Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    B92- skup hejtera Rodzera Federera
    Ne znaju vise ni oni koga sve mrze!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Na ovakve komentare ne treba se obazirati,totalno su bezvezni i nisu vredni komentarisanja.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Eto kako se stvara pogresan utisak o jednom igracu. Gomila ga ljudi u Srbiji mrzi zbog takvih senzacionalistickih naslova, bez ikakvog ociglednog razloga.

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Eto kako se stvara pogresan utisak o jednom igracu. Gomila ga ljudi u Srbiji mrzi zbog takvih senzacionalistickih naslova, bez ikakvog ociglednog razloga.
          Ja mislim sasvim suprotno ,da u Srbiji Roger ima vise pristalica nego Novak ,nije nama u duhovnoj tradiciji da nekog mrzimo vec da reagujemo na nepravdu;) u ovom slucaju Paskala Marije koji isteruje teniska pravila na pojedinim igracima a protiv najpopularnijih "nesme"iako je verovatno bio u pravu kad ga je opomenuo ali je problem sto rade i drugi teniseri(sto se tice duzine izmedju 2 poena tu su Rafa i Novak neprikosnoveni po prekoracenju) ali njih Marija ne upozorava i ne samo on od sudija ,jedino Lajani i Bernardes imaju "onu stvar "za to

          Comment


          • Servis ---->Roger Federer mislim da se tu nema što komentarisati ,raznovrsnost ,ima i jačinu odlična kombinacija sa preciznošću i to je to .
            FH----> Mislim da je to Nadal on ima jako kvalitetan ovaj udarac ,lijepo da izvodi sa puno spina ,mislim da ima preciznost fino on upravlja s njim i pretežno gdje zamisli tu i pošalje ,mislim da ima dobru kontolu nad forhandom.
            BH---->Po mom mišljenju je to Gasquet iako i Đoković ima jako dobar beckhand ,ali kod Gasqueta je vidljiva ta razlika između forhanda i Beckhanda jako ga lijepo ,izvodi ,jednorućni beckhand malo je takvih u ovo vrijeme ,može fino da gađa s njim i jednostavno ima jačiu preciznost.
            Ritern----->Mislim da je to Nole jednostavno to je duboko ,odmah može steći incijativu i lijepo on to radi ,lijepo je za gledati ,i naravno to mu daje veliku prednost.
            Drop Shot----->Dolgopolov osjećajno fino on to uradi i mislim da mu taj udarac ide od ruke.
            Kretanje ----->Monfils se jako dobro kreće ,on dosta loptica može ubaciti i imati jako finu razmjenu (mada je Murrey odličan )I mislim da je kod Monfilsa kretanje jedna od najvećih vrlina .
            Borbenost ---->Pa evo stavit ću Davida Ferrera mislim da se nikada ne predaje i da uvijek se trudi ma kave to situacije bile da se izbavi.
            Mentalna snaga---->Roger Federer ,Novak Đković Nadal.
            Inteligencija----->Roger Federer ,Novak Đoković,Rafael Nadal.
            Najdosadniji po teniskoj igri---->Karlović ,Isner,Simon.
            Overachiver------>Troicki ,Fis ,Mayer.
            Underpreformeri------>Verdasco ,Berdych.
            Volley----->Mislim da je to Llodra jednostavno on ima osjećaj i lijepo izgleda kad on izvodi volley-e.
            Last edited by Adin; 04-09-11, 20:15.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by BOKI1969 View Post
              da u Srbiji Roger ima vise pristalica nego Novak
              Sta pricas ti
              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

              Comment


              • Originally posted by MiljanVR View Post
                Sta pricas ti
                Imas li neki kontra argumenat ili to cisto navijacki kazes, pa pogledaj samo forum pa prebroj pristalice" bice tesno";)

                Comment


                • Originally posted by BOKI1969 View Post
                  Imas li neki kontra argumenat ili to cisto navijacki kazes, pa pogledaj samo forum pa prebroj pristalice" bice tesno";)
                  Pa opet ima nas vise od Rogerovih na forumu, a jos u Srbiji nikako Djokovic ima mnogo vise ,svasta
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by BOKI1969 View Post
                    Imas li neki kontra argumenat ili to cisto navijacki kazes, pa pogledaj samo forum pa prebroj pristalice" bice tesno";)
                    Nije forum cijela Srbija...Vidio sa na doceku Djokovica koliko je bilo ljudi i ti mislis da Federer ima toliko navijaca u Srbiji.E,pa grdno se varas.Roger nema ni 1/8 navijaca u Srbiji koliko ima Djokovic
                    A,na ovaj clanak B92,sramota.Jedna velika sramota.Vjerovatno ga je pisao Vujcin,koji je juce i komentarisao mec.Govori covjek:Zasto ne da Rogeru opomenu kada mijenja reket izmedju gemova A na ovu opomenu nije se ni Cilic bunio,a Vujcin jeste.Vujcinu je to zasmetalo,a Hrvatu nije

                    Comment


                    • Vujcin je o toj opomeni pricao sigurno oko 30 min kad se sve sabere
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Gandalf View Post
                        Vujcin je o toj opomeni pricao sigurno oko 30 min kad se sve sabere
                        Pa jedno 10 minuta sigurno jeste.Prva dva,tri gema 4.seta je pricao o opomeni,a onda sam se ja iznervirao i prebacio na englaskog komentatora

                        Comment


                        • Sad kaze komentator da je Nadalu izgleda lose, cak je pao u nesvest. Ali jos nije potvrdjena informacija.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Potvrdjeno. Nadalu pozlilo na konferenciji za stampu, mozda se cak i onesvestio.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Servis ----> Ivo Karlovic, ima razoran servis i kad je raspolozen ubije protivniku zelju za igrom. Trebaju ti konjski zivci da bi ga pobedio kad ga krene servis.
                              FH----> Federer, jer ovo mu je najace oruzije i ovo je udarac koji mu je doneo 16 GS-ova
                              BH----> David Nalbandian, dugo vremena smatran najbolji BH na touru i posle danasnjeg meca sa Nadalomo podsetio je zasto je to tako
                              Ritern----->Djokovic, ubedljivo najbolji ritern na touru, njegov ritern mu ponekad daje prednost kao nekom igracu servis.
                              Drop Shot----->Dolgopolov, nek bude ukrajinac mada ovaj udarac mi je toliko nebitan da i ne obracam paznju ko ga dobro izvodi a ko ne
                              Kretanje ----->Nadal, kad je 100% nepostoji igrac koji pokriva teren bolje od njega, upravo maestralno kretanje mu je pored ubitacnog FH najace oruzije.
                              Borbenost ---->Nadal, ne mogu staviti Ferera ispred Nadala nikako jer je Nadal svoju borbenosto na terenu mnogo vise naplatio tj mnogo vise osvojio trofeja zbog svoje borbenosti.
                              Mentalna snaga---->Roger Federer ,Novak Đković Nadal.
                              Inteligencija----->Roger Federer ,Novak Đoković,Rafael Nadal.
                              Najdosadniji po teniskoj igri---->3xSimon.
                              Overachiver------>Troicki, Fish
                              Underpreformeri------>Verdasco ,Berdych, Soderling
                              Volley-----> Tsonga, ljudi dosta podcenjuju njegove voleje. Ne bih birao Lodru jer on je ipak sada vise double igrac. I ima mnogo vise prilika da unapredjuje voleje od igraca koji su podredjeni singlu.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Zaista uspevas da mi zgadis ovaj deo foruma tvojim komentarima...
                                Najgori su ljudi koji misle da su uvek u pravu i od toga mi se povraca....

                                Ja nisam bukvalno rekao da bi ISner i Karlovic sve osvajali kada bi podloga bila ultra brza, nego takav tip igraca, Raonic na primer.
                                Igra bi se bazirala na servisu i samo na servisu.
                                Nedavno u CInciu u mecu Djokovic i Monfils, Monfils je odservirao 210 km/h a Djokovic je imao samo 0.56 sekundi da se namesti na udarac i da riternira.
                                Zamisli sada boljeg servera, brzu podlogu i sta dobijes? Lopticu koja dodje do igraca za 0,4 i ma kakav da si ti riterner i ma koliko da si fleksibilan i pokretljiv ne mozes nista.

                                Uopste tenis kao sport je mnogo napredovao, tenis sada igraju vrhunske atlete, spremne da trce i po 5 sati.
                                O jacini udarca da i ne pricamo. Fh i BH oko 160 kmh.
                                Uostalom to je moje misljenje ko se ne slaze sa tim apsolutno me nije briga.

                                Tipsa je prosao u osminu finala, verovatno ce u QF, na pragu je top 10 , ali sta mu vredi kad nema titulu Ja smatram da jesam uvek u pravu i povracaj koliko hoces. Molim te nemoj mi se vise obracati, stvarno nemas dovoljno inteligencije za neku normalnu diskusiju.

                                UBUDUCE PRIPAZI KAKO SE OBRACAS DRUGIM CLANOVIMA!
                                Last edited by eM; 04-09-11, 22:48. Reason: warn

                                Comment

                                Working...
                                X