Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam kakvo je stampano izdanje, zato sto ne kupujem novine, ali internet izdanje postaje sve losije i losije, makar sto se tice tenisa. Nije cak ni toliki problem sto pisu tendenciozno i sto su izgubili svaku objektivnost, nego sto ne proveravaju podatke. Imam osecaj da svi mi kad ovde nesto komentarisemo, vise proveravamo da ne lupimo glupost, nego oni kad pisu neki clanak
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • uh kad pocne Bojana da prica kad je u pitanju...u billo kom pitanju Novak,muka mi je!!1 ..
      i da,ovo od ESPN to je za 2010;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        uh kad pocne Bojana da prica kad je u pitanju...u billo kom pitanju Novak,muka mi je!!1 ..
        i da,ovo od ESPN to je za 2010;)
        a ti preskaci moje postove
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ne znam kakvo je stampano izdanje, zato sto ne kupujem novine, ali internet izdanje postaje sve losije i losije, makar sto se tice tenisa. Nije cak ni toliki problem sto pisu tendenciozno i sto su izgubili svaku objektivnost, nego sto ne proveravaju podatke. Imam osecaj da svi mi kad ovde nesto komentarisemo, vise proveravamo da ne lupimo glupost, nego oni kad pisu neki clanak
          Hah, ma nisu jedini, evo sad sam vidjela da i RTS pise slicno http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%99%D0%B8.html

          A je l' ovo samo meni smijesno?
          http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...karatea-10-dan

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ne znam kakvo je stampano izdanje, zato sto ne kupujem novine, ali internet izdanje postaje sve losije i losije, makar sto se tice tenisa. Nije cak ni toliki problem sto pisu tendenciozno i sto su izgubili svaku objektivnost, nego sto ne proveravaju podatke. Imam osecaj da svi mi kad ovde nesto komentarisemo, vise proveravamo da ne lupimo glupost, nego oni kad pisu neki clanak
            I uopste ne obracaju paznje na neke losije rangirane nase tenisere,tu treba da se ugledaju na B92.Pa Ciric je usao u peto ili sesto polufinale na celendzeru ove godine a oni su prvi put danas objavili...
            Jedan je Obradovic Zarko!

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Odes da vidis sta je sa Filipom i momentalno naidjes na neki biser koji treba ostaviti pokolenjima.. svaka cast, i to bez razmisljanja da je ostalo 5 meseci do kraja sezone i da mora da su negde zaebali

              http://sport.blic.rs/Tenis/200260/Bl...roglasen-Nadal


              Koji fail,hahaa

              Nagrade najboljima

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                I uopste ne obracaju paznje na neke losije rangirane nase tenisere,tu treba da se ugledaju na B92.Pa Ciric je usao u peto ili sesto polufinale na celendzeru ove godine a oni su prvi put danas objavili...
                Da ne preterujemo, ovo mu je sedmo u karijeri a trece ove godine
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ClayWarrior View Post
                  Da ne preterujemo, ovo mu je sedmo u karijeri a trece ove godine
                  ok,malo ja preterah! ti se ipak bolje "sluzis" tim podacima. ;) Svejedno,ne bi trebali ni njega da zapostavljaju,ni bilo koga drugog.Teniski deo Blica se treba baviti tenisom,drugi posao nemaju...
                  Jedan je Obradovic Zarko!

                  Comment


                  • Teniski deo Blica dobija platu za zezanje i pisanje gluposti
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Hah, ma nisu jedini, evo sad sam vidjela da i RTS pise slicno http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%99%D0%B8.html

                      A je l' ovo samo meni smijesno?
                      http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...karatea-10-dan
                      Onda sam ja Kung-Fu majstor
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Gledao sam i ja danas mec iz MC-a 2006. i kako je samo Novak ravno udarao,kako je bio agresivan,cist dokaz da se tako ne moze i koliko je toga promijenio u svojoj igri
                        Koliko gresaka Roger-a iz FH-a samo,lijepo se ovoga podsjetiti

                        Sto se nagrada tice nevjerovatno sta su napravili povodom toga,pa bas bi Serena dobila za par meceva ove godine,nevjerovatno
                        Last edited by Vladan; 16-07-11, 01:37.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sto se nagrada tice nevjerovatno sta su napravili povodom toga,pa bas bi Serena dobila za par meceva ove godine,nevjerovatno
                          Ali, pazi, nema e-media u Srbiji koji nije isto objavio
                          Sinoć mi pošalju da je Sportal.rs napisao to i to... i ja kao još im nešto objašnjavam.... naravno da mi nisu objavili komentar, kad jutros počevši od Blica, B92... koji je kasnije malo ublažio priču, ali bez objašnjenja, kako, zašto.... i ostale mustre....

                          Strašno! I sve je gore i gore!
                          O onim idiotskim komentarima neću ni da pričam...

                          Blic nema problem samo u teniskom delu, već u svim sportovima...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by majabl View Post
                            nije,i meni je smešno..
                            ali ako je ovo za opšte teniske diskusije i ja sam počasni majstor fudokan karatea..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Uh ovo je jako zanimljivo,bas bi volio da bude tako
                              Najbolji svajcarski proizvod ikad posle satova i sireva uz Roger-a
                              na ovo moram da reagujem, čokolada pokradena
                              i ja bih volela da gledam taj dubl
                              sigpic

                              Comment


                              • I'm sickened by the name of ATP tourney in Hamburg "Bet-at-home" Open. Tennis sites not allowed to have betting sponsors by tourneys can?
                                Ovih dana se na tviteru raspravlja o ovom... Stvarno nema nikakve logike...

                                A Blaz Kavcic je raskinuo saradnju sa trenerom Adrian Voineom. ;)

                                Comment

                                Working...
                                X