Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Ken Rozvel je osvojio Australian Open 1971. sa 36 godina a isto ponavlja i iduce, dakle sa 37. Njemu je namenjeno i mesto na listi osvajaca sa 35 godina, US Open 1970.

    Andres Himeno je imao 34 kada je osvojio Rolan Garos 1972. a Ken Rozvel je sa 33 uzeo isti turnir 1968.

    Agasi je sa 32 uzeo svoj poslednji Mejdzor, 2003. u Melburnu

    Ostali su se smestili medju osvajace sa 31. ili 30 godina
    dakle, sve Rozvel + Himeno sa 34. ok, hvala.

    za Agasija znam, naravno, 32 godine, samo 3 meseca do 33.

    ok za tabelu. to je baš veliki posao.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post

      Ova me slika podstakla na razmisljanje (osim sto me je nasmejala), da li je autor u pravu ili ne? Sta vi mislite? Vidim da pravite neke analize bivsih 30+ g. GS sampiona, ali pored ove konkurencije i zivog Nadala, mislim da Fed nema sanse za tako nesto... Vi?
      Pa kad ti tako mislis, ne znam zasto bi uopste razmisljali i raspravljali
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa kad ti tako mislis, ne znam zasto bi uopste razmisljali i raspravljali
        Mislim stvarno, i ja pitam gluposti... Ne brinite, necu vise.

        Comment


        • Mardy Fish trenutno najbolji teniser SAD-a ima 30 puta manje fanova od ovog fantasticnog talenta koji je spreman puno da radi i koji je kao i svaki talenat obdaren sa puno prave srpske krvi!

          (ne pada mi na pamet drugo objasnjenje, nego da su klincu obezbedli ove lajkove na isti nacin kao kad su skupljali deset hiljada ljudi na mitingu kada na izborima nisu imali vise od 1000 glasova)

          Comment


          • A ti znas da on nije talenat?

            Kakav god da je bio Fjucers u Bosni i kako god da se tamo nasao stigao je do 1/4, to u njegovim godinama nije bas lako
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              A ti znas da on nije talenat?
              Sigurno je ogroman talenat kada sa pozicije 1300 ima 30 puta vise fanova nego neko ko je u prvih 10.

              Comment


              • Decko je rodjen 1995.!!

                Ne znam da li si svestan da neka grupa tipa ''Kladim se da ova krofna moze imati vise fanova od JK'' za par dana moze nabiti tih 11000 koje Janicije ima
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • jel moze neko da mi kaze koji su najbrzi turniri(tj tereni) a koji najsporiji?
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Decko je rodjen 1995.!!
                    Pa? Niko zivi ne zna za njega, to je poenta.

                    Ne znam da li si svestan da neka grupa tipa ''Kladim se da ova krofna moze imati vise fanova od JK'' za par dana moze nabiti tih 11000 koje Janicije ima
                    Ovde brkas stvari. Takva grupa bi skupila, jer je em fora em se salje poruka protiv nepopularne Jece za koju svi znaju. Da bi Janicije skupio toliko fanova morao je ili da kumi i moli druge da udju u tu grupu, ili da roditelji na konkretniji nacin obraduju malisana.

                    Evo sad gledam na fejsu, i nije lako skupiti vise od 10000 fanova samo na svoje ime. Ne bih smeo da se kladim da bi sutra neko za par dana skupio fanova koliko Janicije ima, iako je recimo za 300 mesta bolje plasiran, a pri tom je i mladji

                    Comment


                    • Ja i te kako znam za njega, a nisam bio jedan od tih koji su ga lajkovali. Ne znam kako si ti dosao do njega i poredjenja sa tih Mardijevih 3000


                      Decko sigurno zna gomilu ljudi iz skole i kampa gde trenira, a dovoljno je da neko ko prati tenis vidi da ga je lajkovao Tennis World ili tako neko (USTA, nebitno) pa da i oni potrose sekund i kliknu na to cuveno like.. sigurno nije molio i pezio za te lajkove, ne treba mu to


                      Tu je mnogo vece pitanje zasto je Mardi na tako malo (Janicije mu valjda nije kriv) ali to me savrseno ne interesuje, kao ni sam Mardi
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by prskaj View Post
                        jel moze neko da mi kaze koji su najbrzi turniri(tj tereni) a koji najsporiji?
                        Oko ovoga se ni sami igraci ne mogu sloziti, veoma kompleksno pitanje

                        http://thebigtip.com.au/tennis/speed-all-atp-events

                        Ovo je jedna analiza mog druga iz Australije ali i ona pomaze samo da se stekne generalna slika, nikako nije potpuno merodavna
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by ClayWarrior View Post
                          Ja i te kako znam za njega, a nisam bio jedan od tih koji su ga lajkovali. Ne znam kako si ti dosao do njega i poredjenja sa tih Mardijevih 3000


                          Decko sigurno zna gomilu ljudi iz skole i kampa gde trenira, a dovoljno je da neko ko prati tenis vidi da ga je lajkovao Tennis World ili tako neko (USTA, nebitno) pa da i oni potrose sekund i kliknu na to cuveno like.. sigurno nije molio i pezio za te lajkove, ne treba mu to


                          Tu je mnogo vece pitanje zasto je Mardi na tako malo (Janicije mu valjda nije kriv) ali to me savrseno ne interesuje, kao ni sam Mardi
                          Ako znas onda super. Ali to si verovatno saznao kao kuriozitet ili igrom slucaja (zato sto je igrao turnir u tvojoj zemlji), ne zato sto je stvarno poznat. No s obzirom da si izuzetak, jer sta je nego izuzetak ako znas za tenisera kojem je najbolji plasman 1300. mesto, onda nije ni bitno sto si znao.

                          Za decka mozda zna milijardu ljudi, nije nemoguce, Tesko da imamo predstavu sta je do jaja popularno u ruralnim sredinama Kine i Indije. Nije on sigurno molio za te lajkove, samo se to skupilo. Steta sto se ne skupi i drugim slicno plasiranim igracima. Ili na primer, sto ne skupi jadni i simpaticni Ljodra koji ima tek preko iljadu fanova.

                          Enivej, ako ti ovo nije smesno, pa i jadno - onda ok. Samo ovo je stvarno smesno i jadno kao oni masovni mitinzi patuljka od partije koje je pravila njegova porodica. Izgleda da im je to u genima, da se loze na brojke sa kojima mozes samo da se sprdas.

                          Comment


                          • A mozda je i stvarno drugar do jaja pa ga lajkuje cela skola

                            Comment


                            • Originally posted by ClayWarrior View Post
                              Oko ovoga se ni sami igraci ne mogu sloziti, veoma kompleksno pitanje

                              http://thebigtip.com.au/tennis/speed-all-atp-events

                              Ovo je jedna analiza mog druga iz Australije ali i ona pomaze samo da se stekne generalna slika, nikako nije potpuno merodavna
                              hvala ti puno...par zanimljivih informacija npr za rolan garos '96 ...a monte carlo ocekivano najsporiji tako da kazem. beograd vicesampion
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by Big Nole View Post
                                Ako znas onda super. Ali to si verovatno saznao kao kuriozitet ili igrom slucaja (zato sto je igrao turnir u tvojoj zemlji), ne zato sto je stvarno poznat. No s obzirom da si izuzetak, jer sta je nego izuzetak ako znas za tenisera kojem je najbolji plasman 1300. mesto, onda nije ni bitno sto si znao.

                                Za decka mozda zna milijardu ljudi, nije nemoguce, Tesko da imamo predstavu sta je do jaja popularno u ruralnim sredinama Kine i Indije. Nije on sigurno molio za te lajkove, samo se to skupilo. Steta sto se ne skupi i drugim slicno plasiranim igracima. Ili na primer, sto ne skupi jadni i simpaticni Ljodra koji ima tek preko iljadu fanova.

                                Enivej, ako ti ovo nije smesno, pa i jadno - onda ok. Samo ovo je stvarno smesno i jadno kao oni masovni mitinzi patuljka od partije koje je pravila njegova porodica. Izgleda da im je to u genima, da se loze na brojke sa kojima mozes samo da se sprdas.
                                Mozda je igra slucaja sto bar 10 sati nedeljno izdvajam na mlade igrace, otidji nekad i na lepljivu temu (odlepio sam je ali je neko drugi vratio) koju sam otvorio, ne ujeda. Tamo ces videti gde sam cuo za njega

                                Tako je, skupilo se samo, sto opet nema veze ni sa Ljodrom ni sa Mardijem. I mozda je stvarno drugar do jaja, ne znamo

                                Nije mi ni smesno ni jadno, cekam da ponovo odigra neki profesionalni turnir, to je sve sto mi je bitno. O njegovoj porodici zaista ne bih ovde
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X