Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nije baš bravo. Čovek je do juče bio broj 1.

    Naravno nije lako tolerisati gledaoce. Stvarno umeju da budu stoka.

    Ko može, to treba da radi sa stilom. Pri tome, on predstavlja svoju zemlju...

    PS. :

    Nadal je opet pričao o svojim problemima. Kako je u teškoj situaciji kod kuće. Naravno želim mu da sve dobro prođe sa njegovim detetom i suprugom. Ali druže, nemoj više da pričaš o tim stvarima.
    Last edited by Ljubitelj tenisa; 23-09-22, 12:27.

    Comment


    • Od kad prvi nosioci WTFa imaju privilegiju da sami sebi biraju grupu?

      Comment


      • Prati li neko tenis kad Novak ne igra? Carlito nam se šeta kroz žrebove.

        Ja od AO više pratim ženski tenis. Ponovo postaje interesantan. Pogotovo me raduje uspon Ribakine, ali i Sabalenke.
        Last edited by Kule; 27-03-23, 08:01.

        Comment


        • Originally posted by Kule View Post
          Prati li neko tenis kad Novak ne igra? Carlito nam se šeta kroz žrebove.

          Ja od AO više pratim ženski tenis. Ponovo postaje interesantan. Pogotovo me raduje uspon Ribakine, ali i Sabalenke.
          Pratim ja sve. Ženski tenis ne pratim jer je sramotan za gledanje ali je odličan za kladionicu

          Carlos me je iznenadio kad je naređao poslednja tri protivnika u IW. Biće teško zaustaviti ga.

          Comment


          • Nemoj tako, Ribka i Sabalenka baš lupaju!

            Mišljenje o Alkarazu? Moje još nije formirano. Podseća me nekako na Nadala po tome što jako udara i igra power tenis, ali je dosta ofanzivniji, na momente srlja kao šapovalov. I veoma česti padovi koncentracije.

            Comment


            • Originally posted by Kule View Post
              Nemoj tako, Ribka i Sabalenka baš lupaju!

              Mišljenje o Alkarazu? Moje još nije formirano. Podseća me nekako na Nadala po tome što jako udara i igra power tenis, ali je dosta ofanzivniji, na momente srlja kao šapovalov. I veoma česti padovi koncentracije.
              Mene ne podseća na Nadala nešto specijalno, osim možda taj borbeni duh i sama borbenost na terenu. Ponaša se mnogo bolje od Nadala. Nije namršten. Nadal je u njegovim godinama, kad ga snimi kamera mrzeo protivnika. Alkaraz je dobar momak. A jako bije na terenu. Talentovaniji je od Rafe. Bolje zna engleski. Vrlo je prijatan.

              Da, i za moj ukus bije jako na terenu. Bije jako po loptici. Ali što je protivnik teži, to on bolje igra. A to je odlika velikih šampiona. To nemaju ni Stefanos, ni Medvedev, ni Thiem ni Zverev. Niko, osim Big 3 i Alkaraz. To čak ni Endi nije imao.

              I povrh svega ima puno sreće da su ovi najveći na zalasku karijere ili su završili karijeru.

              Iskreno se nadam da će opet biti par vrhunskih igrača, a ne samo jedan.

              Comment


              • Ako bude potrebna neka pomoć na ovom delu foruma pošaljite mi poruku.

                Potrudiću se da pomognem.

                Još ovaj deo foruma je koliko toliko aktivan.

                Na ostalim delovima paučina, pustoš.

                Comment


                • Možda će se i na drugim delovima foruma uskoro pokrenuti stvari...
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Teško.

                    Od trenutka kad smo promenili verziju foruma krenulo je umiranje foruma.

                    Bolje da ništa nismo dirali.

                    Comment


                    • Možda se slučajno poklopilo, ljudi su pohrlili na druge forume jer je zajednica na njima bila homogenija i duže na okupu, a i ovo mesto je privlačilo uglavnom mlađu i nepismeniju populaciju i niko im nije skretao pažnju na to, nije se fino filtrirao sadržaj da bi se podigao nivo foruma.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Nije se slučajno pokopilo.

                        Forum tih dana je imao ogromnih problema.

                        Nije radio po nekoliko dana, kad je radio bila je muka poslati post.

                        Dosadilo je sve to forumašima i polako su napuštali forum.

                        Comment


                        • Bilo kako bilo, ovo je sada šansa da se okupi druga ekipa koja će doneti nov kvalitet sa sobom. Ili oni stari koji su sazreli i obrazovali se u međuvremenu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Nemojte da se nadjete uvredjeni ali problem je nastao kada je počela navala sa b92 i tu je nastao raspad polako.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Nemojte da se nadjete uvredjeni ali problem je nastao kada je počela navala sa b92 i tu je nastao raspad polako.
                              Kakva navala?

                              Comment


                              • Nisi bio tu tad pa ne znaš.

                                Comment

                                Working...
                                X