Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličan je Mardi, ima sve što treba za top 10 .. a bogme i više, kako sada igra ..

    Comment


    • Lepo igra Maedy evo druga nedelja zaredom dobre partije..
      Ako bude i ovako igrao na US Openu bice zanimljivo..

      Comment


      • Originally posted by Mare_92 View Post
        Lepo igra Maedy evo druga nedelja zaredom dobre partije..
        Ako bude i ovako igrao na US Openu bice zanimljivo..
        Koliko se meni cini.. malo to duze traje od dve nedelje
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Koliko se meni cini.. malo to duze traje od dve nedelje
          Nebitno koliko god Fish igra super i drago mi je zbog njega.. On je gotivan, i uvek je znao da igra dobro kad hoce naravno i eto sad igra odlicno..

          Comment


          • Možda je ovo netko napisao i prije mene ... Fish je na svom Twiter profilu napisao: "Thanks for the messages guys! So cool to win the US Open Series!" (8:16:45 pm ET Aug 19th). Znači, plasmanom u polufinale Cincinnatija osigurao je i pobjedu na US Open Series ?!

            http://www.tennistweets.com/go/154/mardyfish

            Comment


            • Originally posted by Lee Parsonss View Post
              Možda je ovo netko napisao i prije mene ... Fish je na svom Twiter profilu napisao: "Thanks for the messages guys! So cool to win the US Open Series!" (8:16:45 pm ET Aug 19th). Znači, plasmanom u polufinale Cincinnatija osigurao je i pobjedu na US Open Series ?!

              http://www.tennistweets.com/go/154/mardyfish
              Da.


              Comment


              • Originally posted by Lee Parsonss View Post
                Možda je ovo netko napisao i prije mene ... Fish je na svom Twiter profilu napisao: "Thanks for the messages guys! So cool to win the US Open Series!" (8:16:45 pm ET Aug 19th). Znači, plasmanom u polufinale Cincinnatija osigurao je i pobjedu na US Open Series ?!

                http://www.tennistweets.com/go/154/mardyfish
                Da. Ja sam napisala u temi ATP Players pošto nisam znala gde tačno bi bilo najpogodnije. Ne taj tweet što si ti, već sliku sa dodele trofeja i tweet US Opena.

                Comment


                • kakav li im je onda sistem bodovanja kada jo pre US opena on osvoji tu seriju... Mozda ovo nije mesto za to ali moze li neko malo podobnije da mi pojasni to jer teoretski je moguce da djokovic osvoji ova dva poslednja turnira serije i opet ne moze da stigne Panja ,... kako ?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Evo ;)
                    Originally posted by unagi
                    Nece, jer se US open ne racuna bodovno u US open seriju. Us open serija je bitna zbog bonusa ali se bonus dobija na osnovu rezultata na US Openu.

                    Evo tabele sa bonusima:



                    Tabela za bodovanje:



                    Fish kao pobednik US serije ako ispadne u 3.kolu US opena ce dobiti samo 40.000$. Ako osvoji US Open dobice milion.

                    Djokovic sa jednim kolom vise od Fish-a na US openu dobija isti ili priblizno isti bonus i ako je ovaj pobdnik US serije.

                    Djokovic kao drugi u US seriji ako osvoji US open dobice 500.000$ bonusa.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      kakav li im je onda sistem bodovanja kada jo pre US opena on osvoji tu seriju... Mozda ovo nije mesto za to ali moze li neko malo podobnije da mi pojasni to jer teoretski je moguce da djokovic osvoji ova dva poslednja turnira serije i opet ne moze da stigne Panja ,... kako ?
                      Imas ovdje malo više o tome http://en.wikipedia.org/wiki/US_Open_Series . Samo se boduju turniri 1000, 500 i 250 ... a ne i US Open ... Fish već sada ima prednost od 85 bodova nad Đokovićem, koji može osvojiti još maksimalno 55 bodova ako osvoji Cincinnati. Đoković se nije prijavio na posljednji turnir iz serije koji se boduje (Winston-Salem), a Fish je odustao od nastupa na tom turniru .. i to je valjda to.

                      Comment


                      • Originally posted by draza
                        Mislim da ce mec biti otvoren za obojicu...bas kao u Rimu.Ipak ce Novak napokon imati prekoputa nekog ozbiljnijeg protivnika i to ce tako shvatiti i igrati na visokom nivou,a Marey-u se napokon smesi malo bitnija titula ove godine i nece to dati lako.Ocekujem odlican mec...;)
                        Nisam mislio da cu morati da potezem za ovim argumentom kao sam u opstim diskusijama pisao o vremenu Federerove dominacije i na koji nacin je on dolazio do titula svakako zasluzeno ali tekodje nije imao nekog ozbiljnog protivnika(kao ni Novak sada)pa se moze konstaovati da se istorija ponavlja na radost nas Novakovih navijaca, kad nam je Marej sada najozbiljniji protivnik naosvajace se Novak titula

                        Comment


                        • Ma stavi ponovo tabele sa njegovog ATP profila da vidimo brojeve pored igraca koje je pobedijvao na Slemovima.. mozda nisu svi citali
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by ClayWarrior View Post
                            Ma stavi ponovo tabele sa njegovog ATP profila da vidimo brojeve pored igraca koje je pobedijvao na Slemovima.. mozda nisu svi citali
                            Cak i oni koji su citali,ne skodi da ponove gradivo
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Ma stavi ponovo tabele sa njegovog ATP profila da vidimo brojeve pored igraca koje je pobedijvao na Slemovima.. mozda nisu svi citali
                              Verovatno znas da koristis ovaj forum pa pogledaj malo i nauci nesto, nije na odmet ponoviti lekciju ako se ne nauci kako treba ,u skoli losi djaci ponavljaju razred pa bi i tebi to preporucio, ponovi gradivo pa ce matreija biti mnogo jasnija

                              Comment


                              • Originally posted by BOKI1969 View Post
                                Nisam mislio da cu morati da potezem za ovim argumentom kao sam u opstim diskusijama pisao o vremenu Federerove dominacije i na koji nacin je on dolazio do titula svakako zasluzeno ali tekodje nije imao nekog ozbiljnog protivnika(kao ni Novak sada)pa se moze konstaovati da se istorija ponavlja na radost nas Novakovih navijaca, kad nam je Marej sada najozbiljniji protivnik naosvajace se Novak titula
                                Tacno tako...bar sad izgleda da se istorija ponavlja samo su uloge drugacije sto je idealno za nas Novakove navijace....Ako ovako nastave top 5 igraci,priblizicemo mi i Slam-ove...

                                Comment

                                Working...
                                X