Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne mogu da se pohvalim stazom koji seze tako daleko (imam 19 godina ), ali se jako dobro secam Samprasovog i Agasijevog vremena. Tada se tenis prenosio na kasicicu na TV-u, koristio se svaki trenutak da se gleda
    Ako nista, zahvalan sam Djokovicu sto nam je doneo tenis na TV
    Sampras je bio kralj, tesko je bilo poverovati da bi neko mogao da ga prevazidje. Skoro sam gledao neke Samprasove snimke... Najbolji servis ikada, neverovatno sta je radio... Forhend iz trka
    A ovo za Agasija prosto ne mogu da poverujem sta je radio

    Comment


    • Originally posted by zdravkelja View Post
      Ja ne mogu da se pohvalim stazom koji seze tako daleko (imam 19 godina ), ali se jako dobro secam Samprasovog i Agasijevog vremena. Tada se tenis prenosio na kasicicu na TV-u, koristio se svaki trenutak da se gleda
      Ako nista, zahvalan sam Djokovicu sto nam je doneo tenis na TV
      Sampras je bio kralj, tesko je bilo poverovati da bi neko mogao da ga prevazidje. Skoro sam gledao neke Samprasove snimke... Najbolji servis ikada, neverovatno sta je radio... Forhend iz trka
      A ovo za Agasija prosto ne mogu da poverujem sta je radio
      Bas zbog godina sam nazalost samo malecno zakacio Edberga. Ali dovoljno je bilo.
      Bude mi zao sto kablovski prenosi( i moje godine) nisu bile u "saglasnosti" krajem 80-ih godina, posto mi se svidja tadasnji tenis.

      Comment


      • Originally posted by Panchev9 View Post
        Bas zbog godina sam nazalost samo malecno zakacio Edberga. Ali dovoljno je bilo.
        Bude mi zao sto kablovski prenosi( i moje godine) nisu bile u "saglasnosti" krajem 80-ih godina, posto mi se svidja tadasnji tenis.
        Takodje, zao mi je sto taj tneis nisam mogla da pratim kao sto sad ovaj pratim.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Takodje, zao mi je sto taj tneis nisam mogla da pratim kao sto sad ovaj pratim.
          Pricao mi je jedan "teniski fan starac", da je on nabavljao posle nekog vremena VHS kasete i tako gledao cele meceve?!

          A danas ima na netu Serra-Haider Maurer?! Ili Broady-Keothavong!

          Tako mu je to.

          Comment


          • Samo da kazem, Godo , od CW-a sam navikla na ovakve postove, pa necu da ga hvalim, da se ne pokvari , a drago mi je sto sad ima s kim da diskutuje, a mi ostali sto imamo sta da citamo. ;)
            I naravno, Tuto

            Comment


            • Vec sam se uplasio....ma gde je ovaj covek,ali evo javio se,cisto da ne izmalerise.

              Vilander opet preteruje: I Marej ima veće šanse od Novaka

              Poznato je da Mats Vilander, bivši švedski teniser, poslovično, ne daje previše šanse Novaku Đokoviću uoči svakog turnira, a tako je učinio i kada je reč o Vimbldonu.

              Bivši broj 1 najveće šanse za pehar daje Rodžeru Federeru, a onda sledi Rafael Nadal.

              - Federer nikada neće pobediti Nadala na Rolan Garosu, ali je na travi Švajcarac ipak superiorniji. Na sve to, rekao bih i da Španac ove sezone servira mnogo lošije nego inače - ocenio je Vilander.

              A, onda je došao i red na Novaka Đokovića.

              - Trava nije idealna podloga za njegov stil igre. Štaviše, veće šanse ima Marej koji je u dobroj formi i koji će imati veliku podršku domaće publike - dodao je Mats.

              Comment


              • Ma, da, i Belluci ima vece sanse od Noleta!

                Ups, nema, vec je ispao!

                Da je Nole osvojio RG, ovaj bi poceo samo o njemu da smara, ovako, vratio se na staro... Ma neka prica, ko ga slusa, neka mu je Bog u pomoci!

                Comment


                • Ma da,ko jos obraca paznju na njega...Covek moze uci u istoriju najvecih pogresnih prognoza ikada...

                  Comment


                  • Godo svaka cast
                    O CW-u se vec sve zna
                    Ja tenis pratim od 1996. mada tada nisam mogao mnogo meceva da gledam,jednostavno se nije prenosio tenis kod nas kako treba.Navijao sam za Samprasa,to je najbolji servis koji sam ikad vidio,a usudicu se i reci svih vremena,pogledao sam mnogo legendarnih meceva(ko ima Super Tennis i sad moze da ih gleda,pustaju ih redovno),drugi servis je bio prosto nevjerovatan.Mnogi ne priznaju starim sampionima i ne ukazuju im dovoljno postovanje,ali bas prije neki dan gledam mec sa W-a 1981. izmedju Borg-a i Gerulaitis-a i to se nikad vise nece vratiti.To je ja mislim bila osmina finala,a trave na mrezi nidje,ne postoji,pogledajte proslu godinu i sve ce vam jasno biti.Smijesne zice,mala glava,a opet ti momci tako dobro kontrolisu udarce,da pamet stane.Daleko od toga da mi je Borg simpatican kao pojava,ali taj osjecaj je prosto nevjerovatan.Da vidim ja danasnje majstore sta bi uradilli sa tim oruzjem,da vidim Troickog dje bi bio,njega navodim kao primjer!Novak izjavi Nadal je najbolji svih vremena,Murray isto,a niko nikad nije radio ono sto je Laver,nikad!No zar je bitno nesto sto je bilo prije 40 ili 50 godina.A da vidim kako ce Nadal dodavati spin sa starim reketima,kako ce Novak kontrolisati voleje...

                    Iskoristite bar ovo malo legendarnih meceva sto imamo priliku da vidimo
                    http://www.elrincondeltenis.com/
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Godo svaka cast
                      O CW-u se vec sve zna
                      Ja tenis pratim od 1996. mada tada nisam mogao mnogo meceva da gledam,jednostavno se nije prenosio tenis kod nas kako treba.Navijao sam za Samprasa,to je najbolji servis koji sam ikad vidio,a usudicu se i reci svih vremena,pogledao sam mnogo legendarnih meceva(ko ima Super Tennis i sad moze da ih gleda,pustaju ih redovno),drugi servis je bio prosto nevjerovatan.Mnogi ne priznaju starim sampionima i ne ukazuju im dovoljno postovanje,ali bas prije neki dan gledam mec sa W-a 1981. izmedju Borg-a i Gerulaitis-a i to se nikad vise nece vratiti.To je ja mislim bila osmina finala,a trave na mrezi nidje,ne postoji,pogledajte proslu godinu i sve ce vam jasno biti.Smijesne zice,mala glava,a opet ti momci tako dobro kontrolisu udarce,da pamet stane.Daleko od toga da mi je Borg simpatican kao pojava,ali taj osjecaj je prosto nevjerovatan.Da vidim ja danasnje majstore sta bi uradilli sa tim oruzjem,da vidim Troickog dje bi bio,njega navodim kao primjer!Novak izjavi Nadal je najbolji svih vremena,Murray isto,a niko nikad nije radio ono sto je Laver,nikad!No zar je bitno nesto sto je bilo prije 40 ili 50 godina.A da vidim kako ce Nadal dodavati spin sa starim reketima,kako ce Novak kontrolisati voleje...

                      Iskoristite bar ovo malo legendarnih meceva sto imamo priliku da vidimo
                      http://www.elrincondeltenis.com/


                      Kako je Borg igra na sljaci i osvojio 6 RG,sa ravnim udarcima?

                      Comment


                      • Sa 30 godina covjek uzme GS,veze 29 uzastopnih pobjeda na Slamovima!Jedini je koji je dva pouta osvajao GS,uzeo blizu 200 titula,nego je bio amater...
                        Poredis Nadalov i Borgov osjecaj?Citas li CWove postove?Nadal sa tom glavom reketa da dodaje ovakav spin?
                        sigpic

                        Comment


                        • Necu dalje ici u ovu raspravu,kada kazes da ne mogu porediti Borgov i Nadalov osjecaj

                          Uredu sto ne bi mogao Nadal davati ovoliko spin,ali on ne bi bio ni u TOP 100 jer je krkan obicni i nema osjecaja.

                          Comment


                          • Pfff to nisam rekao,ali da si odgledao i jedan Borgov mec znao bi o cemu se ovdje radi.Nadala ce istorija svakako vise pamtiti,ali on nema taj talenat i taj osjecaj koji je imao Borg,svidjalo ti se to ili ne.

                            Evo ga AK,ako ga se neko sjeca
                            sigpic

                            Comment


                            • To je tvoje misljenje,zasnovano na pregledani par legendarni Borgovi meceva na youtubu.

                              Comment


                              • Naravno,ti sem Nadala nikoga drugog i ne gledas,ne znam ni sto pricam s tobom o ovim stvarima
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X