Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta li je sa Davydenkom da nije neka povreda li jednostavno nije njegov dan?
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by Adin View Post
      Šta li je sa Davydenkom da nije neka povreda li jednostavno nije njegov dan?
      Ma vec sam rekao prije,njegovo vrijeme je proslo,nije on vise u formi i ne moze da parira teniserima iz vrha.Fish je prevelik zalogaj za njega trenutno ;)
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        Ma vec sam rekao prije,njegovo vrijeme je proslo,nije on vise u formi i ne moze da parira teniserima iz vrha.Fish je prevelik zalogaj za njega trenutno ;)
        Ma dobro znam ali nije valjda došao do toga da ga dobijaju sa 0.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Nemamo jos temu USO, ali moze ovo u ospte teniske diskusije...
          Evo sta misli Federer:

          Roger Federer names a few dark horse contenders for the U.S. Open outside of himself, Novak Djokovic, Rafael Nadal and Andy Murray.

          "You never count out [Robin] Soderling and [David] Ferrer and [Gael] Monfils," he told reporters. "Basically all the guys in the Top 10. Obviously [Jo-Wilfried] Tsonga I thought has been impressive against me in Wimbledon and Montreal. He didn't go on to win the tournament, so he's still got some work to do. Behind that, if the draw opens up, they'll be right in it. Still feel like it's probably going to be decided at the top, but it's a knockout sport. It's tough. There is only one winner at the end. Day form is crucial."
          Slazem se za Congu, ali za ostale i ne toliko... Ferer ne blista nesto u posljednje vrijeme... Sa Soderlingom nemam pojma sta se desava, nema ga nigdje... A sa Gaelom se nikad ne zna... Ja bih izdvojila Delpa i Gaskea, mada ce mnogo zavisiti i od zrijeba i od toga ko je imao kakav dan. ;)
          Ostali?

          Comment


          • Ne znam zasto nije spomenuo DelPa, msm da ce argentinac biti mnogo opasniji na USO od Monfisa, Ferrera i Soda. Jedino je Tsonga u nesto boljoj formi trenutno i od njega ocekujem dobre partije na USO.

            Comment


            • Ocigledno ga nije impresionirao danas

              Comment


              • Ja isto mislim da je Delpo velika konkurencija pogotovo što se tiče USO ,jednostavno on ima igru za takvu podlogu što je pokazao i 2009 ,jeste možda sada u malo lošijoj formi ali nije nikako za otpisati.
                Last edited by Adin; 17-08-11, 21:58.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Ako Delpa posluzi zrijeb,dogurace on dosta
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by ivan piper View Post
                    Ako Delpa posluzi zrijeb,dogurace on dosta
                    Delpo ima tu igru za USO,on ima taj strahovit servis ,sa kominacijom odličnog forhand i ma fino kretanje za svoju visinu i jednostavno je odličan na ovakvim podlogama,nadam se da će brzo doći u top 5 jer ima tu uljeza.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by BOKI1969
                      Steta za dimitrova potpuno mu je stao servis na 5-6 i iako je spasio 3 vezane mec lopte ,4. nije izgleda da ipak jos mora prelezati dosta decijih bolesti da pobedi top 10 igraca David na kraju meca opravdao zasto je u top 10 nije cekao greske Dimitrova na njegov servis doduse Dimitrov je lose servirao za opstanak u mecu vec je od riterna sticao prednost u poenu i naterao tempom Dimitrova na greske,ovo je svakako dobra skola za talentovanog Dimitrova koji igra dobre meceve protiv top 10 igraca sto je dobar pokazatelj za buducnost ,mozda cak i za visoke domete posle silaska sa velike scene danasnjih sampiona(jedan od kandidata za No.1 posle Novaka)
                      Mislim da Dimitrov još treba dosta da radi da dođe do top 10 a kamo li do no1 on možda jeste talentovan ali fali mnogo toga još ,treba znati iskoristiti taj talenat ,i igrati svoj najbolji tenis jer pozicija no 1 je samo za velike igrače ,slažeš li se a to su u muškom tenisu do sada bili svi koji su bili na toj poziciji.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Jedan od najtalentovanijih igraca u zadnjih 10 godina, ali je malo lud u glavi, voli zajebanciju, a i gdje nece kad mu je Tursunov najbolji prijatelj na touru.
                        Genius, outrageous, the best ever! RF!

                        Comment


                        • Originally posted by retro View Post
                          Jedan od najtalentovanijih igraca u zadnjih 10 godina, ali je malo lud u glavi, voli zajebanciju, a i gdje nece kad mu je Tursunov najbolji prijatelj na touru.
                          I Gasquet je jako talentovan ali teško da će ikada moći ući top 5 nažalost on nema glavu šampiona.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Gasquet je jakooo talentovan ali nikad nije imao glavu sampiona kao sto kaze adin, nikad nije prelomio da udje u top 5 i kako vreme odmice ne verujem da ce moci..

                            Comment


                            • Originally posted by Adin View Post
                              Mislim da Dimitrov još treba dosta da radi da dođe do top 10 a kamo li do no1 on možda jeste talentovan ali fali mnogo toga još ,treba znati iskoristiti taj talenat ,i igrati svoj najbolji tenis jer pozicija no 1 je samo za velike igrače ,slažeš li se a to su u muškom tenisu do sada bili svi koji su bili na toj poziciji.
                              Ja Dimitrova nigde nisam proglasio -vec ,za buduceg broja 1.vec jednog od mladjih igraca koji su kandidati za tu poziciju,a za to ima sve predispozicije da to i postane jednog dana ako bude isao sampionskim putem koji svakako nije lak i nemogu svi doci do njega ali je i u proslosti bilo nekoliko igraca koji su se ugurali na poziciju broja 1 jer u tom trenutku nije bilo na sceni velikih sampiona a oni sami i nisu bili tako veliki

                              Comment


                              • Originally posted by Mare_92 View Post
                                Gasquet je jakooo talentovan ali nikad nije imao glavu sampiona kao sto kaze adin, nikad nije prelomio da udje u top 5 i kako vreme odmice ne verujem da ce moci..
                                Možda je Dimitrov drugačiji mlad je još samo 20 godina ima vremena ali mi smo to govorili i za Gaqueta pa on je opet tu uvije 16 ili 17 pozicija nekad više ali nije to ni bliz onoga što je on mogao.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X