Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    ajde,sta se hvatas za to,mozda se ja nisam lepo izrazio,ja sam momak sa ulice,nisam neki intelektualac poenta je da djokovicevi navijaci,odobravaju usporavanje podloge dok federerovi ne,tako da to ne moze biti normalna diskusija kada niko ne uvazava tudje misljenje
    OK,nisam ni imao nameru da se hvatam za "izrazavanje"to sam spomenuo usput;) ali ti si izgleda procitao samo moju prvu recenicu jer bi inace nesto napisao o onom sto je sledilo posle prve recenice, i da objasni po cemu ja recimo ne uvazavam tvoje misljenje po teniskoj temi uvazavam svacije misljenje ali se sa nekim nemogu sloziti,madam se da se slazes sa tim

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ovako, koliko puta je Nadal predao mec?
      Koliko puta je trazio MTO pa posle trcao kao zec?

      Koliko puta je Fed predao mec?
      Koliko puta je Fed trazio MTO u poslednjih 5 godina?

      kad objektivno odgovoris na ova pitanja, onda ces shvatiti neke stvari...



      Znaci,jel Federer postavio temelje sampionskog mentaliteta,znaci ne smijes imati predaju u suprotnom se ti mozes sumnjati pod folirante fejkere?

      Meni sto pada na pamet odmah je Wimbledon 2010,i to vam je najjaci argument za tu rasprava na koju ja nemam protuargument,ne sjecam se vise slucajeve da je to radio.


      Federer nije kao prvo podlozan povredama kao drugo zna rasporediti turnire i zna dozirati koliko mu treba,ali na kraju krajeva sretan je sto su ga u vecini slucajeva povrede zaobilazile

      Comment


      • Odigrao je preko 970 meceva u karijeri i to kazes da je samo sreca faktor sto nije predao nijedan do sada?
        Samo da te podsetim, masters 2008. godine, mec protiv Mareja, kad je jedva stajao izmedju poena, imao je problema sa ledjima, cak je i seo na sudijsku stolicu izmedju poena da odmori, ali nije predao... e to se zove sampionski mentalitet i stav: ja nikad ne odustajem!!!
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by FC Nadal View Post
          Znaci,jel Federer postavio temelje sampionskog mentaliteta,znaci ne smijes imati predaju u suprotnom se ti mozes sumnjati pod folirante fejkere?

          Meni sto pada na pamet odmah je Wimbledon 2010,i to vam je najjaci argument za tu rasprava na koju ja nemam protuargument,ne sjecam se vise slucajeve da je to radio.


          Federer nije kao prvo podlozan povredama kao drugo zna rasporediti turnire i zna dozirati koliko mu treba,ali na kraju krajeva sretan je sto su ga u vecini slucajeva povrede zaobilazile
          Ne zove se to sreca sto su ga zaobisle povrede,to se zove fizicka sprema,to se zove dobro istezanje,to se zove vrhunsko zagrijavanje,to se zove sve drugo,samo sreca ne.I cini mi se da i Nadal i Federer svake godine odigraju priblizan broj turnira

          Comment


          • Hoces da kazes da ti ne treba malo srece da se u gotovo 1000 meceva ni jednom ozbiljno ne povrijedis?Pa nije...

            Postujem to sto je uradio ali Rafa je to mnogo puta uradio Rotterdam 2009,AO 2011,ima tu jos par takvi meceva,ali dzaba.

            Comment


            • Ti si rekao: na kraju krajeva sretan je sto su ga povrede zaobilazile, a ja ti kazem da je to daleko od srece...
              a druga stvar, imao je on meceve gde je bio povredjen i to je vidljivo bilo da nesto nije u redu ali nije predao... a ko zna koliko je meceva odigrao sa povredom, a da niko nikad nije ni znao da je povredjen osim njegovog najblizeg kruga...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Fedex ba View Post
                Ne zove se to sreca sto su ga zaobisle povrede,to se zove fizicka sprema,to se zove dobro istezanje,to se zove vrhunsko zagrijavanje,to se zove sve drugo,samo sreca ne.I cini mi se da i Nadal i Federer svake godine odigraju priblizan broj turnira
                To se zove Ivanisevic
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • On kada je bio povrijedjen a sumnjao da moze da zavrsi mec ili da moze nesto da uradi na tom turniru,on taj mec nije igrao kao ni turnir,to mi je sjecanje iz 05 i 06.
                  Malo sutra on ne bi predao da mu se desavalo da od boli ne moze da se skoncentrise na igru.

                  Comment


                  • Vecina povreda u sportu dolaze od nedovoljne fizicke pripremljenosti a manji deo se vezuje za srecu, narocito kod sportova kod kojih nema fizickog kontakta medju rivalima.Sto se tice Federera i njegove "srece"da izbegne povrede nikako nije sreca presudan faktor u njegovoj karijeri ali mu je bila naklonjena,godinama je Roger pokazivao da je fizicki izuzetno pripremljen i iz tog "resursa"izbegavao povredeali takodje se ne slazem da mentalni (sampionski)pristup ima bilo kakve veze sa povredama one nastaju iz sasvim drugih razloga a predavanje meceva je po meni normalna stvar, koja je neminovnost u ovakvom atomskon tenisu(samo kad gledam proklizavanja Novaka npr. na betonu pomislim "ode zglob") Imali smo u proslosti raznih primera nepotrebnog igranja do kraja samo da bi se mec zavrsio ali u sustini to je individualna stvar pojedinca koliko ce se igrati sa povredom i rizikovati mozda karijeru zbog "sampionskog "pristupa

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      On kada je bio povrijedjen a sumnjao da moze da zavrsi mec ili da moze nesto da uradi na tom turniru,on taj mec nije igrao kao ni turnir,to mi je sjecanje iz 05 i 06.
                      Malo sutra on ne bi predao da mu se desavalo da od boli ne moze da se skoncentrise na igru.


                      bukvalno si me ostavio sa ovom konstatacijom bez teksta, sto je izuzetno tesko, ali na ovakvu glupost (i zao mi je sto to moram da napisem ali tako je) ja nemam odgovor...
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        To se zove Ivanisevic
                        Da,on nikada nije volio da se zagrijava i isteze.Bio je veoma lijen sportista

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post


                          bukvalno si me ostavio sa ovom konstatacijom bez teksta, sto je izuzetno tesko, ali na ovakvu glupost (i zao mi je sto to moram da napisem ali tako je) ja nemam odgovor...
                          Postujem iskrenost.

                          Ali da se ne peglamo vise,ali ja sam naveo cinjenicu.Kada ga je zezao zglob nije igrao te turniru onda dodje sve razbije na sljedecem na kojem ucestvuje,ali to je tebi glupost,OK.

                          Comment


                          • Originally posted by Fedex ba View Post
                            Da,on nikada nije volio da se zagrijava i isteze.Bio je veoma lijen sportista
                            -,,Ivanisevicu, objasnite nam malo vas nacin zagrijavanja,kada i koliko ste se istezali itd."
                            -Ivanisevic: ,,Ma kakvi,ja se u zivotu nisam istezao,niti zagrijavao pred mec ili nakon meca.Ne praktikujem to"
                            Legenda
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Originally posted by FC Nadal View Post
                              Postujem iskrenost.

                              Ali da se ne peglamo vise,ali ja sam naveo cinjenicu.Kada ga je zezao zglob nije igrao te turniru onda dodje sve razbije na sljedecem na kojem ucestvuje,ali to je tebi glupost,OK.
                              Znaci cudno je kad se igrac oporavi od povrede?

                              A koji je to turnir, kad toliko sve znas?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Znaci cudno je kad se igrac oporavi od povrede?

                                A koji je to turnir, kad toliko sve znas?
                                Kada je indoor sezonu propustio 05 ja mislim prije povrede sve osvajao i onda ga je Nalby dobio na masters cupu.
                                2005 je propustio 4 mastersa i 2004 je propustio Madrid i Paris,bilo je tih preskakanja turnira dosta.
                                Izmedju tih turnira sve suhe pobjede.

                                Comment

                                Working...
                                X