Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Zasto si druskane uopste i poceo sa diskusijom?
    Kao sto ti imas svoje misljenje, tako i ja imam moje i tako ti je to..
    To koliko mi znamo( velika vecina) o stvarima oko tenisa: ne znamo bas mnogo..
    Uzdravlje
    Imaj svoje misljenje, niko ti ne brani ali nemoj pocinjati diskusiju o stvarima o kojima nemas NIKAKAV DOKAZ!

    Comment


    • Ako ne zelis da diskutujes o dopingu (a prvi si poceo pisati o tome, Panchev je samo usput spomenuo i niko nije reagovao na to njegovo), ima mnogo drugih tema, pa diskutuj o njima ili zapocni neku novu, ali nemas pravo nikom da branis da iznese svoje misljenje ili da govori o necemu.
      I, da, nema potrebe da pises po dva posta za redom, ima opcija edit, pa dodaj u prethodni post sta si zaboravio. ;)

      Comment


      • Originally posted by BratBugarin View Post
        Je li? Samo je jedna rec podvucena: znamo! I to s razlogom.
        A sto si ti onako reagovala na moju preporuku da se ne dozvoli neutemeljena diskusija?
        Zato sto niko ne diskutuje o dopingu osim tebe i da ti nisi toliko insistirao, o tome se ne bi ni sad pricalo, nego o brzini terena i kakav je tenis ranije bio a kakav je sad.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Svako ima pravo da iznese svoje misljenje i da sumnja u sta zeli, niko ovdje ne nagadja nista konkretno za doping i/ili narkotike i ne iznosi nikakve neosnovane tvrdnje kad su u pitanju pojedini igraci i dok je tako - svako ima pravo da iznese svoje misljenje. ;)
          A sto se citirana recenica ne bi odnosila i na No1eta?

          Ako vec on ima pravo da napamet iznosi svoje sudove sto ne bih i ja imao pravo da iznesem utemeljene?

          Comment


          • Originally posted by BratBugarin View Post
            Imaj svoje misljenje, niko ti ne brani ali nemoj pocinjati diskusiju o stvarima o kojima nemas NIKAKAV DOKAZ!
            Izgleda da nema konsenzusa ko je poceo diskusiju?
            Da ti olaksam, moja malenkost nije..
            Pomenuti stav je bio u zagradi u postu koji je imao neko drugi prizvuk..
            Ne bih sve ove godine pratio tenis da mislim da ima "prevara"(sistemskih).. Mada covek sa godinama gleda na stvar detaljnije i drugacije..

            BratBugarin:
            -A sto se citirana recenica ne bi odnosila i na No1eta?

            Ako vec on ima pravo da napamet iznosi svoje sudove sto ne bih i ja imao pravo da iznesem utemeljene? -



            Posto ne gotivim stavove "ja pa ja", onda je mozda bolje ignore i "sve ovce na broju"..

            Kud potrosih ovo vreme..

            Uzdravlje
            Last edited by Panchev9; 28-08-11, 22:30.

            Comment


            • A ko je taj No1eta?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                A ko je taj No1eta?
                I-ju, sto si naivna!

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A ko je taj No1eta?
                  Nije taj nego ta... No1e(i)ta Djokovic
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • hvala Indigo
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by BratBugarin View Post
                      Sto se tice ove druge tvrdnje na to sam vec odgovorio.

                      To sto ti tvrdis da ne znamo da li ima dopinga kod No1eta (izmedju ostalih) ne sluzi ti na cast i samo me tera od sajta na kome si ti administrator.

                      To sto je Agasi napisao u svojoj knjizi je cinjenica i o njoj treba diskutovati ali ne sme se ovaj slucaj generalizovati ili, ako hoces, ne stavljaj Federera u isti kos sa njim!
                      Mislim da si malo pogrješio Bojana je jako dobar i veoma kvalitan aministrator ,samo si se ti zakačio ,nekih stvari koje nisu virjedne diskutovanja ,pomenu pa pomenu ali ne mora nastati bauk oko toga.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        Mislim da se mnogo stvaro ,promjenilo u tenisu ,tokom godina ,krenuvši od tehnologije kaja je napreovala ,do samih igrača ,mogu d kažem da su se podloge usporile i da nije to kao što je nekad bilo ,ali ja opet kažem nekada su bili serv and volley igrači i brza podloga je njima izuzetno odgovarala ,jer sa svojim servisom oni steknu prednost onda na mrežu i gotov poen,bilo je i šljakaša naravno i tenisera koji su imali fine razmjene,ali to nije bilo na tolikom nivou kao što je to danas,mogu da kažem ,da je ljepota tenisa u onome što igrač osjeća i na taj način nama prikazuje ,da je ljepota ta sama njegova igra ,sjetimo se predivnih volley Sampreasa ,odličnih sevisa ,jako dobrog forhand kod Agassija,prelijepog jednorućnog beckhanda kod Landla,odlične igre jako talentovanog i eksplozivnog Jhon Mcenroe,koji je morao uvijek da odreagujei koji se vejčito svađao sa sudijama,Borisa Beckera ,koji je radio mnoštvo toga da vrati lopticu ,pa čak se i bacao po terenu,mislim da sve ovo čini tenisere drugačijim i da svako od njih prikazuje tenis na svojstven način,i da to ne treba mjenjati ni zbog podloge a niti podlogu zbog tenisera ,jer lagano se prilagotiti nečemu ako to ti zaista voliš i radiš zato što to želiš da radiš.Mislim da promjena određenih stvari u tenisu odnosi onaj sjaj koji je nekada imao i zato nije vrijedno ubrzati podlogu radi Sampreas 1996 da bi imao taj slam u svojoj kolekciji ,kada ćeš odmah nauditi drugima jer nisu navikli na takav ritam igre ,ili nije vrijedno usporiti USO ,kada su igrači koji su na tim podloogama navikli na potpuno nešto drugo.Mislim da će se teniser prilagoditi jer moraju ,ali to dosta gubi na značaju ,i to više nije ono što je nekada krasilo taj teren,tenis je doživo mnogo promjena za sve ove godine ,one koje su bile bitne i one koje su bile potpuno e bitne ali ja bih volio da se vraćamo na početak ,jer tada je bila čar a ne da idemo dalje u beznađe i da gubimo ,ono što krasi ovaj sport(bijeli sport).
                        Meni u glavi odzvanja Agasijev BH..

                        Comment


                        • Originally posted by majabl View Post
                          Ako ne zelis da diskutujes o dopingu (a prvi si poceo pisati o tome, Panchev je samo usput spomenuo i niko nije reagovao na to njegovo), ima mnogo drugih tema, pa diskutuj o njima ili zapocni neku novu, ali nemas pravo nikom da branis da iznese svoje misljenje ili da govori o necemu.
                          I, da, nema potrebe da pises po dva posta za redom, ima opcija edit, pa dodaj u prethodni post sta si zaboravio. ;)
                          Vama sam preporucio da ne dozvolite neosnovane diskusije jer sam smatrao to normalnim i pozeljnim. Nisam ocekivao da cete to primiti kao uvredu vaseg intelekta.

                          Nisam od vas trebao preporuku o cemu da diskutujem a o cemu ne.


                          Sto se tice nekoliko postova za redom, to mi je stil pisanja. Ako je ovo upisano u pravilima ovog foruma (a ja nisam zapamtio) recite mi i ja cu to postovati pa necu pisati na vise mesta. Ako treba sve cu da sazmem u jednu jedinu poruku i nji cu da editujem do iznemoglosti. Nadam se da necete trolovati vise ovaj tred o "dopingovanju".

                          Comment


                          • Originally posted by Panchev9 View Post
                            Meni u glavi odzvanja Agasijev BH..
                            Ja inaće ,volim više forhand kao udarca pa malo naginjem ka njemu ,ali puno volim jednorućni beckhand ,mada Agassi je bio kompletan u svakom pogledu.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Originally posted by BratBugarin View Post
                              Nadam se da necete trolovati vise ovaj tred o "dopingovanju".
                              Pa onog trenutka kad ti prestanes da spominjes doping, prestace i prica o tome.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa onog trenutka kad ti prestanes da spominjes doping, prestace i prica o tome.
                                Ima ona narodna: Gluvom saputati i coravom namigivati...

                                Comment

                                Working...
                                X