Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao prvo, ovo je tema vezana za Montreal, a ne tema: kako omalovazavati Federera u svakom postu (kratak kurs by BOKI1969), a drugo, ne pada mi napamet da sa tobom pricam o tome i ponovo trosim svoje vreme.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by BOKI1969 View Post
      Evo jednog lepog primera supermena Federera kako se osvaja GS protiv strasno teskih protivnika i Baggy bi osvojio Wimbledon;)
      Wimbledon, England; 21.06.2004; GS; Outdoor: Grass; Draw: 128
      Round Opponent Ranking Score
      R128 Alex Bogdanovic (GBR) 295 W 6-3, 6-3, 6-0 Stats
      R64 Alejandro Falla (COL) 138 W 6-1, 6-2, 6-0 Stats
      R32 Thomas Johansson (SWE) 123 W 6-3, 6-4, 6-3 Stats
      R16 Ivo Karlovic (CRO) 62 W 6-3, 7-6(3), 7-6(5) Stats
      Q Lleyton Hewitt (AUS) 10 W 6-1, 6-7(1), 6-0, 6-4 Stats
      S Sebastien Grosjean (FRA) 13 W 6-2, 6-3, 7-6(6) Stats
      W Andy Roddick (USA) 2 W 4-6, 7-5, 7-6(3), 6-4 Stats
      Strasno teski prva tri kola protiv igraca van TOP 100 ;$

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Kao prvo, ovo je tema vezana za Montreal, a ne tema: kako omalovazavati Federera u svakom postu (kratak kurs by BOKI1969), a drugo, ne pada mi napamet da sa tobom pricam o tome i ponovo trosim svoje vreme.
        Svakog se igraca ovde izgleda moze omalovazavati, ko po vasam misljenu to zasluzuje ali niko nesme da iskaze svoje misljenje o Federeru, sve sto sam napisao stoji u cinjenicama koje sam vise puta pokazao i dao svoje vidjenje stvari, i da nikad nisam trazio da neko trosi uzalud svoje vreme na moja razmisljanja samo sam dao drugi ugao gledanja koji se nekima ocito ne svidja

        Comment


        • I mi iznosimo svoja misljenja o Baggyu :S Mislim da je malo glupo porediti Baghdatisa i Federera?

          Comment


          • Originally posted by BOKI1969 View Post
            Evo jednog lepog primera supermena Federera kako se osvaja GS protiv strasno teskih protivnika i Baggy bi osvojio Wimbledon;)
            Wimbledon, England; 21.06.2004; GS; Outdoor: Grass; Draw: 128
            Round Opponent Ranking Score
            R128 Alex Bogdanovic (GBR) 295 W 6-3, 6-3, 6-0 Stats
            R64 Alejandro Falla (COL) 138 W 6-1, 6-2, 6-0 Stats
            R32 Thomas Johansson (SWE) 123 W 6-3, 6-4, 6-3 Stats
            R16 Ivo Karlovic (CRO) 62 W 6-3, 7-6(3), 7-6(5) Stats
            Q Lleyton Hewitt (AUS) 10 W 6-1, 6-7(1), 6-0, 6-4 Stats
            S Sebastien Grosjean (FRA) 13 W 6-2, 6-3, 7-6(6) Stats
            W Andy Roddick (USA) 2 W 4-6, 7-5, 7-6(3), 6-4 Stats
            Mogu li ja tebe pitati zasto bas toliko mrzis Federera i zasto svaki njegov uspeh pokusavas umanjiti ? ALi ovako intenzivno to radis. Nadal je 4 puta pobedjivao u finalima RG igraca(Federer) koji je dosta slabiji od njega na toj podlozi pa mu niko to ne nabija na nos. O njegovom prelakom zrebu da i ne pricam, konkurencija na sljaci kao i da ne postoji pa opet nema toliko primedbi na sve to jer se ipak radi o Nadalu. A kad je Federer u pitanju uvek imas nesto protiv njega reci... ne treba ti to

            Comment


            • Najbolji tenisač je Ivo Karlović,naravno Ivanišević je legenda!

              Comment


              • Originally posted by kastela View Post
                Najbolji tenisač je Ivo Karlović,naravno Ivanišević je legenda!
                Dobrodosao na forum
                A ovo da je Ivo najbolji,to cemo shvatiti kao salu
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by kastela View Post
                  Najbolji tenisač je Ivo Karlović,naravno Ivanišević je legenda!
                  Prvo dobrodosao na forum ,a drugo definitivno sam bio upravu kada sam rekao na temi Montreal pre oko 5 min. da imas dobar smisao za humor
                  http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                  Comment


                  • Originally posted by MiljanVR View Post
                    Prvo dobrodosao na forum ,a drugo definitivno sam bio upravu kada sam rekao na temi Montreal pre oko 5 min. da imas dobar smisao za humor
                    Hahahaha Ko zna mozda je ovo neki novi tuta
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Ivane, samo je jedan tuta
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ivane, samo je jedan tuta
                        Sto jes'-jes'
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Ivane, samo je jedan tuta
                          1

                          Nume niko ko Tuta

                          Comment


                          • Ne znam samo što je smješno? Sjetite se samo gdi ste vi bili prije 10tak godina kada je Ivanišević gospodario teniskom vrhu...

                            Comment


                            • Originally posted by kastela View Post
                              Ne znam samo što je smješno? Sjetite se samo gdi ste vi bili prije 10tak godina kada je Ivanišević gospodario teniskom vrhu...
                              Iako je ponekad bolje ignorisati i samo se nasmejati na neke komentare, ipak Ti zelim dati svoje misljenje..
                              Kada bi bilo tacno da je Goran Ivanisevic "gospodario" tenisom, onda bi se ovaj sport sigurno morao nazvati drugacijim imenom..
                              Ivanisevic je imao 2 odlicne nedelje na Wimledon-u i za to svaka pohvala.. Osvojio je "nezvanicno" najveci trofej za teniskog igraca..
                              Inace, Goran je redak primer tako dugacke karijere sa malim brojem titula( od broja koliko je ocekivano) i sa slabim procentom pobeda..
                              Dakle, svaka cast za karijeru, ali je daleko istu spominjati kao "fenomenalnu"..
                              I kada bi sreo Gorana u Splitu sigurno bi ti priznao da nije najzadovoljniji svojom karijerom.. W dosta izvlaci, ali......

                              Comment


                              • sta trkelja ovaj panchev? ti decko imas gadnih problema kad moras pisati takve stvari. ivanisevic ti je wimbledonska legenda, od toga bolje ne moze. ako meni ne vjerujes odi na njegov profil pa vidi sta kaze ATP komentator u jednom snimku.22 titule su malo? odi na MTF i provjeri statistiku i vidit ces da je po svim parametrima izmedju 15 i 25 najboljih igraca open ere.

                                Comment

                                Working...
                                X