Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad je kad je video da je izjavio tešku glupost kojom je ogoljen njegov kompleks od Novaka nisu ga dobro preveli. Važi.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kako bih ja voleo da jednom čujem šta ko stvarno misli, bez korektnosti i uvijanja, ono što kažeš samo u krugu porodice
      bio bi sve gentlemen do gentlemena
      Wizard

      Comment


      • I da, se sjećate kad je nadul isterao ili šta je to već bilo na W jedne godine, uz obrazloženje da je on ipak nadal

        Ona bila prva na svetu
        Last edited by Beocca; 19-04-21, 23:40.
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Viskovic u podcastu branio Nadala i smatra da nije dobro prevedeno, posto je intervju dat na spanskom.
          Konacno da se neko pozabavi i prevodom. Citala sam transkript na spanskom jer znam da uvek treba pogledati originalnu izjavu, a i bilo mi je prilicno glupavo da tako nesto kaze..i nije uopste spomenuo zdravu ambiciju.
          13/13!

          Comment


          • pa dajte vas prevod,sta vam tesko...

            sto je ubacicao novaka u odgovor?
            Wizard

            Comment


            • Pa pitali su ga o rivalima, kao i uvek. Tesko da ce oni sami da ih tek tako pominju. Jeste rekao da je Novak vise fokusiran na rekorde, da je vise opsednut time i da stalno prica o tome koliko to postizanje rekorda pozitivno utice na njega. Ali da on ima drugaciji vid ambicije, da se pre svega fokusira na to da ostane zdrav i da moze da se takmici. Standardna njegova prica.
              13/13!

              Comment


              • obsessed je rec koju ja nalazim na engleskom prevodu...

                a ti govoris spanski-ovo pitam onako,bez veze sa tenisom...
                Wizard

                Comment


                • Ako neko ima na španskom transkript neka prosledi,prevešću.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Beocca View Post
                    obsessed je rec koju ja nalazim na engleskom prevodu...

                    a ti govoris spanski-ovo pitam onako,bez veze sa tenisom...
                    Pa i jeste rekao da je Djokovic vise opsednut rekordima, kao sto napisah. Samo nije rekao ono za zdravu ambiciju.
                    Da, govorim spanski.
                    13/13!

                    Comment


                    • Originally posted by Sarafa View Post
                      Pa pitali su ga o rivalima, kao i uvek. Tesko da ce oni sami da ih tek tako pominju. Jeste rekao da je Novak vise fokusiran na rekorde, da je vise opsednut time i da stalno prica o tome koliko to postizanje rekorda pozitivno utice na njega. Ali da on ima drugaciji vid ambicije, da se pre svega fokusira na to da ostane zdrav i da moze da se takmici. Standardna njegova prica.
                      I to je jednako glupo. Znači, Novak se fokusira na rekorde a on da ostane zdrav, kao da je to suprotstavljeno jedno drugom.
                      Suština je da je loš gubitnik i na njegov nemušti način pokušava da se opravda što je gubitnik.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Malopre poceo mec Belinde Bencic u Stutgartu.Neverovatan podatak da je ona sa 24 godine zaradila skoro 8,5 miliona dolara, bez titule u singlu!Dakle vise nego bilo koji srpski igrac, naravno ne racunajuci Novaka.Cudo!?!

                        Comment


                        • Ne znam odakle ti podatak da nije osvojila titulu u singlu, ja se secam da je osvojila Dubai 2019., a i u glavi mi je da osvojila jos neke titule.
                          Takodje, za razliku od svih nasih tenisera (osim Djokovica), ona je igrala polufinale slema.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ne znam odakle ti podatak da nije osvojila titulu u singlu, ja se secam da je osvojila Dubai 2019., a i u glavi mi je da osvojila jos neke titule.
                            Takodje, za razliku od svih nasih tenisera (osim Djokovica), ona je igrala polufinale slema.
                            Izvinjavam se video sam podatak za 2021. g.Ima 4 titule i jedno SF grend slema.Svejedno, zaradila je vise nego recimo Rubljov u karijeri?
                            Ako ovo poredjenje nije u redu, zaradila je vise nego Andrea Petkovic, Elise Mertens, Sofia Kenin, Bianca Andrescu...
                            Last edited by djkov; 23-04-21, 16:19.

                            Comment


                            • Ona je dosta dugo na tour-u, iako je mlada, sigurno je duze od Rubljova, zato je i vise zaradila.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Vidim advokat slobodnog izbora je danas malo pričao o slobodi što se tiče vakcine. Men se čini da je Novak u zadnje vrijeme postao najiskreniji tamo gdje ne treba da bude a na mnogo banalnija pitanja daje puno diplomatskije odgovore i po automatizmu odgovara.

                                A onda kada treba malo ljepše da upakuje on iz vedra u rebra puca. Čuj advokat slobode izbora, bas mi liči na sprdačinu kvalitetnu hahah. To bi ja rekao na forumu
                                Last edited by DinoFC; 23-04-21, 19:04.

                                Comment

                                Working...
                                X