Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes jes, Miloslava zvali velika macka
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ja sam ovo Bojana vise shvatio da ce se poceti prakticno baviti bocanjem sto se tice CW-a

      Meni bi inekako bilo normalno da Viktor udje u TOP10,ali ne znam kako bi moje zdravlje reagovalo na njegov plasman na zavrsni Masters,mislim fatalno...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Vidim ja da se ovde koristi moje odsustvo da se ogovaraju Simon i Karling.Nemoj sad da vas banujem oboje

        Sto se Berdiha tice,voleo bih da sto pre izadje iz top 10 sem ako nesto ne uradi(mada sumnjam),ali pre bih voleo da Mardi izadje,nije on za top 10 nikako po mom misljenju ;)
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Nemoj molim te spomnjati Viktora i TOP10,ja jos ne mogu da vjerujem al to ce se desiti,nemoj neko pogresno da me shvati nemam nista protiv njega,ali kvalitet njegov nije za prvih 10 nikako..

          Sto se tice ovog za godine,ja sam za cika Vladana mali djecak,on je senilan pa ti je rekao da sam ja stariji,vjeruj mi strah me je njegovih godina,pokusavam da ga postujem,ali ionako sve zaboravi pa mi je svejedno

          Viktoru je mjesto u Londonu, ali će opet naletiti na Novaka i neće daleko. Nije njemu mjesto ni među 20-30 a ne 10, ali pošto prvih par kupi sve bodove, on se dobro uklapa sa mrvicama.
          Čom ti njega zoveš čikom, nisi baš u cvijetu mladosti.

          Tuto sve si objasnio za Filipa i smiroslava, nema se tu šta dodati.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nemoj molim te spomnjati Viktora i TOP10,ja jos ne mogu da vjerujem al to ce se desiti,nemoj neko pogresno da me shvati nemam nista protiv njega,ali kvalitet njegov nije za prvih 10 nikako..

            Sto se tice ovog za godine,ja sam za cika Vladana mali djecak,on je senilan pa ti je rekao da sam ja stariji,vjeruj mi strah me je njegovih godina,pokusavam da ga postujem,ali ionako sve zaboravi pa mi je svejedno
            Ti si "momce" mene pomijesao sa CWom

            Moguce je da ce se Viktor dokopati i TOP 10,ali i ovo sto je uradio je fantasticno s obzirom na njegov talenat i potencijal...


            Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa i Berdih je zasluzio, mnogo vise nego Simon, ipak je pravio odlicno rezultate na GS, a ne kao Simon na mastersima.

            Ako se to desi, ode nama CW, ima da nadje forum o bocanju i karlingu
            Ja ne kazem da nije zasluzio,samo mu sad tu nije mjesto,sa ovim sramnim rezultatima ;)
            Ode CW da prica preko maila sa ES-ovim komentatorima onda,cak organizuju i glasanje za mistera curlinga
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ja sam ovo Bojana vise shvatio da ce se poceti prakticno baviti bocanjem sto se tice CW-a

              Meni bi inekako bilo normalno da Viktor udje u TOP10,ali ne znam kako bi moje zdravlje reagovalo na njegov plasman na zavrsni Masters,mislim fatalno...
              Mislis?
              ali onda bi nasao i forum, da razmenjuje misljenje sa ljudima koji isto vole taj sport

              Meni je Viktor sasvim simpatican teniser, sigurno ne bih uopste navijala za njega da nije odavde niti bi pratila njegove rezultate, ali on spada u onu grupu tenisera koji nemaju veliki talenat, ali imaju strasnu radnu etiku i jos su im se poklopile i neke kockice. Medjutim, ipak mislim da nece doci do zavrsnog mastersa, tj. da godinu zavrsi u top 8, to mi stvarno deluje neverovatno
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • http://live-tennis.eu/race
                Fali Viktoru 500 bodova trenutno do top 8 ove sezone....ali sada ide Hard tu je najbolji i moze uzeti dosta bodova pogotovo na turnirima serije 500 gde ce biti 3 ili 4 nosilac...
                Takodje US open ako ne naidje na Novaka moze do 1/8 finala....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Eh kad bi se vrhunski igraci radjali ko na traci krenula bi serijska proizvodja sampiona ,osvajaca GS itd.mozda neko nije zadovoljan onom sto tenis jeste u ovom trenutku to je subjektivna stvar pojedinca ali brojevi pokazuju nesto drugo a najbolji pokazatelj je novac koji ulazi u tenis i oko tenisa,u pogledu sveze krvi nisam ni mislio da se danasnji tenis zavrsava na prvoj trojici igraca nego se jednostavno ne moze traziti preko pite pogaca, po meni ovo je zlatna era tenisa sa 3 vrhunska sampiona i jos 4-5 odlicnih igraca a sto se tice mladih igraca ima svakako dobrog potenicjala i kad ce ko eksplodirati mozda je samo pitanje vremena vrlo lako se ulazi iz top 200 do 20 mesta (primer Raonica i Tomica)nema tu velike razlike u kvalitetu.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    http://live-tennis.eu/race
                    Fali Viktoru 500 bodova trenutno do top 8 ove sezone....ali sada ide Hard tu je najbolji i moze uzeti dosta bodova pogotovo na turnirima serije 500 gde ce biti 3 ili 4 nosilac...
                    Takodje US open ako ne naidje na Novaka moze do 1/8 finala....
                    Meni je Viktor simpatican lik, pogotovo ranije mi je bio bas divan decko (sad imam osjecaj da se, sto bi rekli ovdje u Bosni, pohasio), ali kad je na terenu, meni izgleda kao bandera na 2 noge i ima mi neprirodne sve udarce.
                    Ali, kao sto sam vec rekla nekoliko puta, izuzetno cijenim njegov trud i rad, mnogo vise truda treba njemu da dodje do ovih rezultata, nego nekom (npr. Tipsarevicu, ajde, nekako su najblizi) talentovanom igracu, kom se jednostavno ne da. A ako dodje u top 10 (a to je veoma vjerovatno) ili u top 8 (u to sumnjam), to ce biti kako njegov uspjeh, tako i neuspjeh tenisa...

                    I, da, ne dirajte mi bocanje, ja do nedavno nisam imala pojma sta je to, pa mi strucnjaci objasnise da je to nesto izmedju igranja klikera i kuglanja... i hoce da me navuku da pocnem da treniram to cudo, jer je u BL nedavno otvoren bocarski klub. (Bojana, mislim da bi mogla da ubacis neki bocarski smajli. )

                    Comment


                    • Bodovi koje brane do kraja godine....Mora Viktor igrati dosta dobro a ovi malo losije i eto ga u top 10....
                      Viktor 840
                      Melzer 1270
                      Gasquet 810
                      Rodick 1035 ali nije igrao Toronto cini mi se
                      Fish 1120
                      Berdych 800
                      Almagro 550
                      Tsonga 270
                      Wawrinka 700
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Bodovi koje brane do kraja godine....Mora Viktor igrati dosta dobro a ovi malo losije i eto ga u top 10....
                        Viktor 840
                        Melzer 1270
                        Gasquet 810
                        Rodick 1035 ali nije igrao Toronto cini mi se
                        Fish 1120
                        Berdych 800
                        Almagro 550
                        Tsonga 270
                        Wawrinka 700
                        Del Potro 0 ;)
                        Edit: ne, cini mi se da ipak brani 20 ili 25 bodova... iako je ispadao u prvim kolima... ali nebitno, u svakom slucaju je veci kandidat on za top 10 ili 8 od svih nabrojanih.. bar ja mislim. ;)
                        Last edited by eM; 12-07-11, 23:36.

                        Comment


                        • Ma volim ja i Delpa....samo da Berdych ne ide opet u London ili neko od Almagra, Fisha, Wawrinke....
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Bodovi koje brane do kraja godine....Mora Viktor igrati dosta dobro a ovi malo losije i eto ga u top 10....
                            Viktor 840
                            Melzer 1270
                            Gasquet 810
                            Rodick 1035 ali nije igrao Toronto cini mi se
                            Fish 1120
                            Berdych 800
                            Almagro 550
                            Tsonga 270
                            Wawrinka 700

                            Nisi naveo Del Boya, a za očekivati je da završi bar na 7 mjestu.

                            Comment


                            • Sto se tice zavrsnog turnira trenutnih na listi prvih 6 je sigurno u Londonu ostaju 2 za koje konkurisu Delpo,Conga,Rodik i Gaske tako da su Viktorove sanse nikakve za zavrsni turnir a mislim da je dostigao svoj maksimim plasmanom izmedju 11 i 15 mesta do kog je dosao sasvim zasluzeno svojim radom pre svega a mnogi mogu samo da sanjaju taj rezultat kao i svi mi pre pojave Novaka slavili bi svaki Viktorov uspeh i dizali ga u nebesa

                              Comment


                              • Moze li Raonic da se plasira na masters u Londonu nekako?

                                Comment

                                Working...
                                X