Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo i u Novostima danas... Samo cu staviti

    Comment


    • http://bleacherreport.com/articles/9...tennis-history

      nisam znao da je edberg uzrokovao smrt linijskog sudije...i dalje ne mogu da verujem
      Last edited by prskaj; 27-11-11, 19:14.
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        http://bleacherreport.com/articles/9...tennis-history

        nisam znao da je edberg uzrokovao smrt linijskog sudije...i dalje ne mogu da verujem
        Lista u principu nema veze s vezom, kao uglavnom sve sto dolazi sa tog sajta

        Jeste, i to ga strasno pogodilo.. pogodilo bi svakoga a ne tako mladog momka

        Koliko se secam to je bio covek od nekih 60 godina, loptica ga je pogodila u prepone, izgubio je ravnotezu u stolici i udario glavom o beton
        Last edited by ClayWarrior; 27-11-11, 19:27.
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Lista u principu nema veze s vezom, kao uglavnom sve sto dolazi sa tog sajta

          Jeste, i to ga strasno pogodilo.. pogodilo bi svakoga a ne tako mladog momka
          ne znam zasto ali ocekivao sam tvoj odgovor da da krajnje je debilan sajt i ima dosta idiota koji pisu razne tekstove od 10 razloga zasto je federer los igrac do 10 razloga zasto bi rafael nadal trebao da promeni gace.
          Ali eto odem s vremena na vreme i uvek saznam nesto novo,neku zanimljivost neki rekord
          Kakav nesrecan ishod ,svaka cast sto je uopste uspeo da izgradi onakvu karijeru kakvu je imao
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Jeste,skoro je na nekom celendzeru zamalo ubio linijskog sudiju neki lik,znace CW vjerovatno koji,ja sad ne mogu trazit' nisam bas u najsjajnijem stanju
            sigpic

            Comment


            • Na zavrsnom mastersu 1976. takodje nije bilo tenisera iz Top 3 u polufinalima. Ali tada nisu igrala sva trojica najboljih tenisera sveta u tom trenutku (Borg, Konors, Nastase).

              Comment


              • Veoma bizarna situacija ali je, iako su ga odneli bez svesti sa terena, verovatno nekako uspeo da to ostavi iza sebe i zavrsi mec na putu ka juniorskoj Gren Slem slavi


                Za tog linijskog sudiju na Celindzerima nisam bas siguran, samo je pre par nedelja jedan idiot bacio reket i udario decaka koji skuplja loptice pa je odmah diskvalifikovan


                Ne svidjaju mi se ti naslovi ''najbolji u istoriji ovo i najbolji u istoriji ono'' jer verujem da lik nema pojma sta se sve desavalo u proslosti na terenu. Sto se tice ovogo spiska, Mekinro je samo napravio vise gorih situacija
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Ne svidjaju mi se ti naslovi ''najbolji u istoriji ovo i najbolji u istoriji ono'' jer verujem da lik nema pojma sta se sve desavalo u proslosti na terenu. Sto se tice ovogo spiska, Mekinro je samo napravio vise gorih situacija
                  Meni je ipak Deni Koelerer pobednik igre



                  oscar hernandez faca,ulepsa mi dan svaki put kad vidim ovo...
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • U finalu Recantija,na kraju je sve dobro zavrseno iako je ovo bilo uzasno citati

                    Fabrice Martin currently a set up in the Recanti Challenger final. He hadn't made a Challenger MD this year til this week. Incredible.
                    Play stopped in Recanti. Someone receiving treatment in corner. Not either of players. Possibly a ball kid or someone who fell from stand.
                    Looks very serious. Play has been stopped a good five minutes. Both players looked distressed when they saw what was going on.
                    ballboy/linesperson hit with ball or collapsed. or somebody fell from stand. hard to see what on dodgy stream but play still stopped
                    No idea what the fuck is going on. if this person is seriously hurt there should have been paramedics there by now
                    Apparently a line judge collapsed after being hit by a Martin serve. Play been stopped for 20 minutes. Looks very bad and still no sign of paramedics....
                    Must be weird for Fabrice Martin. he has enough mental stuff to deal with in 1st Challenger final without thought he might have just killed
                    Finally after 25 minutes there's an ambulance here. Fucking hell
                    Paramedics now on court
                    HALF AN HOUR LATER, a stretcher arrives to remove seriously injured line judge from court
                    32 minutes after being struck with ball, line judge is taken away by paramedics. can't tell on stream if he/she is conscious
                    The linesperson was fine...Durante la partita un giudice di linea è stato colpito alla testa da una palla, la ragazza è stata immediatamente soccorsa e portata all’ospedale di Recanati per gli accertamenti. Fortunatamente non ci sono state conseguenze negative, ma solo un grande spavento. Martin le ha voluto dedicare la vittoria.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cini mi se da je neko pre neki dan pitao za dubl, tj. za Paesa.
                      Sledece godine ce on igrati sa Stepanekom

                      Paes to partner Stepanek in next ATP season
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Fanta
                        Pa svakako da je vazan cjelokupni tim koji imas oko sebe, mislim, to se podrazumijeva

                        Naravno da se podrazumeva, ali izgleda ne svima , koji samo pecaju da pljunu na Noletove neverovatne rezultate, najbolje u istoriji tenisa u jednoj godini !!

                        Comment


                        • Originally posted by Don Markoni View Post
                          Naravno da se podrazumeva, ali izgleda ne svima , koji samo pecaju da pljunu na Noletove neverovatne rezultate, najbolje u istoriji tenisa u jednoj godini !!
                          Markoni, obicno se slazem sa tobom, ali ipak moram da te ispravim, Djokovic nije imao najbolju sezonu u istoriji tenisa, njegova sezona je u top 5, sto je isto ogroman uspeh.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by Don Markoni View Post
                            Naravno da se podrazumeva, ali izgleda ne svima , koji samo pecaju da pljunu na Noletove neverovatne rezultate, najbolje u istoriji tenisa u jednoj godini !!
                            E ovde sam te cekao, pominjes stalno ali juce i danas nisi, sve do sad!! Obrazlozi ti to malo nama, ne moras ni da ides u ''istoriju'' gde je bilo sezona bez poraza, dovoljna je samo Federerova 2006.
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Po mom misljenju je najbolja, jer je uzeo 3 GS-a, rekordan broj mastersa u jednoj sezoni, od toga dva na sljaci, sto Fedex, npr., nije uspeo .. Uostalom skoro svi kazu da ce tesko neko ponoviti ovakvu sezonu u toliko jakoj konkurenciji ... Naravno, zaista je rec o nijansam i tesko je suditi .. Rafa je 2008. demolirao Fedexa na RG-u, pa uzeo W i Olimpijadu, sto je, takodje, fenomenalno kao i Fedexova 2006. ..

                              Comment

                              Working...
                              X