Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Proljepsali se Ferrer i Almagro
    Ali Federiko Žil nikad nije bio bliži finalnom turniru!

    Comment


    • Originally posted by MiljanVR View Post
      Sta oces da kazes da mu celo vreme od pocetka povrede nije bilo nista ili trenutno ??
      Ne,ne,nije trebao da igra DC i onda je bez potrebe pogorsao stanje i ocekivano je bilo da propusti Beijing ali mislim da nije nista toliko strasno bilo i ubijedjen sam da je bio spreman za Shanghai ali nema potrebe to da igra,da ide u Aziju radi jednog turnira,radi 360 bodova,a vec ih toliko ima+neka ima u steku turnire za sledecu godinu,tu su Rotterdam,Beijing,MC i sad Shanghai
      Vrlo je bitno da ne preforsira i da bude sto svjeziji i za sledecu sezonu,znamo koliko im odmor traje.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Ne,ne,nije trebao da igra DC i onda je bez potrebe pogorsao stanje i ocekivano je bilo da propusti Beijing ali mislim da nije nista toliko strasno bilo i ubijedjen sam da je bio spreman za Shanghai ali nema potrebe to da igra,da ide u Aziju radi jednog turnira,radi 360 bodova,a vec ih toliko ima+neka ima u steku turnire za sledecu godinu,tu su Rotterdam,Beijing,MC i sad Shanghai
        Vrlo je bitno da ne preforsira i da bude sto svjeziji i za sledecu sezonu,znamo koliko im odmor traje.
        I znamo sta sve Novak mora da brani sledece sezone ;) Odmor je potreban
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by ivan piper View Post
          I znamo sta sve Novak mora da brani sledece sezone ;) Odmor je potreban
          Pozicija No.1 se brani osvajanjem GS, o tome je i sam Novak govorio nakon USO, kroz istoriju vecinom je do smena na celu dolazilo nakon GS turnira pa se tako nesto ocekuje i u Novakovom slucaju ,samo sto nece biti tako brzo,za nekih 4-5 godina ,nadamo se ;)

          Comment


          • Originally posted by BOKI1969 View Post
            Pozicija No.1 se brani osvajanjem GS, o tome je i sam Novak govorio nakon USO, kroz istoriju vecinom je do smena na celu dolazilo nakon GS turnira pa se tako nesto ocekuje i u Novakovom slucaju ,samo sto nece biti tako brzo,za nekih 4-5 godina ,nadamo se ;)
            Polako sa tim izjavama,ko zna da li ce on uspjeti da odbrani ovo sto je osvojio(vjerovatno nece,s obzirom na broj titula,a od toga 3 GS-a )
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by ivan piper View Post
              Polako sa tim izjavama,ko zna da li ce on uspjeti da odbrani ovo sto je osvojio(vjerovatno nece,s obzirom na broj titula,a od toga 3 GS-a )
              Ova sezona daje nam za pravo da kao Novakovi navijaci razmisljamo na taj nacin a svakako da nece biti potrebe braniti sve titule to je bilo potrebno zbog Rafine sezone 2010 da bi se stvorio sto veci pritisak na njega a sledece ce biti potrebno osvojiti manje titula ali ce GS biti najvazniji, gde ce se braniti 1.mesto +olimpijada

              Comment


              • Mislim da ce se Novak sledece sezone najvise fokusirati na Roland Garros. Uopste nije vazno da li ce da odbrani sve ove silne bodove, sada su bitne samo nove titule

                Comment


                • Rafa je dobio velike pare i iduce godine ce igrati Geri Veber Open u Haleu.. njegovo pojavljivanje na turniru vredece vise od citavog nagradnog fonda, sto je za plakanje

                  Uvek sam voleo da ga gledam u Kvinsu, obozavaju ga tamo ali sta vredi
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Sto se desava so Gasquet go nema na turnirive, da ne e nesto povreden ???

                    Comment


                    • Originally posted by ClayWarrior View Post
                      Rafa je dobio velike pare i iduce godine ce igrati Geri Veber Open u Haleu.. njegovo pojavljivanje na turniru vredece vise od citavog nagradnog fonda, sto je za plakanje

                      Uvek sam voleo da ga gledam u Kvinsu, obozavaju ga tamo ali sta vredi
                      Pa sta ce on tamo sad?
                      A turnir je bio tako lep...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment



                      • Bezvezan potez.
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • U principu, svejedno mu je gde ce igrati jer ni ovom turniri, kao i Kvinsu, nece pristupiti ozbiljno i sluzice mu kao trening.. meni se samo ne svidja to davanje para za ucesce jer se najverovatnije nece ni cimati da igra vise od dva ili tri meca

                          Poznati su ucesnici i grupe na Hopman Kupu :

                          A -

                          Ceska : Kvitova / Berdih
                          SAD : Matek-Sends/ Fis
                          Danska : Voznjaki / Nilsen
                          Bugarska : Pironkova / Dimitrov


                          B -

                          Spanija : Medina Garigez / Verdasko
                          Australija : Gajdosova / Hjuit
                          Francuska : Bartoli / Gaske
                          Kina : Li / Vu
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Dva puta uzeo AO kad je igrao HC i sad ne ucestvuje,bravo Novace
                            Valjda Ana nije htjela,mogao je Bojanu zvati onda
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa zna da nema sanse da odbrani AO, pa se ni ne trudi da igra HC
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa zna da nema sanse da odbrani AO, pa se ni ne trudi da igra HC
                                Nije mu potreban HC, i bez toga ce lagano do titule na AO
                                Nece se sigurno bojati Federera koji je pred penzijom, sigurno ga bole te stare kosti...
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X