Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tennis View Post
    samo bez preterivanja, naravno, tipa da se da njegovo ime školi, da se non-stop izveštava o svakom njegovom pokretu itd. pa utrkivanje u šlihtanju Novaku.
    Pa o tome je upravo Ljubomir Zivkov i pricao, nije ni u jednom trenuku pricao lose o Djokovicu, nego o celoj toj euforiji koja se digla oko njega, koliko se u tome preteruje i jos je usput potkacio b92
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • i meni idu na živac komentatori sa B92, pogotovo Vujčin. mada, tenis gledam na SK ili ES (kada nema na SK), ali Vujčin i Bošković rade i na ES.

      ali mi na živac ide i Ljubomir Živkov jer ne volim ljude koji kada nešto treba da saopšte ili na nešto da ukažu to rade arogantno, sa visine, odnoseći se prema onima kojima "otvaraju oči" kao prema nižim bićima. ;)
      sigpic

      Comment


      • Ja kad gledam tenis na ES prebacim na engleski komentar, srecom da postoji ta opcija inace ne znam kako bih izdrzala da slusam nase
        A Zivkov jednostavno tako pise, meni je sasvim ok
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Kada pocinje sezona sa mastersima u Americi?

          Comment


          • ja nemam tu opciju da prebacim na engleski (ili možda imam, a ne znam da imam ), a ne mogu da gledam bez tona. u početku sam se smejala njihovim komentarima, ali onda je postajalo sve manje smešno, dok na kraju nije počelo baaaaš da iritira.

            ok, tebi odgovara takav stil, meni ne, samo iz razloga koje sam napisala u prethodnom postu. imam takav utisak dok čitam.

            edit: nisam se smejala jer mislim da su bili duhoviti...
            Last edited by tennis; 24-07-11, 14:54.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Big Nole View Post
              Kada pocinje sezona sa mastersima u Americi?
              Mislim da sam ponekad video kalendar sezone na zvanicnom sajtu organizacije muskog tenisa
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Big Nole View Post
                Kada pocinje sezona sa mastersima u Americi?
                8 avgusta
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ne znam sto se ovaj covjek pravi pametan,ali tako je u svim zemljama.Znaci nije pomama u Spaniji za Nadal-om,nije za Roger-om u Svajcarskoj?Pa Roddick je bio jedan od najomiljenih sportista u Americi,a znamo kakav je teniser,to je normalno.Meni samo smeta Vujcinh jer je svojevremeno tako pljuvao po tenisu i kada ga je jedna zena pitala za Jankovicku(a to je davno bas bilo,Jelena se tek probijala) oin je drsko odgovorio da prati samo ozbiljne sportove,fudbal i kosarku,nesto u tom smislu.Obraza nidje!
                  To opet ne znaci da ovaj Ljubomir nema komplekse,jer ih ima...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako je neko najblolji na svetu i ako osvoji Wimblwdon, tesko je pronaci crtu kada je "preterivanje o njemu"..

                    Vladan: ne mogu da verujem za Vujcina?! Cak mi deluje Ok, obzirom da ne slusam Boskovica, Pesikana..

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Ako je neko najblolji na svetu i ako osvoji Wimblwdon, tesko je pronaci crtu kada je "preterivanje o njemu"..

                      Vladan: ne mogu da verujem za Vujcina?! Cak mi deluje Ok, obzirom da ne slusam Boskovica, Pesikana..
                      Pa preterivanje je kad ne moze da prodje dan a da se ne pojavi novi clanak o njemu i to ne o njegovom tenisu, nego o kucetu, macetu,devojci itd.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ma on veze nema o tenisu,a prije nekih 5-6 godina je svasta pricao protiv tenisa.Boskovic je mnogo bolji,bar poznaje igru,to sto je pristrasan i sto ne podnosi Roger-a je druga stvar...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa preterivanje je kad ne moze da prodje dan a da se ne pojavi novi clanak o njemu i to ne o njegovom tenisu, nego o kucetu, macetu,devojci itd.
                          Kako za koga..
                          Ja preskacem ako me ne zanima tema..
                          Novak je uradio nesto neverovatno!!!

                          Vladan: ukusi su to.. Meni je Boskovic antipatican pa to ti je..
                          Ako gledamo samo znanje, onda samo Viskovic, a ako ubacimo interesantnost onda ima jos nekih komentatora( meni je Dzankic Ok)..

                          Comment


                          • AKo cemo realno govoriti kome ovaj decko nije idol, sa 24 godine ostvaris svoje snove, imas prelpu devojku, slavu, novac......
                            On je moj idol tu nema sta da se kaze...
                            Niti cu ja niti bilo ko drugi imati neku direktnu korist od njega( sem recimo kladionice ) ali posle njegovih pobeda ostaje onaj sladak osecaj oko srca, ostaje to uzbudjenje posle svakog pogodjenog Fh vinera, onaj osecaj kada krikne kada pogodi BH dijagonalu, onaj osecaj kada drzi Wimbledonski pehar to su stvari koje novac ne moze kupiti i koje su neprocenjive...

                            Ovaj tekst se meni nimalo ne svidja....cime bi trebali da budemo okupirani, Tadicevom posetom Kirgistanu ili da ja sa svojih 20 godina razmisljam o Belexu i da li ce Koridor 10 biti zavrsen, euforija je sasvim opravdana jer Novak je uradio neverovatne stvari ove godine... (izvinjavam se zbog politike ali morao sam spomenuti)

                            Kao sto je mnogo puta receno najbolji ambasador zemlje Srbije, svi zele da budu oko njega i to je razumljivo jer ipak je on svetski superstar...
                            Ali evo poente...
                            Meni je tekst odvratan, covek potkacio B 92, ok moze se reci da su komentatori sa B 92 znali poneki put da preteraju ali svi smo mi ljudi i svi mi gresimo....a zar vi mislite da kada u Svajcarskoj ili Spaniji pogotovo kada se prenose mecevi Feda ili Rafe nema pristrasnih komentara....itekako ima cak i vise nego kod nas i raduju se i na UE protivnika...ali mi smo Srbi valjda takav narod zavidan i ljubomoran i nismo sposobni da prihvatimo da je neko uspesniji od nas....jadno
                            Last edited by Indigo; 24-07-11, 15:29.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ovaj Živkov komentar vidim drugim očima, a to je pre svega njegovo fino pljuvanje po B92, koja apsolutno nije više ono što je bila, mada mu bolje i više leže politički komentari i ta vrsta satire, definitivno.

                              Uostalom, ne možemo se uhvatiti za svaki tekst, za svako mišljenje, ma od koga ono došlo, jer smo toliko različiti, toliko različitih percepcija imamo, da je stvarno meni suludo da se ovde oko svega nadigravamo i nadmudrujemo. Često puno toga preskočim, ali eto ovoga puta nisam, jer meni, gle slučajnosti, ne smeta ni da mi Novak iskoči iz frižidera, ni da vidim kako njegov pas Pjer surfuje, a smatram da su idilopoklonstvu skloni baš mladi i nezreli ljudi, a pošto mislim da ne spadam ni u jednu katgoriju, ne dozvoljavam da mi se taj epitet dodeli.
                              Velika je razlika između idolopoklonstva i stvarnog uživanja u uspesima jednog mladog čoveka i osećaja ponosa zbog istih.

                              Zameram i ja Noletu ponešto, ali o tome ne komentarišem, bar ne ovde javno, tako, nemojte baš sve primati k srcu.

                              O komentatorima napisah više puta puno toga, uglavnom negativno, te mi je jako žao što nemam tu mogućnost da prebacim na engleski ES, ali bih najviše volela da zapravo mogu da "ucmekam" komentatora, ko god to bio, ali da ostane graja i larma sa terena. I to ne samo sa teniskih. Pa biće i to valjda jednog dana, bar u mom slučaju.
                              Last edited by miloolja; 24-07-11, 15:38. Reason: slovo(a)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Meh,pa covjek je koliko vidim otjeran sa B92,zato mu je tekst takav kakav jeste.No to nije bitno,ali ko nece ili ne zeli da vidi koliko su velike stvari koje Novak pravi je njegov problem.Nista nije drugacije ni u drugim zemljama koje imaju velike tenisere.
                                Panchev ne volim ni ja Boskovica,ali opet kazem bar nesto zna o tenisu,po meni...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X