Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ivan piper View Post
    Ako cemo iskreno, kad kazes Karlovic,pomislis mu samo na servis.
    Ja sam ubijedjen da bi mu s lakocom uzeo gem na moj servis,jer je on nesposoban covjek za igru...(ajde dobro,u zadnje vrijeme je popravio udarce,ali nije to to)
    Ma ćuj svake prestupne godine odigra beckhand i on završi u out-u fothand hajd inekako .
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Nije lagano za pretpostaviti,taj je mec bio u Nottighamu dok se nije preselio turnir u Eastbourne,a ja sam cekao da ga prenose na ES dok nisu javili da ce se ipak igrati u dvorani
      I na kraju je rađen prenos iz dvorane. I to nije godina kad su se turniri u Nottinghamu igrali na tvrdoj podlozi zbog kiše. Sezonu ranije su isto mečevi bili većinom u dvorani.

      Comment


      • Originally posted by Arma-Sarma View Post
        I na kraju je rađen prenos iz dvorane. I to nije godina kad su se turniri u Nottinghamu igrali na tvrdoj podlozi zbog kiše. Sezonu ranije su isto mečevi bili većinom u dvorani.
        Ja ga nisam imao priliku gledati jer sam gledao turnir iz Hertogenbosa i nisam mogao naci prenos,a gledao sam ovo finale na travi jer to nisam imao gdje a gledao bih jer volim i jednog i drugog igraca...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by majabl View Post
          Za svoje standarde Karlovic u posljednje vrijeme servira lose i niko me nece ubijediti da je trenutno najbolji server na svijetu. Najbolji server na svijetu sebi ne smije dozvoliti da ga brejknu Russel, Kudla i Kubot na travi itd. A to je ono sto se njemu desava u posljednjih nekoliko mjeseci.
          I, da, najbolji server na svijetu bi se, iako je bio povrijedjen, brze vratio u top 100 nego Karlovic. ;)
          E Majo, Majo, kad te naučim tenisu izgubit ću te.


          U teniskoj igri, od prvog udarca loptice do danas se nije pojavio server kao Karlović. Svi statistički parametri to pokazuje, a ti ako to ne možeš da shvatiš, ja ću ti pokušati pomoći da shvatiš na temi naziva Opšta diskusija.

          Comment


          • Originally posted by Arma-Sarma View Post
            E Majo, Majo, kad te naučim tenisu izgubit ću te.


            U teniskoj igri, od prvog udarca loptice do danas se nije pojavio server kao Karlović. Svi statistički parametri to pokazuje, a ti ako to ne možeš da shvatiš, ja ću ti pokušati pomoći da shvatiš na temi naziva Opšta diskusija.
            Mislim da nis trebao na ovakav način da se obračas svim nama bilo jako ružno i uvredljivo nebito što misliš za moje znanje ali bilo je tu osoba koje su ovdje već dovoljno vremena da zaslužuju poštovanje ,znam da ti samo pokušavaš braniti svog igrača ali shvati ova sezona nije kao što su bile predhodne i on ima 32 a to su ozbiljne godine za tenis,mislim da bi bilo fino da sljedeći put paziš šta ćeš nekom reći jer sa ovim ljudima ćeš biti još ni ja neznam sam koliko ovdje.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • To je tvoje misljenje, postujem ga, ali se ne slazem s njim i nema potrebe da dalje diskutujemo. I nemas potrebe mene, Adina, AK-a i ostale forumase da ucis tenisu, bar ne na takav nacin.
              I drugo, nemas pravo nekom govoriti da nema pojma o tenisu, tako ovdje ne razgovaramo. I trece, ako zelis nesto da dodas prethodnom postu, imas opciju edit, pisanje uzastopnih postova je zabranjeno. ;)

              Comment


              • On mene da uci tenisu,nemoj majo da me nasmijavas molim te...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Arma-Sarma View Post
                  E Majo, Majo, kad te naučim tenisu izgubit ću te.


                  U teniskoj igri, od prvog udarca loptice do danas se nije pojavio server kao Karlović. Svi statistički parametri to pokazuje, a ti ako to ne možeš da shvatiš, ja ću ti pokušati pomoći da shvatiš na temi naziva Opšta diskusija.
                  Pa gde je Karlo onda u top 10
                  Gde je Federer?
                  Smanji malo dozivljaj....!!
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Pa gde je Karlo onda u top 10
                    Gde je Federer?
                    Smanji malo dozivljaj....!!
                    Ma uredu je dečko želi malo da nabere postova ,pa ne zna naći bolji način.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      On mene da uci tenisu,nemoj majo da me nasmijavas molim te...
                      Citaj i uci...

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        Ma ćuj svake prestupne godine odigra beckhand i on završi u out-u fothand hajd inekako .
                        Tacno!
                        Ma dajte ljudi, pogledajte mu samo potpis, vidite li da mu je cilj da provocira.Ja sam rekao svoje sto se tice tog servisa, po meni Roger ima kvalitetniji servis i ostajem pri tome.U dalju raspravu necu da ulazim(nemojte ni vi),da bi se dokazivao i da bi mu objasnjavao neke stvari,ako on vec ne moze da shvati
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by ivan piper View Post
                          Tacno!
                          Ma dajte ljudi, pogledajte mu samo potpis, vidite li da mu je cilj da provocira.Ja sam rekao svoje sto se tice tog servisa, po meni Roger ima kvalitetniji servis i ostajem pri tome.U dalju raspravu necu da ulazim(nemojte ni vi),da bi se dokazivao i da bi mu objasnjavao neke stvari,ako on vec ne moze da shvati
                          Sad je počeo da brani Ivana Dodiga mislim stvarno,ne mogu da vjerujem koliko tja čovjek može biti tvrdoglav.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Sad je počeo da brani Ivana Dodiga mislim stvarno,ne mogu da vjerujem koliko tja čovjek može biti tvrdoglav.
                            U poslednjih nekoliko dana,mnogo Hrvata je doslo na forum s namjerom da provocira, ja ne znam sta je ovo. Primijetio sam ih preko 5. Izgleda da ih je pobjeda Dodiga protiv Nadala pokrenula ili sta vec, ne znam stvarno.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ako jos neko spomene nacionalnu ili vjersku pripadnost dobice warn. I spustite malo loptu... Na provokacije ne nasjedajte, prestace sami... Ako ne prestanu ili ako predju granice, reagovacemo... ;)

                              Comment


                              • [QUOTE=ivan piper;572314]U poslednjih nekoliko dana,mnogo Hrvata je doslo na forum s namjerom da provocira, ja ne znam sta je ovo. Primijetio sam ih preko 5. Izgleda da ih je pobjeda Dodiga protiv Nadala pokrenula ili sta vec, ne znam stvarno.[/QUOTEnek Ma nije uredu što je uradio mislim prema onim koji su za ovaj forum puno dali i uložili sebe to pričam,meni nije što meni govori onako već ljudim koji su veći znavaloci tenisa od njega govori nešto.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X