se da nisi koristio pomoc Google-a bitno je da me chitash pa cesh dosta toga i nauchit
            @ gospoche
            Niko ne spori pa ni Bojana uspjeh Djokovica ove godine,ja samo opet tvrdim da je mnogo stvari tu bilo necu da budem grub pa se pogreshno izrazim,al bilo je dosta chudnih okolnosti,da se sad ne ponavljam .
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ja cu gledat' ali sad kad znam da nece nista uradit' ne nerviram se mnogo,mada mozda necu ni gledat' sa nekom velikom paznjom,pratim ga samo kad pobjedjuje.
              Ja sam zamislio da uzme sledece godine 3 Slama isto.RG,AO i W ali ako nece tako bit' onda neka uzme AO,USO i W,proslavicemo i to...
              Desi se to ponekad,ali dvije godine,dvije godine napasti i odigrati hrabro dok Roger samo vraca i ceka greske.Puki slucaj casti mi

              Nije valjda da si to sve zamislio bez OI, ako to ne osvoji uzalud mu ta 3 GS, a i ne može opet imati toliko sreće kao ove sezone.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja cu gledat' ali sad kad znam da nece nista uradit' ne nerviram se mnogo,mada mozda necu ni gledat' sa nekom velikom paznjom,pratim ga samo kad pobjedjuje.
                Ja sam zamislio da uzme sledece godine 3 Slama isto.RG,AO i W ali ako nece tako bit' onda neka uzme AO,USO i W,proslavicemo i to...
                Desi se to ponekad,ali dvije godine,dvije godine napasti i odigrati hrabro dok Roger samo vraca i ceka greske?Puki slucaj casti mi

                Da da,Roger je poznat kao neko ko samo vrace a Djokovic poznat kao veliki ofanzivac ...
                SignaturE se cheka ...sigpic

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Nije valjda da si to sve zamislio bez OI, ako to ne osvoji uzalud mu ta 3 GS, a i ne može opet imati toliko sreće kao ove sezone.
                  Valjda ce imati dovoljno srece,bar kao ove godine
                  Naravno i OI,IW,Miami,Cincy i Shanghai,to sam zamislio
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Valjda ce imati dovoljno srece,bar kao ove godine
                    Naravno i OI,IW,Miami,Cincy i Shanghai,to sam zamislio
                    W i OI ne mozes ti zamisljas, to sam ja odavno zamislila
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by shpageti View Post
                      Da da,Roger je poznat kao neko ko samo vrace a Djokovic poznat kao veliki ofanzivac ...
                      Pa objasni mi onda kako to?Kako to da je prosle godine u polufinalu USOa imao 2 mec lopte i samo cekao da Novak pogrijesi,odmakao se i vracao meke lope?Zasto ofanzivac nije napao,posao po poen i dosao do pobjede?Zasto ove godine pravi duplu na brejk loptu za Djokovica,zasto drugu mec loptu salje u mrezu i ona ispada?Zasto je i na RGu u 4. setu od onog brejka Novaka samo vracao i oslonio se na Novakove greske,zasto i u TBu isto,ako ne bi uzeo poen posle servisa nije bas napada',bar se meni nesto nije ucinjelo...
                      sigpic

                      Comment


                      • Prvi put je Rodzer izgubio od Novaka u finalu Montreala, kada je ovaj napunio 20 godina.
                        Drugi put na AO, i to 3:0, kad je ovaj imao nepunu 21 godinu... Nadjite tog majcinog sina, koji ima 20-21 godinu, koji moze i da pomisli da dobije Novaka (Nisikori ima 22, a mislio sam na ozbiljne pobjede)...
                        Novak Djokovic onda mijenja stil serviranja, i dvije godine ga gledamo gdje pravi po 7-8 duplih gresaka po mecu...
                        Novak Djokovic se vrace na stari, pouzdani (i nista vise) servis, i ponovo krece da melje...

                        Ovo ne konstatujem samo ja. Bezmalo puta sam cuo i mnoge strane komentatore kad spominju eskurziju sa Tod Martinom...

                        drugim rijecima Špageti, veoma su hrabre tvoje najave!!!!!!!!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          Haha dobro si zapazio da redosled navijanja nije napisan kako treba nadam se da nisi koristio pomoc Google-a bitno je da me chitash pa cesh dosta toga i nauchit
                          @ gospoche
                          Niko ne spori pa ni Bojana uspjeh Djokovica ove godine,ja samo opet tvrdim da je mnogo stvari tu bilo necu da budem grub pa se pogreshno izrazim,al bilo je dosta chudnih okolnosti,da se sad ne ponavljam .

                          Zato i odgovaram na tvoje postove, da bi imao šta naučiti, takav se znalac nije pojavljivao na ovom forumu.

                          Golden Slam je cilj naredne godine, ali ako uz to ne osvoji bar još 2GS i 3-4 mastersa, sezona mu pada u vodu, bar 6-0 protiv Rafe se podrazumijeva

                          Comment


                          • Imash statistike tih mecheva,skini tracker pa cesh vidjet broj winnera,ako nisam ja u pravu,bataljujem dalje shto se ove teme tiche.
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • A je reko' sad je kraj sezone pa cu malo da uzivam, puste zelje pusti snovi
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ne znam da li je sav dzank sa WTF teme morao bas ovde da zavrsi

                                O ovome se trubi na temi svakog bogovetnog turnira iznova i iznova od januara do decembra (u julu valjda odose na letovanje pa je bio miran forum) a ne znam zasto lepo ne otvorite temu Ovaj vs Onaj pa udrite do mile volje
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X